673 Shares 7962 views

linki Bezankornye – co to jest? Kotwicę i bezankornye linki: przykłady

Nawet jeśli rankingi poprzez linki zostaną ostatecznie i całkowicie zniesione, bez promocji nie będzie skuteczna bez nich. Po tym wszystkim, ranking uwzględnia również witryn zaufanie, czynniki behawioralne użytkownika, przechodząc na linki, jak również CIT (indeks tematyczny cytując) – dla „Yandex” (dosłownie i PR – PageRank) – dla Google.


W dzisiejszej promocji internetowej odgrywają znaczącą rolę bezankornye linki. I nie bez powodu: Wyszukiwarki „Trust” takie linki są znacznie częściej niż inne, ponieważ bezankornaya link jest bardziej naturalne. To o nich i będą omawiane.

Podstawowa koncepcja

Najprostsze wyjaśnienie pojęcia „link bezankornaya” jest to, że jest to związek bez kotwicy. Logiczne i jasne wyjaśnienie, prawda? Ale nie każdy może zrozumieć pełnego obrazu, więc początkowo trzeba wiedzieć, co jest kotwicą. Jeśli spojrzymy z punktu widzenia obrazowania, ten tekst, na podstawie której odnośnik „ukryć”. Najczęściej fragment zawierający link zaznaczony innym kolorem. Gdy kursor osiągnie kotwicę tego rodzaju może zmienić kolor kursora liter i podkreślają jeszcze pojawiać.

SEO-Słownik podaje następującą interpretację kotwicy: tekst, który jest w kodzie na stronie pomiędzy znacznikami otwierającym i zamykającym z odpowiednią literę «a» (Ra i ). Z tego powodu wiele tekst SEO zaprzeczyć, że istnieją powiązania bezankornye, wyjaśniając, że dwa znaczniki zawsze coś jest, a jako Podsumowując, każde ogniwo ma do kotwicy. Ale najbardziej wykształconych i dobrze znane „SEO” aktywnie używać terminu „link bezankornaya” i rozumie, że różni się od kotwicy.

Linki związane z bezankornym

Najbardziej logiczne linki wizualizacja bezankornoy – jest bezpośrednio URL strony, która ma link, zaczynając w «http: //» lub ze znanym redukcja «www.». Można określić adres strony bezpośrednio, patrząc jak «fb.ru», ale działa «fb.ru» w tym przypadku w postaci kotwicy. Użyj tej opcji nie jest zabronione, ale nie jest to dość logiczne, ponieważ łączy transmisyjnych do innej osoby, a użytkownik kopiuje nazwę pasku adresu przeglądarki internetowej. W tym przypadku na pewno będzie wyglądać opcja «http: // strona».

Bez odniesienia do kotwicy można nazwać i adresem strony internetowej, która jest „ukryte” przez słowa „Push”, „tutaj”, „link”, „klats” i tym podobne. Z logicznego pytania „dlaczego” powinno być dość prosta odpowiedź: fraza najbardziej proste i często używane na forach, portale społecznościowe i blogi osobiste użytkowników, którzy chcą podzielić się z odpowiednimi oznaczeniami. Dlatego te linki są uważane za naturalne, to znaczy, nie zawierają słowa kluczowe i niepotrzebnych informacji.

Kotwica i bezankornye odniesienia w promocji stron

Różnica w promowaniu stron korzystających z kotwicy i bezankornyh linki wygląda bardzo proste. Składa się on z zastosowaniem bardzo kotwicę, która jest używana w swoich słów kluczowych.

Zasadniczo i ogólnie bezankornye linki są wykorzystywane do budowania masy referencyjnej i nadać mu bardziej naturalny. Innymi słowy, oni zwiększyć stronie internetowej firmy Trust, wskazując na jakość jego zawartości i wyrażania zainteresowania zwiedzających do niego. Jeśli chcesz podnieść witryny TIC i PR, te rodzaje połączeń będą idealnie dostosowane.

Unieruchamiania same odnośniki są najczęściej wykorzystywane w promocji strony internetowej dla konkretnego wyszukiwania za pomocą wyszukiwania globalnego. zakotwiczyć przewagę w tym przypadku pozwala roboty uzyskać więcej informacji na temat tego, co strona „klucz” jest zoptymalizowany i co musi produkować ranking strony. Linki o kotwicę, mają zalety, takie jak prędkość. Ale skuteczność takiego krótkiego czasu trwania, jak nadmierne używanie może spowodować uszkodzenie miejscu listy kotwicy ze spamem.

Przydatność linków bezankornyh

W oparciu o powyższe, możemy wyciągnąć pewne wnioski na temat linków, które nie zawierają kotwicy:

  1. Mają efektywności długoterminowej.
  2. Wpływa na wzrost zaufania witryny.
  3. Ich naturalna zawartość gwarantuje bezpieczeństwo.

Szczególnie skuteczne ten rodzaj pracy odniesienia w promowaniu nowej witryny, która właśnie rozpoczęła pracę w przestrzeni internetowej. Spowoduje to podniesienie szybkości indeksowania zasobów, i nadać mu pewną wartość w oczach robotów wyszukiwarek.

Jak bezankornuyu odnośnik

Aby promować poprzez linki, które nie zawierają kotwicę, to było bardziej skuteczne, upewnij się, że jest prawidłowo wyświetlany. Najpierw trzeba się upewnić, że używasz przyjazny adres URL strony, który wyświetla nazwę przy użyciu transliteracji. Innymi słowy, w odniesieniu do strony internetowej sam nie powinien być niejasne cyfr, liter i symboli (na przykład, «http: // site /%D8%CB%…%21%B2%8D»).

Po tym możemy mówić o tworzeniu bezankornyh linki i zasobów napełnianie. URL powinien wyglądać jak te w następujący sposób: „Odniesienie do profilu artykułów autora można znaleźć <a href = http: // site / autor / 40632 / Vasilisa /% 3E% D1% 82% D1% 83% D1% 82% 3C / a% 3E% C2% BB. W zasadzie nic skomplikowanego.

Jak dostać darmowe linki bezankornye

Aby zacząć rozwijać własne zasoby internetowe, nie muszą radzić sobie z zakupem bezankornyh linki. Po raz pierwszy może być odpowiednia opcja dla naturalnego występowania tego typu URL. Jest to prosty, ale bardzo czasochłonny sposób. Wszystko co jest potrzebne – jest to, że ludzie opuszczają linki, zalecenia dotyczące innych stron, wysłać je w wiadomości na portalach społecznościowych i forach. Nawet lepiej, przydatność danego zasobu zacznie pisać w „Learn” lub osobistych blogów. To właśnie te naturalne linki bez kotwicy będzie miał długi i pozytywny efekt.

Należy zauważyć, że ważną rolę w uzyskaniu naturalne linki odgrywa treść, która jest wypełniona zasobu internetowego. Zawartość powinna być przydatne, unikalne i wysokiej jakości, i to jest w tym przypadku strona będzie motywować wszystkich nowych użytkowników, którzy będą chętnie dzielą się linki ze swoimi przyjaciółmi.

W tym artykule opisano szczegółowo co bezankornaya odnośnik. Przykłady jeśli powyższe nie jest wystarczająca, możliwe jest, aby zdemontować fora dedykowane SEO, albo w literaturze specjalistycznej. Dlatego, zanim wydasz pieniądze i zwrócić się do specjalistów, warto spróbować na własną rękę do czynienia z kotwicy przedmiotu i bezankornyh linki i zostać zawodowym.