357 Shares 4520 views

Niezawodne środki zaradcze dla karaluchów z kwasem borowym

Żyliście dla siebie, żyli, smutku, jak mówią w naszych opowieściach, nie wiedzieli, dopóki jeden dzień nie jest piękny dzień, nie z powodu piecu, ale ze względu na szafkę nie czołgał się z HE. Tak, ten Chukovsky rudowłosy i mustachioed TA-RA-KAN, tak tam! Prawdziwy Karaluch. I nie tylko, ale z przyjaciółmi. I rozważyć tych partnerów – nie liczą. Jak to jest, wydaje się, że porządnie trzymasz dom, opróżnia kosza i umyj naczynia, skąd one pochodzą?

Najprawdopodobniej przyszli do ciebie podczas wizyty u sąsiadów, albo przyprowadziliście im tych z gości, którzy mają wystarczająco dużo domowych "małych zwierząt". Z czasem nie zauważyliście nowych osadników, ponieważ wolą prowadzić nocny tryb życia, a oto wynik – hodowali. Pilne potrzebują skutecznego lekarstwa na karaluchy!

Jest to konieczne, jest to konieczne, ale które z nich będą skuteczne, a nie na plakat reklamowy? Karaluchy podczas tysiącletniego współistnienia z człowiekiem, który nie czuł się tylko na sobie. I ze wszystkich kłopotów wyszli zwyciężeni. Mówią, że nawet nie walczyli z nimi w rosyjskich wioskach, ale po prostu czekali na zimy, opuścili piec, otworzyli okna i drzwi, a … opuścili dom. Nie na dobre, oczywiście, gdzieś na dzień lub dwa. Rodzina żyła w sąsiedztwie, a karaluchy w tej chwili zamarzły. Pozostało utrzymać szałas, wydmuchać owady i schować dom sąsiada bez obcych.

Mieszkanie miejskie, oczywiście, w zimie nie będzie vystudish, ale są ludzie funduszy z karaluchów. Na przykład z kwasem borowym. Przygotowania nie przynoszą natychmiastowego efektu, ale są one niezawodne i sprawdzane przez dziesiątki lat. Tutaj kwas borowy karaluchów nie wykazywał odporności. Faktem jest, że kwas borowy nie jest w rzeczywistości trucizną. Karaluchy z niego nie umierają w straszliwej agonii, popychając w powietrzu łapkami, jak z "Dichlophos". Kryształy kwasu są raczej małe i łączą się z jedzeniem w organizm owadów, a ich ostre krawędzie skasują. W rezultacie owad zaczyna cierpieć na odwodnienie. I pragnienie karalucha jest o wiele straszniejszy niż głód. Więc środki z karaluchów z kwasem borowym nie zabijają ich bezpośrednio na miejscu. Zmuszają się do opuszczenia takiego nieprzyjaznego mieszkania.

Prawdopodobnym lekarstwem na karaluchy jest kwas borowy.

Możesz po prostu posypać proszek na listwy przypodłogowe iw pobliżu wylotu rur wodociągowych. Dla ludzi i zwierząt domowych proszek jest nieszkodliwy, a karaluchy na pewno natkną się na niego. Ale ta metoda nie jest zbyt estetyczna. Niewielu ludzi lubi tolerować rozrzucone po całym pomieszczeniu przez dwa tygodnie. Mianowicie trzeba zachować tyle, że wszystkie karaluchy są zagwarantowane opuszczeniu domu. Jeśli jednak wybierasz się na wakacje lub na daczy, możesz rozproszyć proszek przynajmniej w całym mieszkaniu.

Kolejnym przepisem na lekarstwo na karaluchy z kwasem borowym są kule. Nie, nie musisz wrzucić dokładnie do kulek z trucizną. Wystarczy wymieszać jedno żółtko z proszkiem kwasu borowego do stanu gęstego piwa. Z tego kleju, kręć kulki o średnicy centymetra. Osuszyć je i rozproszyć we wszystkich miejscach, które są atrakcyjne dla karaluchów. Jakie miejsca uważają za atrakcyjne? Cóż, to łatwe – w pobliżu kosza, w szafkach kuchennych iw pobliżu umywalki. W łazience iw toalecie często można spotkać wąsawców. Jeśli masz rośliny doniczkowe, zwróć uwagę na parapety. Teraz musisz poczekać.

W pierwszej kolejności dowiesz się, że od agenta od karaluchów z kwasem borowym nie ma żadnego wpływu, że karaluchy chodzą pieszo przez całą kuchnię, więc idą. Ale bądź cierpliwy przez co najmniej tydzień, a zobaczysz, że z każdym dniem, są coraz mniejsze. W jednym naprawdę wspaniałym dniu pozostaniesz w mieszkaniu w dumnej samotności. Myślę jednak, że w przypadku takich "sąsiadów" nie pożałujesz jednej minuty.