670 Shares 3301 views

Rolka mięsa mielonego – danie na świątecznym stole i rodzinny obiad

Mięso w kuchni nazywa zmielonego mięsa, z którego wytwarza się wiele różnych potraw. Wśród najbardziej popularnych – kotlety, pierogi, klopsy, zapiekanek.


Mielone gotowane z prawie wszystkich rodzajów mięsa, czasem dać potrawie wyjątkowy smak i kruchość do przygotowania mięsa mielonego stosować kilka rodzajów mięsa. Na przykład, w rzeczywistych syberyjskich pierogi są wołowina, gotowane mięso wołowe, wieprzowe i mięso niedźwiedzia.

Mięso mielone – popularny produkt, który prawie zawsze mieć w lodówce każdej rodziny. Po pierwsze, potrawy z mięsa mielonego są stosunkowo niedrogie, a jednocześnie smaczne i zdrowe. Po drugie, dania z posiekanym mięsem przygotowane dość szybko, co jest ważne dla współczesnych kucharzy. I po trzecie, z nadzieniem można gotować wiele różnych potraw, które są odpowiednie zarówno dla normalnego rodzinnego obiadu, a na wielkie okazje.

Jednym z tych potraw jest uniwersalna rolka mięsa mielonego. Danie jest bardzo smaczne i ładnie wygląda i przygotowuje się na długo, więc będzie to właściwe i na wakacjach, a na codziennym stole.

Przepis jest prosty rolka mięsa mielonego. Gotować trzeba zrobić dużo kotlet. Aby to zrobić, należy podjąć kilka kromek białego chleba bez skórki i wypełnić go z mlekiem. Następnie ugniatać chleba jednorodnej masy, a wprowadza się do mięsa skręconego (ta receptura jest przeznaczony do funta mięsa). Nadzienie może wziąć każdy, ale najlepiej nadaje się mieszany, gotowane wołowiny, kurczaka i wieprzowinę. Jednakże, jest to kwestia gustu, każdy kucharz może skorzystać z tego rodzaju mięsa, który najbardziej lubi.

W dodatku do chleba w farszu trzeba dodać jajko i umieścić na zużyte na drobnej tarce żarówki. Miłośnicy pikantnych potraw można używać czosnek i inne przyprawy do smaku. Oczywiście, nie należy zapominać, aby sól farsz. Przygotowana masa powinna być dobrze wymieszane i odparte. Jak pokonać farszu? Do tego celu jest to zebrane w kulkę i wyrzucić siłą na pokładzie lub w misce. Gotowe mielone górna pokrywa folią spożywczą i umieścić w zimnie przez około pół godziny.

Podstawą do naczynia „rolki z mięsa mielonego” jest gotowy, teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o sprzęcie. Istnieje wiele opcji, każdy może wybrać do gustu. Na przykład, smaczne i piękny nadzienie jest otrzymane z pociętych jajka i cebuli. Dla soczystości w farszu, można dodać trochę oleju lub majonezu.

Nie mniej piękne i jasne wygląda rolkę mięsa mielonego nadziewane jajka na twardo i marchew. Zamiast twardo jaja mogą być podjęte omlet gotowane na parze lub w mikrofalówce. Tylko można zrobić farsz, warzyw lub zboża – ryż lub gryki. Ciekawą opcją – rolka mielone z pieczarkami; Do napełniania, można użyć pieczarki, boczniaki lub dzikie grzyby. Muszą się gotować, kotlet i smażyć z cebulą w oleju. W skrócie, opcja można wybrać dowolną nadzienie i można przygotować kilka małych rolek z różnymi nadzieniami.

Jak zwinąć rolkę mięsa mielonego, więc to było miłe i piękne? Można użyć folię lub folię. A jeśli nie jest mata bambusowa do przygotowania rolkach w gospodarce, to będzie jeszcze łatwiejsze.

Na rozłożonej folii żywności (lub folii) jest równomiernie przygotowaną masę kotleta, nadając mu kształt kwadratu lub prostokąta. Następnie cienką warstwę nadzienia, pozostawiając wolne krawędzie. Teraz podnoszenia walca fałd folii i przesuwają go do zasobnika lub do formy.

Top rolka może być smarowane olejem lub kwaśną śmietaną i posypać bułką tartą. Miłośnicy sera skorupy można po prostu toczyć aż gotowane posypać startym serem. Piec rolka jest to konieczne, w temperaturze 180 °, czas trwania – około pół godziny.

Podawać rolek mięsa mielonego może mieć temperaturę w naczyniu z boku, a na zimno jako przekąskę.