327 Shares 9660 views

Kina w Petersburgu: opinie i zdjęcia

Petersburg jest uważany za kulturalną stolicę Rosji. Ten tytuł jest po prawej stronie. Ogromna ilość atrakcji, muzeów, zabytków, teatrów i kin znajdujących się w mieście nad Newą.

„Kino, Kino, Kino – z wami, jesteśmy szaleni!” – Kto z nas nie śpiewa te słowa. Kino zawsze cieszył się dużą popularnością w Rosji. W dobie technologii informatycznych dla nich interesujące tylko rosła. W Petersburgu, istnieje ponad sto szeroka gama kin. Mieszkańcy i turyści bardzo lubią tego typu wypoczynku.

Skąd teatru w Petersburgu

Pierwszy obraz ruchu pojawiły się pod koniec XIX wieku i znajduje się na Newski Prospekt. Widzowie wykazały, krótkie filmy dokumentalne w między spektakli teatralnych. Publiczność była zachwycona tym, co widział. Ale przed rewolucją siedemnastym roku w Petersburgu, było ponad sto kin. Pokazane tutaj jest głównie filmy zagraniczne, głównie francuskie.

Nawiasem mówiąc, słynne studio filmowe „Lenfilm” został założony na początku XX wieku. Pierwsze filmy były kręcone głównie na tematy literatury klasycznej. Później były filmy o rabusiów, komedii i historyczny.

Kina w Petersburgu: Ranking

Obecnie wśród ogromnej liczby opcji, najbardziej popularne wśród mieszkańców miasta, są następujące:

 • "Mirage Cinema". Jeśli jesteś głodny, jeszcze tu dostać, nie martw się, to kino może nawet zamówić obiad. Można zjeść i obejrzeć film.
 • Kina w Petersburgu z kanapy – to jest bardzo wygodne. Jeden z nich – „Neva”. W pobliżu sofy z tabel z numeru telefonu, gdzie można zamówić jedzenie i napoje, ale lepiej to zrobić przed filmem, tak aby nie rozpraszać innych widzów.
 • „Kino bez popcornu”. Przytulna, domowa atmosfera. Sala może pomieścić około 20 osób. Smakowe herbata i pyszne ciasteczka, które stoi na stoliku obok fotela, pomagają stworzyć przyjemną atmosferę.
 • Planet „Neptun”, 7 D. W związku z efektami specjalnymi, publiczność może zobaczyć nie tylko to, co dzieje się na ekranie, a nawet czuć.

Niezwykłe Kina w Petersburgu

Lubisz oglądać filmy, aby nie przegapić żadnej nowej pozycji box office, ale chcesz czegoś nowego? Zalecamy, aby zwrócić uwagę na interesujących opcji wyświetlania:

 1. Można obejrzeć film w zaciszu swojego pojazdu. Na ulicy akademika Pawłowa jest odkryty kino, jedyny w swoim rodzaju. Na dużym ekranie wyświetlany obraz i dźwięk dostaje się do radia samochodowe. Godziny otwarcia od czwartku do niedzieli, sesje wieczór i noc.
 2. Jednym z pierwszych studiach radziecki film – „Miniatura” – znajduje się w Sankt Petersburgu. Tutaj, kino zostało otwarte w 2015 roku. Dla zwiedzających przeprowadzi szczegółową wycieczkę, a następnie wyświetlić ten film. To może być nowy film, a stary, a także zwycięzców festiwali filmowych. Dla widzów warunkiem komfortową część wypoczynkową, plecy, który łatwo usiąść i miejsce umieszczania napoje.
 3. Kino Cinema dachu na dach. W Rosji jest on jedyny w swoim rodzaju. Repertuar najbardziej zróżnicowane. Goście otrzymują ciepły koc.
 4. Chcesz obejrzeć film w kameralnej, niemal domową atmosferę? Ideal – kino "Pandora". Jesteś w stanie wybrać film i zamówić jedzenie i napoje lub doprowadzić wszystko ze sobą. Mały przytulny pokój, duża ściana pełnoekranowy. Wynajem pokoi dla dwóch osób będzie kosztować od 1000 do 2000 roku, w zależności od pory dnia.

Promocje i rabaty

Nie jest konieczne, aby wydać na pójście do kina dużo pieniędzy. Kina w Petersburgu oferuje szeroką gamę zniżek:

 • Poranne sesje są znacznie tańsze niż po południu i wieczorem.
 • Akcja "Easy Monday" w kinie "Mirage Cinema". Będziesz miał okazję pójść do kina po obniżonych cenach do każdej sesji. Jednak działanie to nie ma zastosowania do premier filmowych.
 • We wtorki można obejrzeć film, który od dawna w kasie, za 100 $.
 • sieć kin „Luxor” oferuje „film dnia.” Akcja Wszystkie sesje od poniedziałku do środy, cena zostanie obniżona.

Zalety miasta na Neva kinach

Główne zalety lokalnych kinach może zawierać wiele programów rekreacyjnych. Poza tym, dostępność wysokiej jakości obrazów i dźwięku, a także przytulną atmosferę.

Interesujące jest to, że teatr w Petersburgu oferują widzom dużą liczbę zniżki.

widzowie gości

Prezentujemy nasze kin w Petersburgu, które opinie są najczęściej znaleźć w mediach. Na przykład, „New Line” bardzo lubi wizyty uczniów. Trzy przytulne pokoje, niskie ceny dla filmów (od 100 do 130 rubli) i rabaty na sesje dziennie i różnych imprez. Przez minusy to fakt, że nie akceptuje płatności kartą kredytową. Jeśli lubisz małe pokoje z foteli około stu osób, które, nie krępuj się tu.

W centrum handlowym „Rainbow” to kino „Cinema Park”. Wielu odwiedzających uwierzyć, że jest on jednym z najlepszych w Petersburgu. Jest bardzo smaczne popcorn, wygodne fotele, duży ekran. Dźwięk i jakość filmów jest zawsze na najwyższym poziomie. Także w pobliżu znajduje się kawiarnia, kręgielnia i kilka restauracji. Jednakże, istnieje również znaczna wada: wysokie ceny biletów, zwłaszcza w weekendy, w sesjach wieczornych (od 500 do 1000 rubli).

Turyści i mieszkańcy korzystają teatru w Petersburgu na Newskim Prospekcie. Jeden z nich ( „Sztuka”) znajduje się w samym sercu. Zawsze jest dużo zabawy i hałaśliwe. Tutaj można przyjść dużą firmę, najpierw zjeść w barze, który zaproponował, że kupi pyszne sushi i bułki, a następnie udać się do oglądania filmów. Ze względu na najnowocześniejszy sprzęt, widzowie mogą oglądać filmy o wysokiej rozdzielczości obrazu. Jest to usługa, rezerwacja biletów.

Jeśli chcesz iść do teatru w czasach sowieckich Petersburg, a następnie jedną z opcji jest „Przyjaźń”. Został zbudowany w 60-tych XX wieku. Można zobaczyć tutaj nie tylko nowe filmy, ale filmy, które już stały się klasykami kina rosyjskiego. Można wybrać czerwony lub niebieski Hall do oglądania. Miłe ceny: niektóre sesje wejściowe – tylko 70 rubli.

Niezwykłe romantyczna data może być przeprowadzone w kinie „Pandora”. Wśród wielu zalet tego wyboru kochanków uczcić piękną dekorację sali koncertowej, pyszne herbaty i fondue czekoladowe.

Pozostaje tylko życzyć Ci często odwiedzają teatr w Petersburgu. Przyjemność można uzyskać z oglądania filmu, nie jest porównywalna do oglądania w domu. Weź ze sobą przyjaciół lub swoich bliskich, uzbrojony w popcorn i spektakularnych zabytków!