144 Shares 1818 views

Jak zrobić origami „Maynkraft”

Zazwyczaj do gier komputerowych można kupić figurki w sklepie, ponieważ są one wykonane z tworzywa sztucznego, specjalnie malowane i zdobione. Jednak jeśli spojrzeć na „Maynkraft”, które mogą dość szybko sobie sprawę, że nie ma sensu iść do sklepu i wydać pieniądze na zakup jednego z przedmiotów, czy można zrobić je samemu. Po tym wszystkim, „Maynkraft” – minimalistyczna gra, w której wszystko jest wykonane z bloków, i można odtwarzać je na papierze łatwo. W ten sposób można również zaoszczędzić pieniądze i zrobić coś z ich rąk. Dane z papieru „Maynkraft” mogą być bardzo zróżnicowane – wszystko zależy od Ciebie, jak również bogactwo odpowiednich zasobów internetowych. Jak te dane? W tym artykule opisano krok po kroku proces będzie.

szablon druku

Oczywiście, można poćwiczyć w origami i niezależnie próbować tworzyć figury z papieru „Maynkraft” bez szablonów i wykrojów. Ale nadal zaleca, aby włączyć do sieci na całym świecie, gdzie znajdziesz ogromny wybór kolorowych kawałków. Wszystko, co musisz zrobić – jest, aby wydrukować ten, który najbardziej lubi. Aby to zrobić, można użyć zwykłego papieru – jeśli nie będzie posiadał siłę swoich figurek, można po prostu trzymać papier na tekturze, i będzie bardziej trwały wzór. Dane z papieru „Maynkraft” każdy może to zrobić – najważniejsze, aby wziąć tylko niezbędne elementy. Nie są one tak dużo – tylko nożyczki i klej, wszystko zrobić ze swoimi rękami.

elementy tnące

Dane z papieru „Maynkraft” może składać się z jednego lub większej liczby elementów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się w ogóle niepodobny do tego, co powinno się zdarzyć w wyniku. Nie podłączać żadnego szczególnego znaczenia, ponieważ nie jest jeszcze czas, aby zmienić trochę później. Tak długo, jak trzeba ostrożnie wyciąć wzdłuż konturów wszystkich szczegółów, ale ich nie wycinać, i pozostawić w tym samym stanie, w jakim się znajdują. Wydawać by się mogło, że jest to dość proste, ale w rzeczywistości może to być trudniejsze, ze względu na bogactwo różnych kątów, a fakt, że jakakolwiek niedokładność w rezultacie może wpłynąć na sposób ostateczna kwota będzie wyglądać. Tu dokładność jest bardzo ważne, i to trzeba zwrócić szczególną uwagę, gdy robisz się „Maynkraft” figury z papieru. Schematy są w dużej mierze w domenie publicznej, tak, że pobieranie i wycinanie problemy powinny się pojawić.

Pochylając się nad konturami

Że przyszedł ten długo oczekiwany moment, kiedy kolorowe i dziwne płaskie arkusze będą stopniowo przekształcić w postać swoich marzeń. Oczywiście, byłoby to zrobić każdego gracza „Maynkraft”. Figurki wykonane z papieru, system, dla którego zostały pobrane z Internetu będą mogli ozdobić swój pulpit, a cały dom, ale będzie to najpierw trzeba spróbować. Tak, trzeba zgiąć wszystkie elementy wszystkich zaznaczonych konturach, a co czyni go nie mniej uważnie niż proces cięcia. Początkowo postać nie może mieć pożądany kształt, ale nie martw się, jak tam jest jeszcze jeden bardzo duży i bardzo ważnym krokiem, bez którego nie dostaniesz, aby figurki „Maynkraft” papier.

sklejanie

Tak więc, w twoich rękach jest coś bardzo podobnego do rysunku, który chcesz dostać w końcu. Ale do tej pory to tylko mgliście przypomina coś podobnego do obrazu „Maynkraft”. Papierowe postacie nie tak łatwo, więc nie poddawaj się – trzeba iść naprzód do mety. Aby to zrobić, trzeba będzie wziąć klej i rozpocząć klejenie białe obszary, które są ukryte w końcu na figurach. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, aby uniknąć zbyt dużo kleju, w przeciwnym razie będzie on na zewnątrz i psują wygląd sylwetki. Jeśli miał postać pojedynczego elementu, to jest to – można cieszyć się ich własne dzieło sztuki, tylko pozostawić do wyschnięcia pierwszy, tak że nic nie przypadkowo wklejony. Ale jeśli miał postać kilku elementów, trzeba będzie szukać specjalnych miejscach, które będą oznaczone liter, cyfr lub ikon – ten dodatkowy Splice, które łączą w sobie kilka elementów w jednym rysunku. Musi być również klejone z ostrożnością, ponieważ prawdopodobieństwo, że klej zepsuje wygląd rysunku jest jeszcze wyższy.