802 Shares 8176 views

Audi A4, opinie

Audi A4, który podsumowuje jak o samochodzie należącym do klasy średniej, zasługują na szczególną uwagę, jest następcą osiemdziesiątej modeli tej marki, który został wyprodukowany przez osiem lat, od 1986 roku.
Seryjnej produkcji nowej serii rozpoczęła się w listopadzie 1994 roku w tym samym czasie, w porównaniu z poprzednim modelem, zmienił wygląd ciała. Nabył nową formę, charakteryzuje się szybkim stylu. Profil dachu w tym samym czasie stał się bardziej zaokrąglone.


Samochód Audi A4, opinie, które mówią o udanej konstrukcji jego wnętrza, jego właściciel podoba komfort porównywalny do domu. Wygodne siedzenia jest wystarczająco wygodny, aby umożliwić znosić długie podróże.
Charakterystyka techniczna Audi A4 spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa biernego. Konstrukcja z centralnych filarów pozwala na tyle pewnie, aby zawierać oddziaływań bocznych. Od października 1996 roku rozpoczęła wyposażanie wszystkie modele z poduszek powietrznych, znajdujących się przed i po obu stronach.

Samochód Audi A4, opinii których świadczą o doskonałej widoczności dla kierowcy i pasażerów, wrażenie dość solidne. Fakt ten pozwala ten model stał się poważnym konkurentem dla wielu pojazdów, należących do segmentu D. Są to tak prestiżowych marek jak Mercedes-Benz C-Klasse, a także BMW 3-er.

Samochód Audi A4, którego opinii charakteryzować pozytywne strony ciała ocynkowanej, posiada gwarancję producenta na ochronę przed korozją przez okres dziesięciu lat od daty operacji. Od września 1995 roku, a średnia Pakiet wyposażenia obejmuje szyby wind zainstalowanych w przednich drzwiach. I zaledwie dwa miesiące później rozpoczęła produkcję uniwersalnego Avant samochodu. Model ten ma objętość bagażnika, którego wielkość wahała się od trzysta dziewięćdziesiąt dwa tysiące sto pięćdziesiąt litrów. Wartości te nie są szczególnie duże, ale dopuszczalne jest do korzystania z pojazdu jako handlowców i miłośników na kołach.

Pozytywne informacje zwrotne od Audi A4 ma na jego wyposażenia technicznego. Podstawowy zestaw modeli należą:
– system zapobiegający blokowaniu rodzaj hamowania;
– parę poduszek, odpowiedzialny za bezpieczeństwo;
– system do silnika napędowego stabilizujące;
– sterowanie hydrauliczne;
– tempomat kontrola klimatu System i;
– aluminiowe felgi;
– system z centralnym zamkiem wszystkich drzwi;
– Radio wyposażone CD-zmieniarka;
– okna typu elektryczny;
– filtr absorbujący kurzu i pyłków;
– lusterka z ogrzewaniem zewnętrznym, itd.

Od kwietnia 1996 roku firma rozszerzyła swoją gamę modeli podstawowych, przynosząc ich liczbę do trzydziestu siedmiu. Należą i Quattro, rozsławione przez specjalnym uporem i stabilność podczas jazdy na śliskiej drodze. Stały się bardzo popularne i sportowego modelu S4, z silnikiem z napędem na cztery koła o pojemności 2,7 litra, z turbodoładowaniem dwa systemy, cztery wałki dystrybucyjne, jak również cylinder z pięcioma zaworami. silnik samochodu jest w stanie rozwijać zdolności do dwieście sześćdziesiąt pięć koni mechanicznych.
W 1997 roku pojawił się samochód Wagon S4 Avant, który został ukończony dopiero system napędu na cztery koła. Jego przyspieszania do prędkości stu kilometrów na godzinę, to okres czasu równy 5,7 s. wagon sklep zaprojektowany sportowy design i jest wyposażona w kompletny zestaw urządzeń technicznych.

Nowa generacja Audi A4 został przedstawiony w 2004 Paris Motor Show. Samochody z nowych modeli różnych nowoczesnych form ciała i ulepszonego zawieszenia. Dokonano zmian i podwozie. Przegląd przeszły sprężyny i amortyzatory i zawieszenie głośnika elastokinematicheskoy pozwala włączyć jazdy do przyjemności. Jednocześnie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów i służyć jakości, które przycięte wnętrze oraz nowoczesny styl.