431 Shares 5577 views

Świece „Livarol”: instrukcje użytkowania

Lek „Livarol” Zastosowanie użytkownika opisano szczegółowo opisujący ją jako przeciwgrzybiczego leku przeznaczonego do stosowania miejscowego (pochwy).


uwalnianiu leku jest dopochwowy czopek, mający kształt torpedy. Kolor czopki – śmietana, możliwość łatwego marmurkowe powierzchnię.

Główny składnik aktywny środka leczniczego przeciwgrzybiczy „Livarol” instrukcji użycia odnosi się do ketokonazolu. Materiał ten jest zdolny do wywierania wyraźny wpływ hamujący na syntezę ergosterolu i zmiany równoległego błony kompozycji grzyby lipidów, co prowadzi do ich śmierci.

Za pomocą tego preparatu jest korzystne w leczeniu lub zmniejszaniu objawów chorób takich, jak:

  • drożdżyca pochwy, zarówno ostre, jak i cykliczne;
  • różne początki infekcji grzybiczych, w tym wywołane przez osłabienie organizmu z powodu stosowania antybiotyków.

Leczenie „Livarol” instrukcji produkt radzi prowadzenia kursów. Czas ich trwania zależy od stanu pochwy flory i nasilenia przepływających w momencie choroby. Wymagana liczba dni leczenia ginekologa ustalonej na podstawie danych uzyskanych w badaniach laboratoryjnych rozmaz zaczerpnięte z żeńskich narządów płciowych. Jednocześnie prawie wszystkich przypadkach konieczne jest równolegle do leczenia zwykłego partnera seksualnego, ponieważ w przeciwnym razie mogą z łatwością być nawroty. Rodzaj i forma leczenia jest drugim partnerem są wybierane wyłącznie przez lekarza.

Lek „Livarol” instrukcje użytkowania, które to musi przeczytać przed użyciem, ma pewne przeciwwskazania. Całkowicie wyeliminować ww czynną leku w pierwszym trymestrze ciąży. Możliwość wykorzystania go w drugim i trzecim trymestrze ciąży powinny być rozwiązane położnika-ginekologa. Ponadto, lek ten powinien być usunięty, a przypisanie co inną terapię o podobnym działaniu, w przypadku, gdy pacjent jest uczulony na główny składnik aktywny (ketokonazol). Gdy jesteś w trakcie leczenia wyraźnych skutków ubocznych, zwykle wyrażana w silnym pieczenie w pochwie, zawroty głowy, podrażnienie narządów płciowych zewnętrznych, lek należy natychmiast przerwać i rozpocząć leczenie objawowe.

Wiele kobiet, które wolą stosować leku jako środka do miejscowego leczenia objawów pleśniawki interesuje pytanie, czy możliwe jest, aby wejść do pochwy świecy „Livarol” podczas miesiączki. Pomimo faktu, że sama nauka nie daje szczegółową odpowiedź na to bardzo paląca kwestia, opinie i zalecenia ginekolodzy pozwolić, aby na ten temat dość jednoznacznych wniosków. I to może być przypisane do niemal wszystkich świec i globulek dopochwowych, które mogą być stosowane przez kobiety z konkretnym celu. Lek „Livarol” nie może być stosowany w czasie menstruacji, ponieważ zbierającą się w tym okresie w pochwie krwi nie pozwala na substancję czynną do pełnienia swojej funkcji, a zostaną one wyeliminowane z organizmu przed rozpoczęciem akcji.

Jeśli podczas wystarczająco długiego leczenia „Livarol” miesiączki nie rozpoczęła, należy go natychmiast zawiesić stosowanie leku i czekać na koniec krwawienia. Potem trzeba kontynuować bieg.