405 Shares 6518 views

Analog "Kontraktubeks" tańsze. „Kontraktubeks”: tanie analogi w Rosji. opinie

Każda osoba chce mieć piękną skórę. A kiedy rozwija różne blizny lub blizny, chcę szybko się ich pozbyć. Jednym z najbardziej skutecznych leków na to „Kontratubeks”. Informacje zwrotne od tych, którzy korzystali to powiedzieć, że pomaga pozbyć się nawet zastarzałych blizn, usuwanie blizn, rozstępów i trądzik. Ale nie każdy wraca do tej samej cenie za to jest dość wysoki. Dlatego wiele z nich szuka analogowych „Kontraktubeks” tańsze. Takie leki są, ale przed zastosowaniem wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.


Funkcje „Kontraktubeks”

Preparat ten jako lekarzy jasno brązowy żelu często stosowane w celu odzyskiwania i regeneracji skóry. Jest skuteczny, aby pozbyć się takich problemów:

 • blizny, blizny;
 • rozstępy po porodzie;
 • Ślady trądziku lub oparzeń;
 • przykurcz po urazie ścięgna.

Ponadto, lek ten zmniejsza zapalenie, eliminuje swędzenie, i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna. Zazwyczaj jest on dobrze tolerowany, ale w niektórych przypadkach może powodować reakcje alergiczne. Z tego powodu, a także dlatego, że to kosztuje 500 rubli, wiele z nich szuka analogowych „Kontraktubeks” tańsze. Ale substytuty jakiegokolwiek leku powinien być przepisywany przez lekarza. I faktycznie, kompletna analogiem żelu nie jest. To ze względu na specjalny skład leku. Główne składniki aktywne obejmują ekstrakt z cebuli, alantoinę i heparyny sodowej.

Analogi „Kontraktubeks” tańsze

Preparaty o podobnym składzie, całkowicie nie występuje. Ale są kremy i żele, które mają podobne działanie, a także jest skuteczny przeciwko blizn. Zawierają one te same składniki aktywne jako „Kontraktubeks”. Analogi można znaleźć tani w Rosji:

 • „Venitan Forte” jest blisko do działania na „Kontraktubeks”, ponieważ ma heparynę sodową i alantoinę.
 • „Kameloks” – żel, który zawiera, oprócz ekstraktu z cebuli i alantoina olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych, wzmacniając jego działanie przeciwzapalne i własności regeneracyjne.
 • Żel „Dolobene” w związku z heparyną sodu dekspantenol skutecznie przywraca tkanki.
 • Żel „Venolayf” dołącza również w celu przyspieszenia regeneracji tkanek w miejscu blizn na skutek obecności w jego składzie heparyny sodowej i dekspantenol.
 • Heparyna maść – jeden z najtańszych. To kosztuje około 80 rubli, ale jego wydajność jest niższa niż inni, ponieważ składa się tylko z heparyną.
 • „Gepatrombin” – stosunkowo tanie, około 150 rubli i skuteczny lek. Ze względu na obecność w jego strukturze heparyny i alantoiny ma działanie przeciwzapalne i regeneracyjne.
 • „Solkoseril” – zawiera białko pochodzące z krwi cieląt. On również ma silne działanie regeneracyjne i pomaga nawet z przewlekłą blizn.
 • Śmietana „Klirvin” ma naturalny skład i zawiera tylko ekstrakty roślinne i olejki małe. Ale jest to również skuteczny przeciwko blizn.

Wszystkie te leki mają różny skład i działanie. Ale czasami są one przepisane przez lekarza do leczenia blizn w tych przypadkach, gdy z jakiegoś powodu jest to niemożliwe do zastosowania „Kontraktubeks”.

Analogi tanie – one Recenzje

Ludzie są różni, więc efekt może się różnić. Nawet na żelu „Kontraktubeks” odpowiedzi raczej sprzeczne. Są ludzie, dla których jest on dobrze pomógł, ale niektórzy uważają, że nic nie wyrzucił pieniędzy. Chociaż większość lekarzy nadal przepisać „Kontraktubeks” z blizn i rozstępów. Analogi tanio już popularne wśród tych, którzy próbują pozbyć świeżych blizn. I opinie na temat wielu leków są pozytywne. Wiele pomógł żel „Kameloks” Niektórzy banery usunięto stosując maść heparyny lub „Venolayfa”. Blizny po trądziku na twarzy efektivnost czysty „Venitan Forte” lub „Solkoseril”. Uwagi na temat wszystkich tych leków są również sprzeczne: jedni pomogli, a ktoś – nie. Stosowanie takich środków powinny być regularnie, a leczenie może trwać dłużej niż jeden miesiąc. I wielu z nich są dość drogie. Dlatego przy wyborze kremu jest najlepiej skonsultować się z lekarzem, może trzeba wypróbować kilka leków zanim skóra jest oczyszczona.

„Kameloks” żel

Produkt ten – najlepszy analog „Kontraktubeks” tańsze. To kosztuje około 250 rubli, ale efekt jest prawie taki sam. Jest to związane z podobnym składzie do tych żeli. „Kameloks” zawiera również alantoinę i ekstrakt z cebuli. Ale nadal zawiera aloes i olejek z rozmarynu. Przyczyniają się do zwiększenia regenerująco żelu. Istnieje wiele opinii na temat tego leku, który pamiętać, że pomógł pozbyć się rozstępów po ciąży i znaki na twarzy po usunięciu trądziku. On jest najbardziej skuteczny na świeżych blizn. Aby pozbyć się chronicznego blizny lepiej wybrać inny lek.

„Venitan Forte” blizn

Zasadniczo, żel ten jest przeznaczony do leczenia chorób dolnych. Ale to jest skuteczne dla gojenia się ran, a także resorpcję blizn. Leki oparte są na jego substancji składowych: heparyna, alantoina i dekspantenol. Informacje zwrotne od tych, którzy korzystali z „Venitan Forte”, ten lek pomaga leczyć przewlekłe nawet blizny po urazach, operacjach i usuwania trądziku. To dobrze tolerowane, może być stosowany nawet w czasie ciąży. I nie ma „Venitan Forte” około 300 rubli. Dlatego analog „Kontraktubeks” jest tańszy, zbyt popularne.

Cream "Dolobene"

Lek ten ma znacznie dłuższy przeciwwskazań i skutków ubocznych niż inne. Wynika to z obecności na jego kompozycji sulfotlenku dimetylu. Ale właśnie z powodu tej materii wszystkie pozostałe składniki łatwiej wnikają w tkankę. Regeneracyjny i przeciwzapalny krem jest zapewniona heparynę sodową, dekspantenol i podstawowe oleje cytronellal, kosodrzewiny i rozmaryn. W większości przypadków lek jest przepisywany na urazy i procesów zapalnych w stawach. Ale dzięki silnej regenerująco „Dolobene” jest również skuteczny w leczeniu blizn i rozstępów. Aktywny krem składnik poprawiają krążenie krwi i przemianę materii w tkankach, zmiękczają skórę i łagodzą stany zapalne. Dlatego wielu z nich skutecznie pozbył się blizn z „Dolobene”. Im bardziej jego cena, w porównaniu do „Kontraktubeks” niska: 50 g opakowanie kosztuje około 300 rubli.