100 Shares 7942 views

IPod „Shuffle” – najlepszy gracz w składzie tej klasie

Jakie są wymagania, jakie nakładają audiofilów przenośny odtwarzacz multimedialny? Po pierwsze, jest jakość dźwięku. Ale współczesny rynek jest tak nasycony różnych produktów wielu producentów, że wymagania urządzenia stają się coraz bardziej rygorystyczne. W liście z rozmiaru odtwarzacza, jego projektowania, pamięci, kompatybilność z różnymi urządzeniami dźwiękowymi, sprężystość ciała i więcej. Dla każdego z tych wymagań, można odebrać żadnych gadżetów od różnych producentów lub zakupić taki, który będzie spełniać wszystkie podane wymagania – „Shuffle” Ten iPod


Korpus jest wykonany ze stopu niesamowite Apple, który jest oparty na aluminium. Parametry użytkowe takiego stopu różni niezawodność i trwałość. Apple wprowadziła ciało w kilku kolorach, oferując nabywcy, aby Państwa wybór opiera się nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na podstawie preferencji smakowych.

IPod „Shuffle” działa bez awarii i wisi, nawet jeśli dużych plików. Przyczynia się to do RAM 2 GB. W tym przypadku bateria pojemnościowy pozwoli graczowi działać bez ładowania przez okres do 15 godzin. Wielkość pamięci gadżetu pozwala na zapisanie na dysku audiobooki, podcasty i list odtwarzania, dzięki czemu będzie uzasadnione taka długa praca.

Producenci iPod „Shuffle” upewnił się do ulubionego odtwarzacza zawsze z jej właścicielem. Aby być bardziej konkretny, gadżet ma bardzo mały rozmiar i wygodny przyrząd mocujący. Jest łatwy do umieszczenia wewnątrz worka, kieszeni zamontowane na dresach podczas joggingu. On nie został ranny w koszulce pod garnitur w negocjacjach. Oznacza to, że gracz może zawsze znaleźć miejsce.

IPod „Shuffle” ma zaskakująco prostą obsługę. Jego napęd podpis jest od dawna znana fanom Apple. Zarządzanie tylko jeden przycisk, właściciel gracz może łatwo rozpocząć odtwarzanie, zatrzymać, przewinąć plik do tyłu lub do przodu, regulację głośności, należy przejść do innego utworu.

Istnieje kilka cech w odtwarzaczu iPod „Shuffle”. Instrukcje urządzeniu zapewniają, że użytkownik może wybrać w dowolnej kolejności zgodnie z zapotrzebowaniem. Że jest fanem muzyki ma dostęp do funkcji takich jak mieszanie lub zamawiania kompozycji.

Jednym z osobowości gracza jest funkcja VoiceOver. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć na odpowiedni przycisk, który znajduje się na górnej krawędzi gadżetu. Rezultatem będzie grał przez gracza wszystkie informacje na temat odtwarzanego pliku: czas trwania, artysty, tytuł listy odtwarzania zawierającej piosenkę. Ta sama funkcja umożliwia Time Player, aby przypomnieć jej właściciela o konieczności doładowania. W tym przypadku, VoiceOver działa w 29 językach na całym świecie. Tytuły piosenek, pieśni, użytkownik może usłyszeć zarówno języku oryginalnym oraz w rodzimym języku.

Coraz większą popularność wśród melomanów zyskuje iPod „Shuffle”, którego cena jest dostępny dla porównania z graczy z tej samej klasy.