208 Shares 1238 views

Magician Deck do Hearthstone dla początkujących, jak i doświadczonych graczy

Mage klasy jest idealny dla początkujących, aby zagrać w projekcie. To był jego programiści zapewniają jako postać być przeszkoleni. Do walki na niskim poziomie, aby zebrać wystarczającą magowi Hearthstone pokładu dla początkujących i zacząć zrozumieć wszystkie zawiłości walki. Bardziej doświadczeni gracze będą zbliżać się do górnego pokładu ze specjalnymi taktyki.


Mag w rękach nowicjusza

Magician Deck do Hearthstone dla początkujących są zawsze przeznaczone do agresywnej gry niemal bez środków ochrony. Musisz szybko przejąć inicjatywę na początku meczu z pomocą map „inżyniera początkujących” i „kwas Ooze”. Pierwszy pozwala na podjęcie dodatkowej karty, a drugi stawia stworzenie dobrych cech i zdolności do niszczenia kart wroga.

Jedynym środkiem obrony ich istoty jest „Schitonosets Sen'jin”. Składa się z czterech jednostek zdrowia i prowokacji pomoże zorganizować bitwy na następujących fragmentach. Dalsze strategia zapewnia ekspozycję na pole silniejszym stworzeń.

Inne mapy i taktyka

Pokład Mage w Hearthstone dla przybyszów z pierwszych poziomach powinny zawierać „Frostwood yeti” i „Ogra Boulderfist”. Istoty te nie mają dodatkowe umiejętności, ale mają wysokie stawki ataku i zdrowia.

Czary zawsze powinien brać „inteligencji” maga do zestawu kart, „Metamorfozy” – przydatne przed silniejszymi stworzeń. „Fireball” i „Arcane Rakiety” przeznaczony do zadawania obrażeń.

Magician Deck do Hearthstone dla początkujących powinien również mieć mapy w celu zwiększenia bohaterów. Wśród nich warto zwrócić uwagę na „Lider rajdu” i „Priest sin'dorei”. Jest także przydatny do obecności „Berserker Gurubashi”, który może wzmocnić własną zdolność do porządnych indeksów.

Jeżeli taki zestaw jest zmontowany, należy po prostu umieścić rzeczy, aby je wzmocnić i uczynić szkodę nieprzyjaciela bezpośrednio. Przy tak wielu rzeczy, aby kontrolować pole bitwy nie będzie trudne. W przyszłości zmienić czary i stworzeń na tym silniejszy od katalogu. Na przykład, „Fireball” to lepiej zmienić i zająć jego miejsce, „fale ognia.”

top deck

Jeśli użytkownik jest zainteresowany górnym pokładzie maga w grze, będzie uzyskać wiele legendarnych kart w celu określenia co najmniej jedną z nich. Pierwszy typ obejmuje obecność wielu smoków, co jest niezwykle trudne spreparowane. W każdej turze gracz będzie mógł umieścić rzeczy w tej kategorii, wzmacniają je, a w późniejszym pasaży wystawy „Alexstraszę”, „Ysery” lub „Nefarian”. Przeciwnik będzie trudno przeciwstawić coś w rodzaju mapy, a zwycięstwo jest zapewnione gracz.

Top deck Maga to zestaw o nazwie "Echo". Jego istotą jest zwiększenie liczby czarów swoich kart, tanie stworzenia przytrzymać fort, a później w grze, aby zniszczyć siły wroga i legendarnych stworzeń. W tym przypadku pomoże „Ragnaros” karty „Kel'Thuzadem”, „Dr. Boom” i tym podobne z niesamowitych zdolnościach. W jednym ruchu, trzeba zniszczyć istoty na pokładzie, i pobierają ogromne ilości szkód na wroga w następnym okresie. Oprzeć taka taktyka może być tylko za pomocą podobnej mocy legendarnych myśliwców innych klas.

Pokład budżet z mechanizmami

Budżet na pokład Hearthstone Mage w obecności mechanizmów jest jednym z wiodących i często wykorzystywane do rangi gier. W sercu tej taktyki jest zarządzanie tani istoty mechaniczne i tanie karty z najwyższej wydajności. Lista zawiera „Manazmey”, która jest wzmocniona przez rysowanie biegów czary „Master”, „Mechaniczna Gnome” i „Razdrazhator”.

Z droższych rzeczy warto zauważyć „Zbiornik-pająka”, „obsadzony Shredder” i „Loatheb” – legendarna istota, która korzysta z zaklęciami wroga są niezwykle kosztowne pod względem many.

Istotą takiej gry jest zdobycie płytę wcześnie. Mechanizmy współdziałają ze sobą tak, że mogą w ciągu pierwszych trzech lub czterech zwojów wzmacniają wzajemnie. Rezultatem jest armia na polu, aż wróg dopiero zaczyna się nagrzewać. Zaleta ta powinna szybko skorzystać, ponieważ prawie każda klasa może używać masowe niszczenie istot. W tym przypadku, a to zajmie „Loatheb” jako dodatkowego ubezpieczenia.

Freese Mage

Jeśli użytkownik jest zainteresowany w talii na fryzie maga w Hearthstone, należy przygotować dla pacjenta i zrównoważonej grze. Taktyka ta zapewnia płytę sterującą kosztem trwałego zamrożenia. To wymaga karty "Ice Lance", "Frost Bolt", "Ice Block", "Blizzard" i inne.

Podczas zatrzymania, wróg użytkownik powinien skorzystać z możliwości pozyskania dodatkowych kart z talii. Pomoże to zaklęcie „Intelligence maga”. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, konieczne jest, aby położyć się na płycie, „Biuletyn rocka”, która zniszczy wszystkich stworzeń na koniec następnego kroku. Na późniejszym etapie, aby otrzymać pożądane zwycięstwo pomoże „Alexstraszę” i „Arcymag Antonidas”. Również użyteczne zaklęcia będzie „Wave of Fire” i „Fireball”.