160 Shares 2546 views

Najbardziej popularne języki świata do zbadania

Najpopularniejszych języków na świecie są wykorzystywane do komunikacji w dziedzinie handlu, stosunków politycznych, studium historii. English przeważa, dzięki jego geograficznego rozprzestrzenienia na świecie. W Azji, wiele komunikacji występują w języku arabskim i chińskim. kraje WNP stanowią ogromna liczba ludów słowiańskich mają wspólne korzenie rosyjskiej gwary.

Dlaczego muszę się nauczyć obcego języka na rozprawie

Najbardziej popularny język obcy w świecie, jak już powiedzieliśmy, – angielski. Żaden rodzaj negocjacji międzynarodowych nie pozostaje bez uwagi krajów zachodnich. Dlatego dokumenty i umowy pomiędzy stronami, aby wypełnić w tym języku. Firmy prowadzące są również stara się utrzymać wspólną formę komunikacji. Po tym wszystkim, aby nawiązać kontakty w biznesie, kulturze, stosunki polityczne będzie łatwiejsze przy użyciu wspólnego języka.

English – najpopularniejszy język na świecie, który w dalszym ciągu badać miliony ludzi. To jest proste do zrozumienia i szybkie do nauczenia. Wybór kierunku studiowania dialekt istnieje, w zależności od następujących warunków:

 • Terytorialna bliskość z krajami. Tak, mieszka we Władywostoku lub Czyta często uczyć japońskiego lub chińskiego. Przy okazji, możesz rozwijać się w pozycji po wzroście poziomu znajomości języka.
 • Preferencje własnych. Nauczyć się języka, bo lubię. Często wybierają po francusku, w celu zwiększenia uczenia się.
 • Podróż potrzebują uniwersalnych środków komunikacji. Jest to niemożliwe, aby dowiedzieć się kilku języków naraz, gdy istnieje potrzeba, aby odwiedzić kilka miejsc jednocześnie. Tak, istnieją trudności bez języku angielskim, jeśli najpierw pójść do wysp Fidżi, po wyglądzie do Brazylii i zakończyć przygodę w Hong Kongu.

Co wybrać, aby komunikować

Nikt nie ma wątpliwości w kwestii, dlaczego angielski jest najpopularniejszym na świecie. Prawie wszystkie kontynenty są zaznajomieni z tym, w większości krajów jest on wprowadzany do podstawowego programu nauczania.

I na swoją stronę, klikając na jedną z 10 najpopularniejszych języków na świecie:

 • Ameryka i Europa: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, portugalski.
 • Na terytorium byłego ZSRR i WNP: rosyjskim.
 • W oddzielnej grupie wybranych języków azjatyckich: japońskim, chińskim.
 • Do krajów azjatyckich: hindi, arabski.

Proces uczenia się języka obcego powinna być oparta na osobistej motywacji danej osoby. Wymuszone zmusić się być niemożliwe, wszystko staje się udręką. Dlatego należy wybrać kierunek, w którym otwarte pozytywnych emocji. Ktoś droższa i bardziej interesujące wiedzieć krajów europejskich, podczas gdy inni będą wybierać rzadką bengalskiego dialektem, który jest używany w Bangladeszu, czy jawajski – od indonezyjskiej wyspy Jawa.

Europa

Najbardziej popularne języki świata pochodzą z regionów rozwiniętych. Angielski lub amerykański zmutowane już przenika życie całej kuli ziemskiej. Rosja nie jest wyjątkiem – trzecia część ludności nauczyli i biegły w tych językach.

Niemiecki wymagane umiejętności technicznych. Niemcy należą do wiodących krajach o zaawansowanej inżynierii. Poprawa korporacyjnej drabinie jest gwarantowana przez pracowników biegle w tym języku. Jego popularność jednak stopniowo maleje – istnieje zamiennik angielski.

Francuski – piękny język. Korzystne jest przez arystokratów, muzyków i artystów. Politycy go wybrać do sieci w licznych koloniach kraju. Otrzymałem nie bardzo rozpowszechnione.

Język rosyjski jest szeroko stosowany zarówno w Azji, jak iw Europie. Oficjalne dane dotyczące liczby native speakerów jest znacznie mniej. W rzeczywistości, dialekt używany CIS a wcześniej częścią ZSRR.

wschód

Co jest najbardziej popularnym językiem na świecie, z miliarda ludności kraju? Chiny – najbardziej zaludniony obszar na świecie. Jej gospodarka wciąż rośnie, biorąc pod uwagę fakt, że jest już na długo przed wiodących krajów. Być może, mandaryński (Chiny język państwowy) w przyszłości zaczną dominować na całym kontynencie.

Przez liczbę chińskich mediów jest lepszy od innych języków świata. Miliard ludzi oficjalnie mówi mandaryńskiego. Drugie miejsce zajmuje angielskim – 500 milionów ludzi, ale on jest liderem, jest on głównie ze względu na rozproszone na całym świecie.

Japoński i koreański nie są najbardziej powszechne, ale często są one wybierane przez przedsiębiorstwa z powodu bliskich powiązań między tymi dwoma krajami w kategoriach ekonomicznych. Języki mają trudności w uczeniu się, semantyczny obciążenie zmienia się w zależności od płci osoby lub sygnał audio.

Azja

Najpopularniejszych języków na świecie w kierunku południowym – jest arabski i indyjskich (hindi). Pierwszy jest znany od tysięcy lat przez znanego książki Koranu. Drugim znakiem filmów Bollywood. Oficjalnie uznana gałąź dialektów hindi są używane przez resztę terytorium Indii.

Arabski jest wymagane ze względu na trwający konflikt na Bliskim Wschodzie, a także służy jako narzędzie do badania ludów Wschodu. Egipt, Algieria, Libia, Egipt, Kuwejt, mówienie w tym języku. W Azji, których łączna liczba wynosi 60, jest zdominowany przez arabski ludzi mówiących w populacji.

Ameryka Północna

Najbardziej popularne języki świata zostały zmienione z powodu migracji ludności tubylczej z Anglii i Hiszpanii. Amerykański odpowiednik języka jest bardzo podobna do rodzimej gwary i jest szeroko rozpowszechniony. Większość ludzi woli korzystać z zachodnią wersję dialekcie obecności wojskowej USA na wielu kontynentach.

W Kanadzie, miejscowa ludność aktywnie korzysta francusku. Nawet można często znaleźć osoby postronne, które pasują słynne pozdrowienie „bonzhyur”. Stany Zjednoczone aktywnie uczestniczyć w Organizacji Narodów Zjednoczonych, który jest w użytku służbowego z następujących języków:

 • angielski;
 • Chińska;
 • francuski;
 • rosyjski;
 • arabski;
 • Hiszpański.

Ameryka Łacińska

Hiszpański i portugalski procentowej najpopularniejszych języków do nauki. Są one szeroko rozpowszechnione w południowych i północnych kontynentach.

Native hiszpański, istnieje około 700 milionów ludzi. Jest językiem urzędowym w wielu krajach Ameryki Południowej, a ogromna liczba hiszpańskojęzycznych imigrantów mieszkających na północy. Rdzenni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych muszą komunikować się z nimi na co dzień. Dlatego dialekt jest drugim co do wielkości po angielsku.

Portugalski panuje w Brazylii. W świecie rosnącej roli tego kraju jako surowiec i partnera gospodarczego. Częstość język rośnie także – obecnie istnieje ponad 200 milionów mówiących tym dialekcie.

Angielski jest nadal niekwestionowanym liderem wśród wszystkich językach świata.

Stopniowo każdy, kto chce się rozwijać i przyjąć bardziej ważne miejsce w życiu, przychodzi do zrozumienia konieczności uczenia się języka obcego.