260 Shares 9055 views

Jak wpłacić pieniądze na „Para” przez terminal lub zakupu bez żadnych problemów!

„Jak umieścić pieniądze na” Para „przez terminal?” – to pytanie, które prędzej czy później, podane przez dowolnego użytkownika systemu, już wypróbowane wszystkich poprzednich metod zakupu i zapłaty grze. Fakt, że wniosek do przeprowadzenia akwizycji za pomocą wbudowanego torebce jest znacznie wygodniejsze niż używanie, powiedzmy, płatności kartą bankową.


Wszędzie?

Pierwsza pułapka, która może napotkasz, do zadawania pytań na temat jak wyrzucać pieniądze na „pary” – jest złożoność złożeniu przez terminal. Chodzi o to, że nie każdy ma taką możliwość.

Jeśli ktoś jest już wypełniony przez, powiedzmy, twój elektroniczna portmonetka, a potem po prostu zapoznać się z niezbędną terminala procesu wyszukiwania. Po tym wszystkim, nie każdy obsługuje, takich jak konkurentów.

Tak więc, pierwszą rzeczą do zrobienia jest odpowiedzieć jak wyrzucać pieniądze na „pary” – jest znalezienie odpowiedniego terminalu w Twoim mieście. Na przykład, Qiwi, Xolla lub Payelp. Kiedy potrzebny jest „miejsce” można znaleźć, przejdź do żądanej pozycji i rozpocząć proces.

Co należy wiedzieć

Tak, że można zrozumieć, w jaki sposób umieścić pieniądze w „pary” przez terminal, trzeba wiedzieć kilka rzeczy. Dokładniej, dane. Tak więc, na przykład, obowiązkowe krokiem jest wprowadzenie numeru telefonu komórkowego podczas finansowania rachunku „Para”.

Więc pamiętaj, że telefon komórkowy musi być przywiązany do swojego konta. Oczywiście, konieczne jest, aby sprawdzić, czy jesteś właścicielem i usunąć Cię z listy możliwych oszustw. Również uwagę uzupełnianie należy pamiętać konta. Dokładniej, jego logowania.

Aby rozpocząć proces rekrutacji, należy, jak już wspomniano, pierwszą rzeczą, aby znaleźć odpowiednie złącze do ładowania. Następnie proces będzie przypominać coś „zakidyvanie” pieniądze na telefonie komórkowym. Płatności trzeba znaleźć parowych. Najlepszą rzeczą do zrobienia, aby skorzystać z funkcji „szukaj” na dostępnych usług.

Po wybraniu Steama, trzeba będzie wprowadzić informacje dotyczące konta. Nie należy mylić go z ID-player. Logowania, która wymaga systemu – jest to nazwa, która pojawia się w prawym górnym rogu „klienta Steam.” Kiedy go wprowadzić, kliknij „Dalej”.

Teraz będziesz musiał wpisać swój telefon komórkowy. Po tym, ponownie kliknij „Dalej”. Dozować odpowiednią ilość i kontynuować proces. Weź czek i iść do domu – o godzinę później pieniędzy trafi do swojego konta. Teraz, gdy wiesz, jak wpłacić pieniądze na „Para” w terminalu.

pułapek

Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, co może pojawić się nieprzyjemne momenty, kiedy fundusze na koncie „Para” za pomocą terminala płatniczego. Najczęstszym błędem – jest ukończenie „źle” rachunku. Fakt, że trzeba skorygować „score” Twój login do sumy pieniędzy przyszedł na niego. Jeden fałszywy list – i wszystko jest stracone.

Ponadto, bardzo często ludzie mylą swój identyfikator z nazwą konta. W tym przypadku nie można kontynuować zapłacić – dostaniesz błąd. Najlepiej jest zapisywać swoje imię na kartce i nosić go ze sobą.

Jeśli nie ma wiązania do telefonu, można również uruchomić w wpadka podczas płacenia. System nie może zweryfikować dokładność dostarczonych informacji, która nie aktualizuje swoje konto.

Innym problemem, który pojawia się z pytaniem: „Jak umieścić pieniądze na” Para „przez terminal?” – jest, oczywiście, poszukiwanie odpowiedniego terminalu. Niestety, do tej pory ten jest dostępny tylko w kilku firmach. Więc spróbuj z wyprzedzeniem, aby wziąć udział w poszukiwania, aby nie tracić czasu.

Warto też pamiętać, że terminale płatnicze często mają pewien procent transakcji. Pamiętaj, że musisz umieścić kwotę nieznacznie przekraczającą tę, która jest faktycznie wymagane.

wniosek

Tak więc, dzisiaj poznaliśmy, jakie trudności może czekać na ciebie, kiedy masz zamiar zaktualizować konto „Para” -koshelka używania terminala. Jeśli boisz się, że nie dostać lub bezskutecznie starają się mieć tego czasu, aby to zrobić, najlepiej jest korzystać z innych metod osadzania i zakup na Steamie.