333 Shares 4493 views

Jak przedłużyć prędkość do „Beeline”: metody dostępne

Klienci operatora telefonii komórkowej „Beeline”, aktywnie korzysta z Internetu jako część planu taryfowego lub dodatkowych opcji, ruch jest zawsze problem z wycieńczenia. Bez względu na to, jak była imponująca wielkość megabajtów na którym co miesiąc lub codziennie odpisanych pieniądze za miesięczną opłatą, nawet on może zakończyć. Jak będzie w tym przypadku? Po tym wszystkim, do wykonywania zwykłych czynności w Internecie jest zupełnie niemożliwe przy małej prędkości. Aby uzyskać informacje na temat przedłużenia prędkość do „Beeline” i ile to będzie kosztować, opisujemy w tym artykule.


Możliwe opcje na końcu pakietu ruchu

Abonentów korzystających z mobilnego Internetu, może samodzielnie zdecydować, czy będzie on przedłużyć szybkość internetu w „Beeline” za każdym razem ręcznie lub po prostu włączyć automatyczny wzrost ruchu. Tak więc, istnieją dwie główne opcje dla zwiększenia prędkości połączenia w sieci Web:

 1. Aktywacja pakietów 1000 MB lub 4000 MB (wartości te odnoszą się do abonentów korzystających z karty SIM zarejestrowanych w regionie Moskwy).
 2. Użycie opcji „szybkość automatyczne odnowienie,” poważną wadą, która jest mała ilość ruchu. Ona dalsze koszty po wyczerpaniu megabajtów ruchu na głównej planu taryfowego lub jako część opcji łączności.

warunki przedłużania stawka

Którędy zdecydujesz się przedłużyć szybkość internetu w „Beeline”, należy najpierw zapoznać się z następującymi funkcjami.

W przypadku pakietów w celu zwiększenia ruchu na być aktywowane ręcznie:

 • Objętość jednej lub czterech gigabajtów można włączyć w dowolnej TP, wraz ze wzrostem szybkości ruchu zarówno podstawy, a przez dalsze możliwości aktywnego.
 • Użyj objętości dostarczonego pakietu, można przez trzydzieści dni. Zgasił w przypadkach, gdy ostatni dzień okresu ważności lub wydanych przez cały dostępny limit megabajtów.
 • Wyjątkiem jest znanym rozwiązaniem dla Internetu „Highway”. Jeśli w trakcie korzystania z pakietu aktywowanego przyjdzie nowy okres księgowy dla tej opcji (np. E. nowy ruch zostanie dostarczony), efekt „1GB” lub „4 GB” jest rozwiązana w każdym przypadku (nawet jeśli ruch nie jest osiągnięta).
 • Dozwolone połączonej połączenie dwóch pakietach: jak różne wartości nominalnej i to samo.

Usługi dla automatycznego stopy wznowieniu:

 • Dla abonentów, którzy nabywają karty SIM lub linii taryfowej „wszystko!” Planuje lub uaktywnić opcję „Highway” auto-odnowienie jest podłączony automatycznie. Należy wziąć pod uwagę, ponieważ konto po pewnym czasie zostanie obciążony porządek w sumie.
 • Rozszerzenie możliwości aktywacji przemian, jeden po drugim. Po wyczerpaniu ilość jednego pakietu jest aktywowane drugie, oczywiście, dodatkową opłatą.

Awaria automatycznego odnawiania stopy

Jak zwiększyć prędkość na „Beeline”, bez uciekania się do automatycznego odnowienia ruchu? Aby wyeliminować Auto-mini pakiet rozszerzenia prędkość, należy wyłączyć usługę wpisując zapytanie * 115 * 230 #. W razie potrzeby można go ponownie podłączyć za pomocą niemal ten sam wniosek – * 115 * 23 #.

Jak przedłużyć prędkość do „Beeline” z pakietami „1 GB” i „4 GB”? Jeśli opcja automatycznego odnawiania bez odsetek do ciebie, to ma sens, aby zwrócić uwagę na jeden z powyższych pakietów. Usługa „prędkość Przedłuż” do „Beeline” łączy użytkownika ręcznie poprzez:

 • Internet (konto osobiste, aplikacji mobilnych gadżetów);
 • przez menu głosowe 0674 (dla „1GB” pakietu dodaje się do numerów sekwencji 093 221, dla drugiego pakietu – 093 222);
 • poprzez USSD-żądań funkcjonalność * 115 * (dla objętości opakowania, jeden gigabajt, należy kontynuować dowodzić numery 121 do większego pakietu – # 22);
 • przez centrum kontaktowego.

Warto wspomnieć o warunkach finansowych. O nich powinien wiedzieć przed przedłużyć prędkość do „Beeline”, stosując odpowiednie opcje i usług.

Koszt opcji przyłączeniowych

 • Gdy opcja ta jest aktywowana automatycznie zwiększyć ruch na każde siedemdziesięciu rubli – będą dostarczane do 20 megabajtów na najwyższą możliwą prędkością.
 • Połączenie objętość opakowania, jeden gigabajt będzie kosztować klient 250 rubli (kwota ta powinna być wprowadzona z góry na konto, tj. A. Anulowanie odbywa się w aktywacji czasu).
 • Maksymalna dopuszczalna ilość ruchu do dyspozycji klienta do pięciuset rubli (podobnie jak w poprzednim przypadku, odpis nastąpi w momencie uaktywnienia opcji).

Jak zwiększyć prędkość na „Beeline” w inny sposób?

Obecnie istnieją tylko dwie opcje omówione wcześniej wzrost ruchu, aw konsekwencji, zwiększenie prędkości. Jeśli woluminy są przewidziane w planie taryfowym lub opcji „Highway” nie wystarczy i dodatki rozszerzające przyspieszenia nie przyczyniają się do wyjścia z tej sytuacji, należy pomyśleć o zmianę warunków eksploatacji. Uwaga taryf z dużą ilością ruchu prepaid.

wniosek

W tym artykule przyjrzeliśmy się, jak rozszerzyć prędkość do „Beeline”, doprowadziły do opisu głównych warunków i informacji, w jaki sposób aktywować. Należy pamiętać, że dane przedstawione są istotne dla regionu moskiewskiego. Na danym obszarze powinna wyjaśnić zdolność do aktywowania tych usług świadczonych przez opcje zarządzania ruchem i innych warunków. Można to zrobić za pośrednictwem oficjalnego portalu, zobacz listę opcji i usług, jak również wywołanie spetsilistu w centrum kontaktowym i prosząc odpowiednie pytanie