833 Shares 5913 views

Miłość Solitaire: Układ i interpretacja map

Gdy serce bije w podnieceniu i uczucia wyobraźnię, chcę dowiedzieć się, co myśli obiekt, do którego są one skierowane. Ludzie określone kochać Solitaire. Należy pamiętać, że różne pokłady przyzwyczaić. Zobaczmy, jak rozplanować i deszyfrowania pasjansa miłości na miłość. Zasady są proste, ale powinny one być zbadane w celu uniknięcia nieporozumień w wynikach, interpretować je poprawnie.


Jak ułożyć pasjansa miłosne

Przyjrzymy się techniką, która stawia żadnej szczególnej złożoności. Na to nie trzeba szukać specjalnej talii, który jest używany podczas próby kochać pasjansa online ( „TRAGOS”, na przykład). Zakup karty do gry (36 sztuk). Są one dość odpowiednie, aby uzyskać właściwą odpowiedź na palące pytanie. Wystarczy grać z nimi jest zabronione. Jeśli chcesz się domyślić, zachować oddzielną talię. Shuffle karty i rozpocząć umieścić je w serii zdjęć. Po odebraniu sześć pozycji, start następnego. Oglądaj uważnie. Jeśli ukośnie do siebie będzie od tej samej karty wartości, powinny być usunięte. Opuszczone miejsce zajmowane przez te, które pozostają w talii. Tak samo jak długo karta zabraknie. Zbierać te, które nie są wyłączone z wróżenia, ponownie shuffle. Zaczynają się powtórzyć operację, zmniejszając w szeregi pięciu pozycjach. Ponownie, usunąć te, które zostały sparowane po przekątnej. Dlatego należy przesunąć talię: cztery, trzy i dwa wiersze.

Co myśleć podczas wróżenia

performance docenią. Ona rzadko rodzi pytania dla tych, którzy próbują powtórzyć opis miłości Solitaire. Ale niewielu bezpretensjonalny zgodne z przepisami. Na wróżenia powinny być prawidłowo skonfigurowany. W przeciwnym wypadku uzyskany odpowiedź będzie tylko mistyfikacja. Aby mapa powiedział prawdę, muszą zapytać. Przed stać się prowadzić zgadywania pasjansa miłosny, przytrzymaj pokładzie w dłoniach. Pomyśl o osobie, która Cię interesuje. Zapytaj myśli o tym, jak to odnosi się do ciebie. Zapytaj pokładu dać właściwą odpowiedź. Choć miłość Solitaire, także pomyśleć o tym, jak osobowość. Byłoby miło, aby umieścić kilka zdjęć mężczyzny. będzie koncentrować się na ten temat wystarczająco. To po prostu wydaje się, że mężczyzna w miłości jest zawsze myśleć o osobie, która spowodowała uczucia. W rzeczywistości, jego troska własnych uczuć, pragnień i marzeń. Skupił się na coraz zamiast szczęścia potencjalnego partnera. Prane zakłócać dywinację. Konieczne jest, aby myśleć o obiekcie uczuć: że ten człowiek czyni, że jest on zainteresowany, i tak dalej. Dzięki takiemu podejściu, można uzyskać prawdziwy wynik, który odzwierciedla rzeczywistą sytuację.

Jak nie mylić w zgadywanie

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że nawet najprostsza metoda wymaga pewnych umiejętności. Bardzo po prostu nie widzę karty, które muszą zostać usunięte z dłoni. Dopóki się do niego przyzwyczaić, będzie brakowało. Dlatego zaleca się praktyki. Przeprowadzić kilka razy pusty układ, bez pytania. Konieczne jest, aby opanować technikę, aby zrozumieć, co i kiedy zostanie usunięta, kolejność, w jakiej rozłożone karty. Po przeprowadzeniu pasjansa miłosne, będzie całkowicie pogrążony w myślach o drogiej osoby. Jednym z nich jest zmuszony do osłabienia uwagi. Nie ma czasu myśleć o pozycjach obraz, aby zapamiętać zasady. Ale jak w praktyce, to upraszcza samego zadania. Mapy stać uporządkować mechanicznie, myśli również będą w subtelnych światów, gdzie rodzą się przepowiednie. Jeśli powiesz inaczej, deck staną się narzędziem intuicji. A ta, jak wiemy, to nie działa, gdy wszystkie myśli są poprawne wykonanie operacji mechanicznych.

wyniki dekodujące

Opisane Solitaire – zgadywania na miłości. Dlatego zakłada się bardzo konkretnej odpowiedzi na pytania niepokojące. On, oczywiście, będzie na końcu pracy. Kiedy tylko dwa z wielu kart w lewo, należy rozważyć je uważnie. Należy policzyć liczbę par. Mówi o wyniku. a mianowicie:

  • 1 para – poczekać oświadczyny;
  • 2 – Młody człowiek bardzo dużo w miłości;
  • 3 – on przeżywa niewątpliwą sympatię;
  • 4 – znudzony, jeśli nie widział od dłuższego czasu;
  • 5 – Pomyśl o swojej urody i atrakcyjności;
  • 6 – Nie jest szczęśliwym rywalem;
  • 7 – brak zainteresowania.

Jeśli stwierdzisz, że sparowane więcej kart, więc ten młody człowiek bardzo daleki od myśli o miłości. Co więcej, nie zauważył swoich gości. To przykre, oczywiście, ale musimy zrobić więcej to, aby przyciągnąć jego uwagę.

Kiedy należy odgadnąć?

Pasjans miłość – to jest oczywiście dobrowolne. To może rozkładać się w ogóle, kiedy tylko chcesz. Ale jeśli zainteresowani w wyniku, to nie odnosi się do pokładu co godzinę. Pytanie powinno być dobrze myśleć, aby je przebić. Wróżenie odbywa się raz w miesiącu. Gdyby to nie było przyjemne, to dał nieprzyjemny odpowiedź, praca na swoim obrazie. Zmienić coś w wyglądzie i zachowaniu. Zaledwie miesiąc później zadać to samo pytanie. W przeciwnym razie karta będzie leżeć do składania fałszywych odpowiedzi. Czasami dziewczyny torturowany talię tak długo, dopóki nie dać pożądanego rezultatu, a następnie dostać się sfrustrowany, nie mogąc znaleźć swoje potwierdzenie w życiu. Nie bądź jak uporczywego głupiec. ulubione uczucia nie są uzależnione od wyników wróżenia. Wręcz przeciwnie! Skupić się na osobie umiłowanego człowieka, jeśli chcesz wróżę poprawnie. Pasjans miłość daje odpowiedź, która jest uważana za ważny przez okres jednego do dwóch miesięcy.

Jak leczyć wróżby

Zastanówmy się trochę. Dlaczego w ogóle, ludzie zastanawiają się? Niektórzy chcą, aby uzyskać pomoc w bardzo intymnej pytanie. Czują się niepewnie, zmartwiony, a nie rozmawiać z nikim. Girlfriend, oczywiście, można narzekać. Tak, ona będzie doradzić? Kocham – to dwa. Dlatego konieczne jest, aby szukać wsparcia w magicznych krainach. Są ludzie, którzy wierzą w wróżenia. Dla nich karty odpowiedzi – zdanie. Więc to nie jest pożądane, aby zbliżyć się do dłoni. Mapy – dobrze, ale życie jest znacznie bardziej zróżnicowane i ciekawe. I nie trzeba się pomylisz, jak mówią, zachowują się tak droga osoba była tam dobra. Nie zgadywania może zagwarantować, że będzie wzajemna miłość i trwać przez całe życie. To zależy od samych ludzi. Pozostawić na pokładzie głos decydujący.

Czy to możliwe, aby mieć wpływ na ważność wróżbiarstwa?

Wiesz, czarownica żyć w innym świecie. Aby dostać kawałek swojego talentu, stworzyć odpowiednią atmosferę sama. Wtedy intuicja decyduje, że nadszedł czas jej panowania w swojej duszy i, oczywiście, starać się nie powiedzie. Sprzedam piękne świeczniki, czysty pokój. Rozłożone wokół pięknych rzeczy, miłe dla oka. Zapal świece. Wyłącz zestawów telewizyjnych i komputerów i innych elektronicznych gadżetów. Nie jest konieczne, aby w procesie rozkładania pasjansa ingerować energii innych ludzi. Ponadto, nie dzielić się wynik z obcymi. Mogą jinx, oczerniać swoją nadzieję. Kiedy okazało nadziei wynik, nie zbierają karty naraz. Trzymaj „em trochę. I nie posiadają innych przypadkach. Siedzieć w ciszy, oglądać światła świec. wróżenie energii wnikają subtelnych światów i stać rozkładanie wydarzenia w kierunku, który doprowadzi do osobistego szczęścia. Jeśli jesteś w stanie, spędzać więcej medytacji. Będzie ona również pomóc zrealizować marzenie w rzeczywistość.

wniosek

Wróżenie, jak już powiedziałem, nie jest to obietnica miłości. To tylko narzędzie czarownicy. Ona sprawdza za pomocą swojego magicznego wpływu na młodego człowieka. I jeśli wynik nie jest spełniony, nie martw się. Więc wybór niewłaściwych taktykę zdobyciu ukochanej serca. Rozważmy wszystko znowu zmienić podejście do problemu. Nic nie jest niemożliwe w życiu, jeśli wierzysz w siebie i chcesz świat dobra i szczęścia!