301 Shares 6362 views

Kompleksowy preparat ziołowy „Speman”: instrukcje użytkowania

Medycyna „Speman” Instrukcja do użytku opisuje jako kompleksowy ajurwedyjski ziołowy. Głównym efektem tego leku jest skierowany przede wszystkim do utrzymania zdrowia mężczyzn oraz promowanie funkcji rozrodczych. Substancje czynne, zawarte w fabryce, co oznacza „Speman” instrukcję stosowania jest również potwierdza poprawę spermatogenezy, ruchliwość plemników i wzrosła znacząco zmniejszyć lepkość nasienia. Ponadto lek ten stymuluje dopływ krwi do narządów płciowych, pozytywny wpływ na zmniejszenie pęcherzyków nasiennych, zmniejsza zaburzenia dizuricheskie i różnych stanów zapalnych, ma ogólny efekt odmładzający na męskiego ciała i zdrowia reprodukcyjnego. Również medycyna „Speman”, jak jego odpowiednik – oznacza „Speman Forte”, zwiększa libido, wspomaga produkcję spermy, utrzymuje normalne hormony i eliminuje objawy utrudnione oddawanie moczu.


Produkowane aktywnego preparatu ajurwedyjski w postaci granulek okrągłych jasnobrunatną barwę. Skład tabletek powlekanych jako aktywne składniki zawierają substancje roślinne, takie jak proszki kompas nasiona sałaty, fasoli w dotyku i asterkanta longifolia, storczyki męskich bulwy, łodygi siatki leptadenii ekstraktów, Pearl plechy Parmelee, owoce tyłu Tribulus i korzeni Argirov i złota mozaikowego. Rola składników pomocniczych wystają typu celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, krospowidon, sól sodową karboksymetylocelulozy i stearynian magnezu.

Weź pigułkę „Speman” instrukcja obsługi zaleca się głównie na leczeniu objawowym rozrost nowotworu (łagodne) prostaty. Ponadto, ten ziołowy jest przewidziany dla specjalistów aktywnie oligospermią oraz w celu zmniejszenia ruchliwości plemników. Do zapobiegania niepłodności męskiej, rozwój gruczolaków i różnych procesów zapalnych w narządach płciowych bezpośrednio i powinny stosować leku „Speman”. Opinii pacjentów świadczą o dobrych wyników jego stosowania, w celu zmniejszenia do zapobiegania libido, przedwczesnego wytrysku, przewlekłe lub ostre choroby prostaty.

Główne przeciwwskazania dla stosowania takich tabletek jest nadwrażliwość na którykolwiek czynnych lub pomocniczych elementów w ich strukturze. Jeśli chodzi o działania niepożądane, podczas stosowania leku w zalecanych dawkach terapeutycznych ryzyko ich wystąpienia jest zminimalizowane. W rzadkich przypadkach może jednak wystąpić reakcje alergiczne. Na przykład, może wystąpić ze względu na pigułki „Speman” wysypka lub pokrzywka. Instrukcje użytkowania znajdują się również wskazywać na prawdopodobieństwo wystąpienia świądu.