375 Shares 4545 views

"Malaysia Airlines": opinie

Co to jest „Malaysia Airlines”? Jest to narodowa spółka publiczna z Malezji, której siedziba znajduje się na lotnisku imienia Sultan Abdul Aziz Shah (Selengor, Subang). Firma stale przenosi ruch handlowy na sześciu kontynentach Ziemi w 85 miejsc.


Najważniejszym węzłem (punkt tranzytowy) organizuje lotnisko Świat Kuala Lumpur. Rolę nośnika wtórnego wykorzystuje koncentratory grupami lotnisk Kota Kinabalu i Kuching.

Przegląd

„Spółka zależna Malaysia Airlines' mają MASwings. Wraz z nim, lecą przez 85 punktów, działa na rynku gokarty pasażerskiego w krajach Bliskiego Wschodu, Południowo-Wschodniej, Azji Południowej i Wschodniej, prowadzone przypadku lotów między Australii i Europie. Do października 2009 roku samolot Mas regularnie przeprowadza pasażerów z Kuala Lumpur do Nowego Jorku z międzylądowaniem w Sztokholmie.

Firma posiada rozległą sieć tras. Obejmuje ona długodystansowe regularnych lotów między Los Angeles i Kuala Lumpur z międzylądowaniem w Taipei. najdalszy lot, co sprawiło, Boeing 777-200ER, należąca Malaysia Airlines zapisany w historii lotnictwa cywilnego. W 1997 roku pełnił lot z Seattle do Kuala Lumpur. Jego trasa przeszło afrykańskich i europejskich kontynentach. Zaledwie osiem lat później został pobity ten rekord: Boeing 777-200LR wykonał lot demonstracyjny z Londynu do Hong Kongu.

wyróżnieniem

W 1973 roku, „Malaysia Airlines” zostały podzielone na dwie niezależne organizacje transportu. W tej chwili samolot Malaysia Airlines od stopnia niezawodności i poziomu obsługi klienta jest jednym ze standardowych linii lotniczych na świecie – jego reputacja jest bez zarzutu. Dowodem na to jest rocznych licznych nagród i wyróżnień na całym świecie organizacji specjalizujących się w analizie i badaniu rynku komercyjnego transportu.

Malaysia Airlines – jeden z sześciu planet linie (wraz z Kingfisher Airlines (Indie), Singapore Airlines (Singapore), Cathay Pacific (Hong Kong), Qatar Airways (Katar), Asiana Airlines (Korea Południowa)), umieszczone w górnej pięć gwiazdek korporacji Skytrax.

„Malaysia Airlines” również pochwalił Skytrax w kontroli jakości usług i zarządzania klientami.

Bangkok droga – Kuala Lumpur

Więc, jakie są „Malaysia Airlines”? Opinie na temat tej firmy powiedzieć wiele. Pasażerowie lubią latać, na przykład, w Boeing 737-800 na trasie Bangkok – Kuala Lumpur. Są zadowoleni ze startu, wznoszenia i lądowania. Mówią, że dwie godziny drogi niezauważone. Ich imponujące bogactwo informacji na temat parametrów lotu umieszczonych na wyświetlaczu na lotnisku.

Wielu pasażerów chwalić służby na pokładzie samolotu. Twierdzą oni, że stewardessy hodowane w narodowy strój serwujący napoje w trakcie lotu, rozdawanie słuchawki są karmione gorący posiłek, a w drodze powrotnej do Bangkoku na kolację serwuje piwo i wino. Lubią towarzystwo lotnicze Malaysia Airlines, i polecam go wszystkim.

opinie

Och, jak dobrze „Malezyjski Airlines”! Ich samoloty nigdy nie jest pusty. Nawiasem mówiąc, bilety można nabyć znacznie tańsze niż spółki Etihad. Niektórzy turyści, którym zdarzyło się latać z Kuala Lumpur do Adelaide, poinformował, że lot minął bez incydentu, a samolot nie był jeden pusty fotel. Piszą w hotelu, na doskonałe jedzenie w locie, stewardesy są pomocne. W rzeczywistości, wielu twierdzi, że ta organizacja jest wspaniały!

lot bez skazy

Wiadomym jest, że zapalonych podróżników chwalą różnych przewoźników. „Malaysia Airlines” są najbardziej pozytywne opinie. Ci, którzy przyleciał z Pekinu – Kuala Lumpur, powiedzieć, że obsługa chcieli. Mówią, że w Kuala Lumpur przyszedł brudny „Boeing-772”, a następnie wrócił na nowej „Airbus A-333”. Turyści mówią, że stewardessy niósł soki, wodę, piwo i wino, ale sposób trwały 5,5 godziny iw tym czasie były one karmione dwa razy bardzo dobre jedzenie.

Niektórzy podróżni powiedział w swojej recenzji, że lot był opóźniony o jeden dzień przez 40 minut, ale samolot przybył do miejsca przeznaczenia przed 5 minut. Inne poinformował, że kiedyś nad Hongkongu były w strefę turbulencji (wytrząsania przez około godzinę), ale takie rzeczy nie zdarzają się z winy firmy.

Gdzie rozpowszechniać solonych orzechów i sok?

Wielu turystów uwielbiają „Malaysia Airlines”. Sfotografował je na tle samolotu na lotnisku, w pobliżu terminali – tych ekskluzywnych zdjęć przechowywanych w swoich albumach rodzinnych. Gdy podróżujący lecą trasę Kuala Lumpur – Singapur i Pekin – Kuala Lumpur, czasami występują przerwy w harmonogramie. Oczywiście, pasażerowie opuszczają świetnych opinii na temat pracy załogi. Ale wiele skarżą się, że lot nie zdejmować na czas, cel może być opóźniona o 30 minut lub więcej. Ale w Pekinie przeprowadzono transplantację, która trwa tylko 2 godziny 10 minut.

A na trasie Bangkok – Kuala Lumpur – Denpasar – Kuala Lumpur – Bangkok samolotu pasażerowie transportu B-777-200 i B-737-800. Podróżni mówią nam, że te maszyny w ciągu kilku „lepki” dekoracją, ale obsługa jest doskonała.

Niektórzy z klientów firmy chwalą się, że w dobroduszny stewardess lotu przekazał im solone orzeszki ziemne i sok. To starych samolotów B737-400 pasażerowie latający na trasie Kuala Lumpur – Langkawi. Czas trwania tego Podróż trwa tylko 55 minut, więc nie jest karmione gorących posiłków.

Połączono kapitan

Jeśli idziesz na drodze, myśleć o „Malaysia Airlines”. Samoloty sfotografowany wielu turystów, ponieważ chcą, aby na stałe zachować miłe wspomnienia z danej podróży. Ponadto, pasażerowie chętnie polecam tę firmę do znajomych, z entuzjazmem mówi o tym, jak zostały one latający w luksusie „żelaznego ptaka”.

Ci, którzy przyjechali z Amsterdamu do Kuala Lumpur, poinformował, że lot trwał 12 godzin. Twierdzą oni, że poleciał na wspaniałego samolotu „Boeing 777-200” i nawet przy silnej turbulencji (Indie odbyła się w ciągu około 30 minut), aby czuć się bezpiecznie. Mówią, że kapitan stale skontaktuje się z pasażerami i wyjaśnić każdy szczegół, więc to nie było straszne.

Klienci, takie jak fakt, że uśmiecha stewardesę karmione je bardzo dobrze: często serwujący napoje i wino oferowane dania kuchni malezyjskiej i europejskim, piwo.

kolorowe krzesła

Czy wiesz, że wielu turystów przemierzają całe rodziny? Co mówią nam one, na przykład, na trasie Ho Chi Minh – Kuala Lumpur? Pasażerowie mówią, że zostały umieszczone w nowym samolocie wyposażonym w Burgundii skórzane siedzenia, że ich stewardes serwowane w bardzo pięknej sukni. A mówią, że praca na stewardów lotu ubrana w turkusową kostiumów.

Turyści miał na myśli, że lot odbył się zgodnie z planem, przy wejściu dzieci zaprezentowały zestawów dziecięcych. Rozmawiali z podziwem o żywności: Mówi się, że wino białe i czerwone przelewa się do nich jak one wystąpiły. Generalnie podróżujący podoba się fakt, że załoga tej trasy jest przyjazny, wesoły i pomocny. Wiele podziwiać lotniska Kuala Lumpur: mówią, że to jest o wiele bardziej interesujące Singapurze. Również turyści są zaskoczeni faktem, że bagaż zostały wydane w specjalnych tackach.

Te pasażerowie który leciał lot Singapur Langkawi Langkawi – Kuala Lumpur, entuzjastycznie przypomnieć samolotu B-737-400. Są w hotelu, wskazują, że urządzenie nie jest młody, ale jego wnętrze jest bardzo czyste i wygodne. Przez długi czas turyści spojrzał na wygodnych fotelach w kolorowych okładkach: czerwony, niebieski, zielony, żółty i pomarańczowy. Mówili, że różne kolory nie pozwalają im czuć zmęczenie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Turyści musiał smakować że służyli miły i uprzejmy stewardesom, bez pytania z uśmiechem i spełniać wszystkie życzenia. Są szczęśliwi, że skorzystało z niesamowitym spółki Azji i życzymy jeszcze raz powtórzyć podróż.

Chcesz podróżować? Strugi Malaysia Airlines – najlepszym rozwiązaniem!