422 Shares 6587 views

Arizona – pić do aktywnego i stylowy

Herbaty „Arizona” pojawiła się na rynku w ostatnim czasie. Być może nawet słowo „tam” jest jeszcze zbyt wcześnie, aby jeść, ponieważ znaleźć to egzotyczne na sprzedaż w Rosji i krajach WNP – nie jest łatwe. Wykonano ten cud w Nowym Jorku teraz Ferolito, Vultaggio & Sons, a ruch w naszym regionie jest regulowana, a jednocześnie dość skromne.


I z tego, co firma produkuje, nie wszystkie są eksportowane. Na przykład tylko trzy odmiany herbaty, można uzyskać w Rosji: zielona z miodem i żeń-szenia, zielonej sokiem z owoców granatu i bieli z syropem jagodowym – to najczęstsze herbatki Arizona. Napój miał gustu młodzieży, a może wkrótce dystrybutor zadowoli fanów tej herbaty jest rozszerzeniem zakresu.

Sztandarowym linii

Najbardziej popularnym napojem na świecie wszystko, co sprawia, że „Arizona”, – Zielona herbata z żeń-szenia i miodu. Producent twierdzi, obecność w nim żeń-szenia, syrop kukurydziany, miód. Wysokokalorycznych pokarmów – 29 kcal / 100 g Nawiasem mówiąc, w USA jest nadal popularna wersja light Green Tea Arizona. Drink z niską zawartością kalorii w naszym kraju jeszcze nie zostały wywiezione.

Odróżnia tej herbaty jest również przyciągające wzrok wzornictwo butelki. Jest blady turkus, ozdobione oddziałów sakura. Najwyraźniej powinno przynieść konsumentom kultury Dalekiego Wschodu, który dał światu miłość herbat odmianowych.

A producent zaleca, aby spróbować nie tylko chłodzi Green Tea Arizona. Napój jest dobre i gorące. I to może być ciepłe w tej samej butelki w mikrofalówce.

Inne popularne odmiany napoju

Oprócz zielonej herbaty z żeń-szenia, w lokalnych sklepach można znaleźć dwa kolejne gatunki. Herbata Arizona Granat z zielonej herbaty, zawierający 5% sok z granatów, gdy patrzy się na etykiecie mogą pojawić tart. Jednak niedobry gorycz granat zmiękcza słodki smak miodu.

Blueberry Biała Herbata Arizona – napój, opinii, które są bardzo często zgadzają się na jednej rzeczy: herbata niewiarygodnie miękkie, a co powinno być dobrym biała herbata. Zawiera syropy owocowe, ich smak delikatnie przeplatają się z gustów innych składników, bez ich przysłania, ale bez zagubienie się na ich tle.

Arizona Style

Kiedy projektanci zauważyli uzależniony młodzież do tego orzeźwiający napój smakowej, natychmiast zareagował. I na sprzedaż nie było ubrania z Arizona projektu. Drink z wyrazisty wygląd stał się inspiracją do stworzenia wielu elementów trendu.

Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że jest to nowy trend w modzie i nowym stylu. Turkusowe rzeczy, ozdobione gałęzie wiśni – jest to raczej sposób na wyrażenie siebie i eksperyment dla twórczego umysłu. A jednak, według socjologów, to ukryta reklama, promuje umocnione napoje bezalkoholowe, – jest to dobra alternatywa dla szerokiego promowania alkoholu.