134 Shares 5766 views

Zoo w Barnauł

W każdym mieście zoo – jest ulubionym wśród dzieci i ich rodziców. Teraz szczególnie popularny petting zoo, który może dotykać zwierząt, pasze, wziąć w ręce. W stolicy miasta regionu Ałtaj, Barnauł, instytucje takie nie są już nowością dla mieszkańców. Miasto posiada zarówno tradycyjne ogrody zoologiczne i kontakty, które są w dużym popytem. Które mogą odwiedzić zoo Barnauł, jakie zwierzęta tam występują, i jak się tam dostać?

Zoo "Las Fairy Tale"

To miejsce jest znakiem rozpoznawczym miasta: piękne zadbane zwierzęta, kolorowe alejki, przestronne woliery, środki trwałe w zoo. Co jest obecnie zbudowany i zorganizowany – to jest owocem wielu lat pracy, a wszystko zaczęło się bardzo mała.

W 1995 roku mały obszar ze zwierzętami zorganizowano w parku miejskim strefie przemysłowej miasta Barnauł, która składała się z zaledwie kilku kur i królików.

W 2005 roku stanowisko dyrektora Siergiej Wiktorowicz Pisariewa przyjść, który jest nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie, ale człowiek obojętny na los każdego zwierzęcia. Już w 2010 roku zoo wzrosła tak bardzo, że nie było potrzeby, aby nadać mu specjalny status. Pojawiła się w Barnauł zoo „Las Fairy Tale”.

Od tego czasu mieszkańcy parku stać różnych zwierząt drapieżnych i egzotyczne ptaki, noclegów, co nie jest typowe dla terenów syberyjskich. To cynomolgus małpy, różowych pelikanów, tygrysy. Barnauł zoo jest rajem dla rzadkich okazów: Korsakowa, czarne niedźwiedzie himalajskie, jaków, muflonów, dżungla kotów i 11 zagrożonych gatunków zwierząt.

Zoo Adres: Ulica Entuzjastów 10a. Jeśli pojawi się w środkach transportu publicznego, trzeba wysiąść na przystanku „Stadion”. Taksówek i autobusów w cyframi 1, 10, 18, 27, 50, 51, 58, 68, 73, 80, 149, jak również trolejbusu № 1.

Dotknięcie Zoo "The Mansion"

Skontaktować się z instytucją zaczęły pojawiać się nie tak dawno temu w Barnauł. Zoo w „Arena” (handlowo-rozrywkowego centrum, znajduje się w Pawłowsk oddechowych, 188) był najpopularniejszym miejscem rozrywki świadczone.

Wszystkie zwierzęta mieszkają w budynku, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, które nie różni się bardzo od warunków naturalnych.

W „Pałacyku” można spotkać zwierzęta, takie jak świnki, kury, papugi, kóz, jagnięcina, przepiórek, królików, szynszyli, tarantule, Python, jaszczurka, jeż, żółwia i wiele innych zwierząt, które mogą Pasza (karma dla zwierząt sprzedawany jest na miejscu), Pat i po prostu grać.

Jest hala i odgrodzone wolierze szkła, w którym żyją motyle, kameleony, karaluchy, węże.

Ponadto, użytkownicy mają możliwość, przed wejściem do zoo, aby kolorowe obrazy.

Połączenia tego kontaktu zoo Barnauł dostępny na magistrali 110 m oraz 144 m taksówką. Stop "centrum handlowego" Arena”.

farma strusi

Na przedmieściach Barnauł (wieś Vlasikha ulicy Pine, 27, podróżować autobusami 20, 37, 116, 137, 139, 149, taxi trasa 120 "Central" stop) znajduje się bardzo realne strusich Ranch, gdzie każdy za symboliczną opłatą można żywią wszyscy mieszkańcy gospodarstwa, rozmawiać i dotykać ich. Pomimo faktu, że farma strusi, gdzie można spotkać osły, króliki, lamy, jeże, borsuki, wielbłądy, renifery, jaka, wiele gatunków ptaków domowych i dzikich.

Nie wszystkie zwierzęta mogą swobodnie chodzić w zoo, ale wszystkie mogą być bezpiecznie karmione warzywa przyniesione z domu. Szczególnie popularny wśród mieszkańców są marchew i kapusta.

„Kraj Raccoon”

Kolejny sworzeń jest zoo Barnauł TC "kryształ" Street Bałtyckiego 23 (dostępny w autobusach 17, 69, 80, 119, 126, stop "Azure").

Dla osób reprezentowane zwierząt, takich jak pracz, surykatki, Belonosov małpy, fretek, lisy chernobury, króliki, owce, spotted jelenie, świnki morskie, kozy Kamerun, przepiórek, atelerix, Nile Krylgan, papugi, perliczek, pyton, kajman okularowy, kakadu , nycticebus, gołębie i inne zwierzęta.

Zoo odbyła również szereg wydarzeń, które udostępniają dane wejściowe dla mniej chronionych grup ludności: dzieci niepełnosprawne, seniorzy, dzieci.

"EkzoPark"

Ten styk oo Barnauł specjalizuje zawartość małych zwierząt: króliki, myszy, fretek, ó, papugi, sowy, BG, jeże, żaby, pająki, karaluchy i inne zwierzęta.

Cena jest do zaakceptowania dla wszystkich odwiedzających (od 120 rubli dla wszystkich grup wiekowych), więc każdy, kto chce dotknąć prawdziwej natury, to miejsce otwiera swoje podwoje.

W weekendy, artyści specjaliści zrobić wszystkich chętnych darmowych akvagrim codziennie odwiedzających guide poświęcić na wszystkie szczegóły z życia młodych uczniów.

Adres: TC "Malina", ulica Popova, 82, przystanek "Dokuchaevo". Aby dotrzeć do wózka № 6 № autobus 53, 137, 138, taxi № 54, 144.

Tak więc nisza petting zoo Barnauł dość pełny. Nawet z małym dochodów, istnieją miejsca, które można odwiedzić z dziećmi, bo znajomość z natury musi zaczynać od wczesnego dzieciństwa, że jedynym sposobem, aby podnieść dobrą osobą, która ceni środowisko.