276 Shares 3985 views

Jak wyłączyć Update „windose 7”: pełne instrukcje

Aktualizacja oprogramowania komputerowego – ważny proces. Ale czasami wszystko traci sens w nim. Dziś spróbujemy dowiedzieć się, jak wyłączyć centrum update „windose 7”. Usługa ta, według wielu użytkowników, przynosi więcej szkody niż pożytku. Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że czasami pliki komputerowe są zainstalowane z naruszeniem systemu. Poprawione błędy danych z wielkim trudem. Czasami można to zrobić tylko za pomocą ponownej instalacji systemu operacyjnego. Więc będziemy musieli dokładnie przemyśleć, jak wyłączyć aktualizację Windows 7 i ogólnie pozbyć niektóre z już zainstalowanych plików.


usługi

Scenariusze mogą sugerować pewne. Po pierwsze, być może najtrudniejsze. Dokładniej, jest to po prostu zwyczaj. A początkujący użytkownik, aby poradzić sobie z tym nie jest tak łatwo. Chodzi o to, że zmiana „windose 7” znajdują się w zakładce „Usługi”, a pozbyć się tego procesu, zajrzyj tutaj.

Przejdź do „Panel sterowania”. Nie powinno wyglądać w „System i zabezpieczenia”, folder „Narzędzia administracyjne”, a następnie kliknąć na „Usługi”. W wyświetlonym oknie, spojrzeć na całą listę aplikacji i procesów. Ten, który potrzebujemy, co do zasady, jest na dole.

Jak wyłączyć Update „windose 7”? Aby rozpocząć, poszukaj wpisu usług systemowych i kliknij go dwukrotnie. Musisz się okno z możliwością wyboru opcji pojawi. Należy ustawić „OFF” typ uruchamiania. Po kliknięciu na „Stop”. I dopiero wtedy można kliknąć na „OK”. Akcja zakończona.

wyłączyć sprawdzanie

Zasadniczo, użytkownicy często wystarczy wybrać prostszy scenariusz. Wystarczy wyłączyć automatyczne sprawdzanie aktualizacji, aby pozbyć się zbędnych problemów. Od tego zadania jest w stanie obsłużyć nawet początkującego użytkownika.

Jak wyłączyć aktualizację systemu Windows 7, a raczej centrum odpowiedzialnego za proces? Wprowadzić go za pomocą zasobniku systemowym, a następnie przejdź do „ustawienia parametru”. Masz pojawi się okno, w którym można wybrać rodzaj testu wszystkie aktualizacje. Tam można zobaczyć dwie kolumny – „Ważne” i „Zalecane”. Jak wyłączyć Update „windose 7”? Tylko w pierwszym przypadku będzie wystawiać „Nie sprawdzaj” (jest to oznaczone czerwoną tarczę i napisem „not recommended”), natomiast drugi – odznaczenie. Można potwierdzić swoje działania. Problem rozwiązany. Automatycznie program nie będzie już działać. Wszystkie aktualizacje można pobrać ręcznie przez niezależną weryfikację lub zapomnieć o tej aplikacji. Jak widać, nic skomplikowanego o nim.

Anuluj ustawić

Jednak nie zawsze muszą całkowicie zrezygnować Update „windose 7”. Czasami wystarczy, aby pozbyć się niektórych potencjalnie szkodliwych plików systemowych, które zostały już zainstalowane. Ale w jaki sposób, aby anulować aktualizację systemu Windows?

Zrób to całkiem proste. Kliknij przycisk „Update” i potem jest „Przejrzyj historię aktualizacji”. W wyświetlonym oknie, na górze pojawia się napis „zainstalowane aktualizacje”. Teraz naciśnij tutaj. A następnie dostać się do serwisu, gdzie można pozbyć się wszystkich zainstalowanych plików. To jest dokładnie to, czego potrzebujemy.

Teraz wszystko, co jest wymagane – jest znaleźć potrzebne pliki aktualizacji, a następnie je zaznaczyć. Kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać z listy pop-up, kliknij „Usuń”. Zaakceptować ostrzeżenie, a następnie kliknij „OK”. Kilka minut czekania – i wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Następnie, nie zapomnij, aby wyłączyć sprawdzanie aktualizacji. Wystarczy go wyłączyć, w przeciwnym razie wynik procesu będzie prawie bezużyteczne.

wersja piracka

Jednakże, nie ma innej całkiem interesujący i łatwy sposób na rozwiązanie tego problemu. Można się zastanawiać, jak wyłączyć aktualizację „windose 7” raz na zawsze, ale nadal nie planuje, co do zasady, aby używać go w przyszłości? Następnie można po prostu ustawić sobie pirackich wersji systemu operacyjnego. Tam, co do zasady, usługa jest w zasadzie wyłączone. Albo ona nieobecna.

W prawdzie, wariant ten przyciąga wielu użytkowników. Zwłaszcza tych, którzy są na ogół przyzwyczajeni do korzystania z nielicencjonowanych systemów operacyjnych. instalatorzy, konstruktorzy starają się ulżyć społeczeństwu z wieloma problemami. Dlatego w niektórych wersjach systemu Windows 7 Update nie jest wpisany na listę dostępnych usług systemowych. Nie jest to scenariusz najbardziej uczciwy i legalny, ale jest to miejsce. I, jak już wspomniano, to wykorzystuje to podejście w dużym popytem.

wyniki

Więc mamy do czynienia z wami, jak wyłączyć centrum update „windose 7”. Jak widać, możliwości jest kilka. To czy aplikacje rolety, lub pracuje z ustawieniami programu lub usunąć istniejące pliki „niebezpieczne” od środka zmian konfiguracyjnych. Ponadto, istnieje również wersja instalacji systemu operacyjnego bez obsługi.

Które podejście do wyboru – zdecydować. W każdym razie należy pamiętać, że nie należy od razu wybrać metodę „piractwem”. W tych systemach operacyjnych, a bez wielu błędów i problemów. Lepiej jest skorzystać z niektórych bardziej uczciwymi metodami.