170 Shares 6705 views

Dowiedzieć się jak najwięcej na żywo chomiki

Chomiki – bardzo śmieszne i dobroduszny zwierzęta, które dają swoim właścicielom wiele przyjemnych emocji i pięknych wspomnień. Oczywiście, nie każdy wie, jak wiele żywych chomiki. W rzeczywistości, życie Termin mają dość krótki – średnio dwa do trzech lat. Po trzech latach chomika wiekowej można bezpiecznie założyć, że długowieczne, ponieważ większość z tych zwierząt przeżyć do dwóch i pół lat i umrzeć śmiercią naturalną. To tragiczne wydarzenie, oczywiście, zdenerwowany i dorosłych, w szczególności -Dzieci. Dlatego też, jeśli chomik jest chory, a jego wiek jest już zbliża się krytyczny, powinny oglądać nowy chomik dziecku znacznie zdenerwowany śmierci zwierzęcia.


Żywotność tych zwierząt nie zależy od rasy. W związku z tym pytanie, ilu żywo chomiki Jungar, można bezpiecznie odpowiedzieć – tak samo jak wszystkich innych skał, czyli do dwóch i pół do trzech lat. Rasa ta należy do karłowatych chomików. Są one bardzo małe – długość wzrostu około dziesięciu centymetrów, a jego masa wynosi zaledwie 45 gramów. Łapy ich miękkie i puszyste, a krótki ogon, gdy chomik siedzi, jest praktycznie niewidoczny. Kolor ma białe plamy.

Nieważne ile żywo chomiki, są one bardzo aktywne życie, zwłaszcza w godzinach wieczornych. W ciągu dnia, zwierzęta te wolą spać. Co trzeba zrobić, aby Twoje zwierzę żyć dłużej? Aby to zrobić, trzeba zapewnić warunki niezbędne dla życia chomika. Aby rozpocząć, należy wybrać odpowiednią klatkę dla swojego zwierzaka. Powinno być przestronny, więc prowadził aktywny tryb życia, bieganie i szukać jedzenia w sianie.

Pomieszczenie powinno być ciepło – temperatura powinna być co najmniej dwadzieścia stopni. Posłać trocin. Chomiki – bardzo czyste zwierzęta, ale nadal należy niezwłocznie oczyścić klatki. W ten sposób można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu.

W naturze chomiki prawie nie piją wody, ponieważ wszystkie niezbędne płyn jest dostarczany z soczystej paszy. Ale dla chomików żyjących w niewoli, konieczne jest, aby umieścić automatyczne poidła.

Pytany ilu żywo chomiki, nie można odpowiedzieć jednoznacznie, że tylko trzy lata. Niektóre z nich z dobrej opieki mogą żyć dłużej. Konieczne jest monitorowanie stanu zdrowia zwierzęcia. Ważne jest, aby go nakarmić. Byłoby najlepiej zbilansowany pokarm, który jest sprzedawany w sklepach zoologicznych. Ponadto chomika należy owoców i warzyw, a także mniszek i koniczyny. Są one bogate w błonnik i niezbędnych witamin. Ostrzyć zęby, zwierzę będzie pasować do małych gałązek drzew.

Głównym chomika gwarancja zdrowia jest jego aktywność ruchowa. Dlatego możemy odpowiedzieć na pytanie, ile żywo chomiki, tak – im więcej ruchów, tym dłużej jej żywotność. rasa zwierzę ma absolutnie nic wspólnego z.

Poza Jungar chomiki w domu i żyć szczęśliwie syryjskiego Roborovskiy. Mają one różne zabarwienie, jak również typ wełny i skomplikowanych wzorów na nim. Ten samotną zwierząt, z wyjątkiem chomików Roborovski które żyją w grupach.

Nie będzie źle, aby umieścić w komórce koło wydajność dla swojego zwierzaka. To jest zabawa dla chomika, a większe niż korzyści. Po przejściu przez nogi takiego zwierzęcia kołowym jest aktywny, a więc wydłuża życie.

Teraz, gdy wiesz, jak chomiki mieszkają w domu, i, oczywiście, będzie starał się stworzyć najkorzystniejsze warunki w celu zmaksymalizowania jego ulubiony żywotność zwierząt. Jeśli istnieją idealnych warunkach chomiki syryjskie mogą żyć nawet do czterech lat, a Jungar – trochę mniej, do około trzech. Nawet w tak krótkim okresie, zwierzęta te dadzą ich właściciele najbardziej przyjemnych emocji i dużo radości.