271 Shares 7880 views

EPSON T50: niedroga drukarka fotograficzna z fenomenalną jakość druku

Fenomenalna jakość druku, wysoka wydajność i przystępna cena odróżnić EPSON T50 najbardziej podobnych urządzeń. Jest to doskonałe urządzenie do tworzenia ciemnię w domu lub w małym biurze. W razie potrzeby, w połączeniu z drukarką może być stosowany system DFC, a to pozwala na zminimalizowanie zarówno kolor i monochromatyczne koszty drukowania.

Pozycjonowanie. Co jest w pudełku?

EPSON T50. Dla drukarek fotograficznych poziomie premii to producent EPSON T50. в большинстве своем выделяют действительно высокое качество печати, которое обусловлено высоким разрешением и использованием сразу шести цветов в процессе работы. Recenzje głównie odzyskane bardzo wysoką jakość druku, który jest ze względu na wysoką rozdzielczość i wykorzystaniu sześciu kolorach na raz w tym procesie. Najlepsze wykorzystanie takiej drukarce atramentowej w domu lub w studiu. Można również stosować do druku kolorowego i małym biurze. Producent ujęte w wykazie dostawy:

 • Photo Printer.

 • Zestaw oryginalnych wkładów.

 • Przewód zasilający dla realizacji dostaw podsystemu drukowania.

 • Karta gwarancyjna.

 • CD-ROM.

 • Podręcznik użytkownika.

Jedyną wadą tej konfiguracji – bez kabla podłączyć do portu na komputerze osobistym. Jak zostało przez producenta, to akcesorium jest już dostępny w nowo właściciel takiego urządzenia peryferyjnego. Jeśli nie jest to możliwe, trzeba kupić.

Wszystko z papieru

EPSON T50 компанией-производителем относится к классу фотопринтеров. Jak wspomniano wcześniej, EPSON T50 firmą produkcyjną należy do grupy drukarek fotograficznych. Początkowo zapewnia wysokiej jakości wyjście zdjęć i obrazów. Ale w celu ujawnienia maksymalnych możliwości drukarki, należy użyć odpowiedniego nośnika. Może to być papier fotograficzny. W którym zarówno matowa i błyszcząca powierzchnia. Ich gęstość musi być równa 220 g / m2. Najmniejsza wartość gęstości nośnej jest ustawiony przez producenta przy 60 g / m2. Więc w tym przypadku mogą być drukowane na zwykłym papierze, ale tylko jeśli będzie gorzej jakość druku. Strona główna rozmiary – 10×15 lub 13×18. Jednak największy rozmiar przewoźnik w tym przypadku – jest to długość arkuszy A4 to 297 mm, a szerokość – 210 mm.

Prędkość. interfejs połączenia

способен выводить до 37 листов А4 в черно-белом режиме и 38 страниц в цветном с аналогичными размерами. Drukarka jest EPSON T50 jest w stanie wyświetlić do 37 arkuszy A4 w czerni i bieli oraz 38 stron w kolorze, o tych samych wymiarach. Jednak te wartości są ważne dla trybie roboczym i zmniejszenie do 60 g / m2, gęstość od strony papieru. Jeśli używasz papieru fotograficznego na wyjściu, szybkość druku miejscu pracy będzie się zmniejszać. Tylko jeden port do podłączenia znajduje się w T50 z „Epson” – USB. Główną modyfikacją interfejsu dla tej drukarki fotograficzne – 2,0. Ale możliwe jest również korzystanie z innych wersji tego – 1.X lub 3.x. W pierwszym przypadku jest nieznaczny spadek prędkości drukowania.

Rozdzielczość. jakość druku

Kluczową cechą tej drukarki – wysoka jakość drukowanych zdjęć, zdjęcia i rysunki. Zapewnia najwyższą możliwą rozdzielczość, która jest równa 5760H1440. чернила EPSON T50 и организация подсистемы печати. Inne ważne czynniki – tusz EPSON T50 i organizacja druku podsystemu. Czynniki te sprawiają, że jest możliwe, aby otrzymać kropelki o średnim rozmiarze od około 1,5 ml. W związku z powyższym, należy oddzielić ten punkt odróżnić zwykłego oka jest to po prostu niemożliwe.

Naboje. Tusze i CISS

EPSON T50. Jak już wielokrotnie wskazał klasie drukarek fotograficznych m.in. wybitny japoński producent EPSON T50 urządzeń peryferyjnych. по этой причине заправляются не только привычными желтыми, черными, пурпурными и голубыми чернилами, а и светло-пурпурными и светло-голубыми. Kasety z tego powodu są oskarżeni o nie tylko zwykłym żółty, czarny, magenta i atrament cyjan, magenta i lekkiego i jasnoniebieskim. Obecność dwóch dodatkowych kolorów może znacznie poprawić jakość dokumentacji wyjściowej. Zarówno w formacie kolorów i monochromatyczne. Wszystkich wkłady znakowania wygląda C13T11zy4A10. Z kolei, z może przyjmować następujące wartości:

 • 1 – Black.

 • 2 – Blue.

 • 3 – fioletowy.

 • 4 – żółty.

 • 5 – jasnoniebieski.

 • 6 – światło fioletowe.

Druga zmienna przyjmuje następujące wartości:

 • 1 – Zwiększona pojemność wkładu do 400 stron.

 • 2 – standardowy ilość atramentu, które będą drukować około 200 stron.

System DFC zbudowany w tym urządzeniu nie jest obecny, ale można go zakupić oddzielnie. Doświadczenie pokazuje, że w instalacji i konfiguracji jego najlepiej pozostawić profesjonalistom. To, oczywiście, dodatkowe koszty związane z uruchomieniem podsystem wydruku, ale słabo wyszkolonych użytkownikowi bardzo trudno poradzić sobie z tą operacją.

sterowniki

EPSON T50 . Tylko w połączeniu z dwoma rodzajami systemów operacyjnych mogą być wykorzystywane EPSON T50. W pierwszym przypadku jest to „windose”. A są nawet sterowniki dla systemów operacyjnych dla serwerów. Drugi rodzaj oprogramowania systemowego – MacOS. Ale „Linux” i UNIX nie mogą pracować z tym zdjęciem drukarki. Ale to nie jest tak istotne z tego powodu, że komputer z oprogramowaniem systemowym nie występują tak często. W skrajnym przypadku można uruchomić system emulacji i drukować spod niej.

Ustawianie, opinie i koszty

EPSON T50. Przystępne cenowo i wysokiej jakości okazało EPSON T50. выделяют его продвинутые характеристики. Opinie klientów przeznaczyć jego zaawansowanych funkcji. Poważne braki w tej decyzji nie ma. I to jest zaleta można bezpiecznie zawierać dużą szybkość, wysoką jakość druku i niskie koszty wystarczająco w 9000 rubli. Uzupełnia tę listę z prostego algorytmu regulacji, który obejmuje następujące etapy:

 • Zainstalować blisko drukarki do komputera hosta.

 • Zainstalować naboje.

 • Zapewniamy wszystkie niezbędne połączenia.

 • Zainstalować na komputerze wszystkie związane sterownikami.

 • Wypisuje stronę weryfikacji.

streszczenie

их параметров выделяет EPSON T50 на фоне прямых конкурентов. Idealne połączenie wysokiej jakości drukowanych dokumentów, przystępne koszty i anulować swoje parametry techniczne, podkreśla EPSON T50 na tle bezpośrednich konkurentów. Najczęściej to zdjęcie drukarki można znaleźć w domu lub w małym biurze. Ale jak często jest używany w sklepach kopia lub studiach fotograficznych.