777 Shares 6201 views

Czy to możliwe, aby miękkie pudełko z rękami?

W naszych czasach jest bardzo cenne jakość i piękne zdjęcia. W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, a strzelanie wymaga nie tylko zawodowej lub amatorskiej kamery, ale również dodatkowego sprzętu i akcesoriów fotograficznych. Teraz wiele osób zainteresowanych fotografią: dla niektórych jest to hobby dla kogoś pracować. Ale jeden i drugi nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu. Przydatne Przejęcie softbox do lamp błyskowych na aparacie. To może pomóc osiągnąć wyniki badania w profesjonalnym studio.


Oczywiście, można przejść do dowolnego specjalistycznych sklepach i kupować je tam. Ale jest to opcja dla tych, którzy mają dodatkowe pieniądze. Dla tych, którzy wolą, aby zaoszczędzić, można zrobić softbox z ich rąk.

Najpierw trzeba zrozumieć, dlaczego nie jest softbox. Dzięki niemu w każdej fotografowania (portret, dziecko lub ślubu) może umieścić jakości światła. Rezultatem jest miękka i rozproszone światło, obiekt jest jasny, czy głośność nie jest zniekształcony, nie ma wyraźnych cieni. Dlatego wszyscy, którzy chcą, aby uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, wskazane jest, aby mieć dostępne takiego.

Aby miękkiej pudełko z rękami w domu, to zajmie trochę czasu i materiałów. Aby to zrobić, trzeba wziąć:

– Biały kolor papieru (wybór formatu zależy od wielkości oczekiwanej miękkim opakowaniu). W przypadku większych rozmiarów, można wziąć białej tkaniny, biały, półprzezroczysty kawałek plastiku. Papier potrzebne jako materiału rozpraszającego.

– Taśma koloru czarnego.

– Taśma srebra lub folii.

– gruby karton.

– Wzmocnione podwójną szkocką.

– Scissors.

Wszystko to jest łatwo kupić w marketach budowlanych.

Zaczynamy produkować miękkie pudełko z rękami. Na arkuszu tektury narysuj podstawę miękkim polu, biorąc pod uwagę wielkość powierzchni rozpraszania światła, a rozdzielczość flash. Draw potrzebę tak, że panele górny, dolny i boczne są wyrównane. Powoduje to, dwie pary elementów. Następnym krokiem jest owinięcie obu stronach wszystkich szczegółach czarnej folii. W tym przypadku, po stronie gdzie lampa zrobić małą półkę (3-5cm). Następnie druga strona klarowania filmowej części srebra i wygina występ z czarnej folii.

Następnie należy przyjmować podwójnej whisky i nadal wnoszą softbox z ich rąk. Z jego pomocą połączyć wszystkie szczegóły do naszego przyszłego instrumentu odbiciem światła jest zamocowane, usunąć naklejki z taśmą klejącą i wklej paski na górze czarnej folii. Odbywa się to w celu softbox wyglądać estetycznie. Podsumowując, trzeba dołączyć białe prześcieradło, czyli część rozpraszania i naprawić czarnej taśmy filmowej 3-4 cm szerokości.

Gotowy softbox na lampę błyskową z rękami zamocowane i ustawione na stojaku – coś gotowy do pracy! W ten sposób można uzyskać różne wielkości pudełka miękkie i mają dostępny więcej niż jeden egzemplarz.

To pozwoli Ci osiągnąć doskonałe i profesjonalne produkcje z całego świata. Oczywiście, potrzebne są miękkie pudełka, a także inny sprzęt profesjonalny do fotografowania wszystkich fotografów.