785 Shares 4166 views

Braterska morze. połowy rekreacyjne

Sea braterskie znajduje się w regionie Irkucka. Objętości, jest to drugi na świecie zbiornik. To ma swoją nazwę z faktu, że miasto Brack znajduje się na jej brzegach.


Morze nie jest używany tylko do wytwarzania energii elektrycznej, ale również do zaopatrzenia w wodę, nawigacji, połowów.

Główne cechy zbiornika

Napełnianie zbiornika zakończono 1967. Stało się to 6 lat po wybudowaniu tamy. Woda powierzchnia – około 5500 metrów kwadratowych. km. Średnia głębokość morza – 31 m, a maksymalna – 101 metrów. Dla porównania, trzeba pamiętać, że największa głębokość Morza Azowskiego jest zaledwie 14 metrów, co stanowi mniej niż pięć-piętrowego budynku.

Klimat w rejonie zbiornika jest ostro kontynentalne. Dzięki potężnej zimowym antycyklonu założona mrozów, więc braterskie morze pozostaje zamarznięta dłuższy okres. W lecie, a wręcz przeciwnie, cyklony rozwijać, więc w miesiącach letnich jest duża ilość opadów spada. Średnia temperatura w styczniu – około 25 stopni Celsjusza, lipiec – około 18 stopni. W okresie zimowym, zaobserwowano wyjątkowo niskich temperatur – 60 stopni poniżej zera. Mróz okres wolny – zaledwie trzy miesiące, a może nawet zostać zamrożone w lipcu.

Naturalne kompleksy morza i teren obok niego

Na terenie przyległym do zbiornika, zdominowany przez systemy naturalne tajdze. Główną część obszaru – Angara grzbiet. Gdzie wzniesienie terenu przekracza 600 metrów, dominuje krajobraz obszarów górskich. Rośnie jodła, cedr, a na stokach – sosny i modrzewia. Duże obszary są zajęte i drobnych liściach lasy.

Populacja wykorzystuje braterskiej morze. Jej zasoby iść do potrzeb zaopatrzenia w wodę. Jest również stosowany jako rekreacyjnym. Zbiornik i rzeka karmienia mieć duży potencjał rekreacyjny.

Cechy wakacje w Brack Reservoir

W lecie zbiornik zamienia się w idealne miejsce na wakacje. Nie może być wygodne i przyjemne dla rodzin z dziećmi. na tej trasie morskiej jest również pouczające. Więc tutaj są miejsca związane z dawnych ludzi. Więcej na ten temat wyjaśnia architektoniczne i etnograficzne kompleks „Angara wioskę”.

Braterska Sea słynie nie tylko piękne krajobrazy i czysta woda. Zadziwia również turystom nieskażone powietrze, wspaniały las. Dla trudnych miejscach tajgi to jest naprawdę raj.

Pomimo faktu, że czas trwania okresu przed mrozem jest mały, lato jest nadal możliwe, aby opalać się. Pobliskie plaże są bardzo czyste. Turyści, którzy wolą chodzić, także pozostanie w wygranej, jak specjalnych tras przeznaczonych dla nich.

ośrodki wypoczynkowe

Na brzegu zbiornika zbudował wiele luksusowe domki. Będąc tutaj zamieni się w niezapomnianą, pełną przygód rozrywką. Tak więc, na Morzu Brack święta mogą być planowane w takich ośrodkach turystycznych:

  • „Rybacy dom”. Podstawa jest specjalnie zaprojektowany dla spokojny wypoczynek rodzinny. To łączy się z regionalnym centrum doskonałych autostrad. Braterska Sea, Irkuck oddzielone od siebie o 630 km. Terytorium rekreacyjnym jest dość duży, a wszystkie znajdują się trzynaście komfortowych domów. Można odpocząć i turystów z namiotami.
  • "Ust-Wasp". Znajduje się na brzegu zbiornika. Tutaj można też wynająć dom lub osiedlić się w obozie. Na podstawie również mieć możliwość organizowania aktywnych form wypoczynku.
  • „Braterskie morskie”. Ośrodek ten położony jest nad brzegiem zbiornika pośród lasów tajgi. Można przywrócić swoje zdrowie w każdym sezonie. Jest również źródłem wody mineralne o właściwościach leczniczych.
  • „Złote Piaski”. Jest to doskonała lokalizacja nad brzegiem Morza Brack. na domach ceny są dość rozsądne. Tutaj, czysty piasek, woda. Jest możliwe, aby zrelaksować się z namiotem turystów.

Wiele atrakcyjnych opcji na wakacje oferuje braterskiej morze. ośrodki wczasowe w okolicy są dostępne w wystarczających ilościach.

wędkarstwo

Na zbiorniku Brack mogą być wielki czas dla wędkarzy. Ta reszta nie zależy od sezonu. Po tym wszystkim, wędkarstwo jest możliwe zarówno latem jak i zimą.

Warunki tego są bardzo korzystne. Jest domem dla gatunków, takich jak szczupak, okoń, karp, karasie i inne. Mogą być złowione na plaży. Ponieważ braterska morze jest duża, haczyk będzie większa, jeśli odbywa się drogą morską. rybołówstwo przybrzeżne jest bardziej produktywne, gdzie znajdują się piaszczyste plaże z powolnym przejściu w głębi.

Braterska zbiornik słynie z ogromnej okonia. Ta ryba ma dobre jedzenie i szybko rośnie. Więc okoń o wadze ponad kilogram nie jest niczym niezwykłym. Takie jak dużych połowów i karpia.

Wściekłe bogaty i płoć. Jest możliwe, aby złapać wszędzie. Wiele i siei, ale aby go złapać, trzeba znać kilka sztuczek, ponieważ ryba ta jest dość kapryśna.

Na Morzu Brack również posiadać konkursy. To będzie bardzo ciekawy dla doświadczonych wędkarzy.

W ogóle, Brack Reservoir – doskonała opcja wypoczynku o każdej porze roku i dla każdego.