284 Shares 7514 views

Dmitry Shumilov – biografia i artysta

Dzisiaj mówimy, kto jest Dmitry Shumilov. Chodzi o to muzyk, który gra w zespole „uprzejmy odmowy”, basista, kompozytor filmowy aktora i. Urodził się w 1962 roku, w dniu 26 kwietnia.


biografia

Shumilov Dmitriy Valerevich między innymi udział w różnorodnych projektach awangardowych. Wśród nich jest amerykańsko-europejski „Strings Orchestra zadowoleni.” Grał rolę Negro Viti w filmie „Assa” Sergeya Solovova. I stworzył program gamy własnych piosenek.

działalność

Dmitry Shumilov ukończył studia w Konserwatorium Moskiewskim w klasie wokalu. Pełnił szereg klawiatur i wokalu. działa również jako kompozytora muzyki skomponowanej specjalnie dla reklam.

zbiorowy

Nasz bohater jest muzykiem i wokalistą grupy rosyjskiej „uprzejmy odmowy.” Okazało się w czasach sowieckich i odnosi się do skały. Zespół był utworzony w 1985 roku w Moskwie. Zimą tego roku został zagrał pierwszy koncert. Definicja stylistyczne ramy grupy zawsze stanowiło wyzwanie dla ekspertów muzycznych. Dla eklektycznego zespołu cechował pierwszy. Także jego cech charakterystycznych należą polistilistichnosti.

Ulubiony bohater liryczny mówi ekscentryczny esteta, jak los chciał być w centrum działań wojennych. Dmitry Shumilov uderzył w grupę naraz, oprócz tego, że pierwsza składała się z Petera Plavinsky – kompozytorka, pianistka, Roman Susłow – kompozytor, bałałajka, Mikhail Vereshchagin Michaił Mitin – perkusista i Gor Hovhannisyan i Arkady Siemionow. Debiutancki album nagrany wspólnie z naszym bohaterem, została opublikowana w 1986 roku nazywany jest „Opera 86”. Premiere zespół następny program odbył się w ramach obchodów urodzin Rock Laboratory.

Album, zatytułowany „Pył w butach” ukazał się w 1987 roku. On nazywa się w Moskwie najlepszym wydaniu roku. Dmitry Shumilov zakłada również rolę pianisty. W tych okresach, piosenkarka staje się Roman Susłow. W 1989 roku firma „Melody” czyni płytę winylową, który zyskał rozgłos wśród fanów muzyki pod jego nieoficjalną nazwą „białej tablicy”. Specjalnie dla tej kolekcji utworów z pierwszej płyty zespołu zostały przepisane z lepszym dźwiękiem. Zapisy obiegowe osiągnęła 125.000 egzemplarzy. Dmitry Shumilov nagrany na tym albumie kluczy i basem partii.

C 1989 zespół rozpoczyna tournée po Europie. Na występy prowadzony jest w ramach programu o nazwie „Ethnic doświadczenie”. Po powrocie z trasy koncertowej, zespół nagrał płytę „a ja w czasie.” Album jest godny uwagi na fakt, że grupa była w stanie stworzyć go w trzy dni w 1992 roku. Wysokie tempo pracy nie zmniejsza jakość produktu. Album właściwy estetyczny integralność, a także sztuki instrumentalnej. Ten program pokazuje artystę na festiwalu w Berlinie muzyki awangardowej. Album różni Rosję na markowych kaset magnetofonowych, płyt CD i winylu. Records premiera oznaczone fulla.

W 1995 roku, nowa piosenka „Fit” pojawia się po trzyletniej przerwie. Także przychodzi antologia poświęcona dziesiątej rocznicy grupy. Zespół pracuje nad nowymi piosenkami. W 1997 roku wydanie albumu „Spit na kamieniu”. Jest to zbiorowe tworzenie wszystkich uczestników „uprzejmej odmowy.” Płyta była bardziej wszechstronny i avant niż poprzedniej grupy roboczej.

struktura

Dmitry Shumilov podoba jej wokalną grupę fanów. W dodatku do jego składu zespołu w różnych latach byli: Roman Susłow Maxim Trefan Mikhail Mitin, Andrei Solovyov Pavel Karmanov, Sergei Rizhenko Paul Tonkovid, Peter Plavinsky Arkady Semenov, Gor Hovhannisyan Eugene Yumatov Mikhail Vereshchagin, Vladimir Davydov Sergei Savin.