823 Shares 8954 views

Znajdź datę śmierci według daty urodzenia – rzeczywistość czy fikcja?

Wielu ludzi wyzna, że chcą poznać datę śmierci według daty urodzenia. Niektórzy z nich mówią, że boją się usłyszeć te informacje, ale chcą być świadomi. Cóż, w tym kontekście większość naukowców i ekspertów mówi jedno: nie jest to możliwe. I fakt, że możesz dowiedzieć się, data śmierci według daty urodzenia jest naprawdę możliwe, tylko uprzedzenia.

Obliczanie daty

Dla tych, którzy chcą znać swoją przyszłość (lub raczej, gdy ich życie się skończy), nawet określony sposób jest przepisywany, za pomocą którego można obliczyć datę samego siebie. Więc jeśli naprawdę chcesz wiedzieć o tych informacjach, możesz go użyć.

Należy wziąć kawałek papieru i przepisać na niego datę urodzenia. Potem wszystkie figury będą musiały zostać złożone. Uzyskany numer pomoże Ci znać datę śmierci według daty urodzenia. Nawiasem mówiąc, wynik koniecznie musi być jednoznaczny. Co to oznacza? Załóżmy, że osoba urodziła się w 1992 roku 5 stycznia. Obliczenia będą wyglądać tak: 05.01.1992 = 27 = 2 + 7 = 9. Wynikowy numer to wskazówka.

Po obliczeniu rysunku konieczne będzie odejmowanie jego znaczenia, co jest określone przez taką naukę, jak numerologia. Obliczanie daty śmierci jest zatem bardzo proste.

Wartości liczbowe

Oznacza to, że po 80 latach osoba opuści swoje życie w bardzo starym wieku. Śmierć będzie szybka i łatwa, a życie bogate i jasne.

Bliźniak jest zwiastunem nieszczęścia: być może osoba umrze z powodu wypadku. Takie lata życia jak 67, 45, 29, 19 i 7 są bardzo niebezpieczne. Często "deuces" opuściły życie w jednym z tych lat.

Trojka oznacza, że dana osoba będzie żyła dłużej, ale w jego starości będzie przeciążony chorobami. Niebezpieczne lata życia to 73 i 44.

"Cztery" to długie wątroby. Często żyją sto lat, a "stare" życie – nie chodzi o nich. Czują się wspaniale aż do śmierci.

Co to jest "pięć"? O nich można powiedzieć jedną rzecz: to ludzie urodzeni w koszuli! Wypadki, zagrożenia, wypadki – wszystko to jest obok nich, ale je otacza. Śmierć ściga ich, ale bez powodzenia.

Ale "sześć" z karmą nie jest tak szczęśliwy. Jest to najtrudniejsza liczba. I aby dowiedzieć się daty śmierci w dniu urodzenia "sześciu", musisz najpierw dowiedzieć się o długu karmy. Ale niebezpieczne lata to 68, 47, 22 i 13 lat.

"Siedem" urodził się także w koszuli. Mają piękne anioły stróżów. Niemniej jednak zaleca się ostrożność z elementami. Ogień, powódź, tsunami, burze – ludzie z tej liczby mogą zginąć samorzutnie z powodu naturalnej katastrofy.

"Ośmiu" – niestrudzonych graczy ze śmiercią. Lubią ryzykować, ale nie rób tego. Może się skończyć źle.

I, wreszcie, "dziewięć". Niestety, życie tych ludzi często jest odcięte w bardzo młodym wieku. Numerologia mówi, że rzadko żyją do 50 lat. Z tego właśnie powodu zaleca się unikanie tytoniu, alkoholu i ryzyka.

Uprzedzenia

Wielu ludzi, starając się obliczać datę śmierci, a następnie otrzymało odpowiedź, zaczyna żałować, że nauczyli się tych informacji. Oczywiście, nie trzeba tego robić. Wszakże, jak mówi stara mądrość, wiesz mniej – śpisz mocniej. Jeśli jednak te dane są całkowicie zapisane w pamięci, nie przywiązuj się wagi do tego. Trzeba pamiętać, że życie każdego człowieka leży tylko w jego rękach. A jeśli nie otrzymałeś bardzo dobrej prognozy, nie bądź zaskoczony. Chociaż być może informacje te będą przydatne: czasami ludzie rozważają swoje podejście do życia i zaczną zmieniać je na lepsze. W każdym razie musimy pamiętać, że wszystko zależy tylko od siebie.

Astrologia i horoskopy

Istnieje kilka sposobów, dzięki którym można uzyskać odpowiedź na pytanie, jak sprawdzić datę śmierci osoby. Wszyscy ludzie mają swój własny znak zodiaku. Dotyczy to także chińskich horoskopów. Ponadto każdy z nich urodził się w określonych momentach. Imię, nazwisko, patronim, wiek – wszystko to dla każdego z nas. Oczywiście jest to o wiele bardziej skomplikowany sposób poznania daty śmierci według daty urodzenia, a to właśnie robią psychicy i wróżbiarze, ponieważ jest zbyt wiele rzeczy do rozważenia: faza księżyca, specyfika numerologii i karmy. Choć dane są znacznie bardziej niezawodne. Sceptycy i naukowcy robią bezradny gest, gdy przypadki z przewidywaniami się spełnią: często zapisują je tylko na zbieg okoliczności. Do jakiego psychika reaguje tylko uśmiech, ponieważ tak wiele zbiegów się nie zdarzy. Ale tutaj każdy ma własną opinię w tej sprawie: niektórzy wierzą w to, inni wierzą.

Wątpliwe wyniki

Cóż, ile obliczyć datę śmierci, wiele powiedziano. Wreszcie chciałbym powiedzieć kilka słów na temat sposobów uzyskania tych informacji przez Internet. Natychmiast należy zauważyć, że obliczanie daty śmierci, w sieci wiele piszesz, a nawet oferują kalkulatory, za pomocą których można przypuszczalnie określić wszystko. Ale jest to tylko generator liczb losowych, który nie jest oparty na niczym. Można to łatwo sprawdzić: wprowadź te same dane (zwykle płeć, datę urodzenia i imię) kilka razy i uzyskać różne wyniki. Więc jeśli naprawdę chcesz zostać właścicielem takich konkretnych informacji, nie ma potrzeby uciekania się do metod internetowych: w nich jest niewiele prawdy.