645 Shares 1858 views

Długa droga do szczęścia. Seria „Nadzieja jako świadectwo życia.” Aktorzy, bohaterowie, historia trudnej miłości

Domowe kino nowoczesny publiczność oddaje melodramatyczne historie miłosne. Zwłaszcza tam nowy, zaprojektowany w najlepszych tradycji gatunku serii na kanale „Rosja”, „Nadzieja jako świadectwo życia.” Aktorzy i rola skomplikowanej historii prawdziwych uczuć – centrum naszych artykułów.


urodzeni geniusze

Tatiana Gnedash – osoba, która tworzy wspaniałe rzeczy w życiu znaczenia. Ręka w „dojarka z Hatsapetovki”, ona przedstawiła scenariusz swojego nowego dzieła. I Anna Gres', inspirowany z wzlotów i upadków losy dwóch bohaterów, przejął produkcję. W wyniku urodził serię „Nadzieja jako dowód życia” (2007). feedback publiczność został jednogłośnie uznany jest za najlepszy film roku: wspaniała historia miłości nieprzyjaciół, którzy byli najbliżej siebie, w telewizji krajowej, nie widzieli.

Od nienawiści do miłości – dziesięć lat

Fabuła opowiada o Andrei Mitiaeva. Człowiek o wielkiej inteligencji, utalentowanych studentów, którzy pomyślnie ukończyli Law Institute, postanawia poświęcić swoje życie, aby chronić obrażony. Podobnie jak jego ojciec, policjant, idzie do ministra porządku publicznego władze. Ale pierwszym obowiązkiem tragedię – podczas zatrzymania niebezpiecznego karnej Andrzeja zabić człowieka. Taka jego wrażliwy dusza nie spodziewałem! On przestał sprawować swoje funkcje i szuka nowego zawodu w życiu …

Córka zabiła Nadzieja jest wymagane charge d'affaires, bo jej ojciec nie był prostym człowiekiem. Andrew szczerze to pomaga, dając naukę w prywatnej szkole. Minęło dziesięć lat do Andrei i Nadia spotkali się ponownie. Ale ona ustawiona bardzo agresywny – obwinia byłego policjanta w śmierci jego ojca. Ale fakt, że tym razem młody człowiek był stale tam, to zapewnia, że od dawna niechęć zamieniła się lekkim uczuciem …

Kawałek ciepło

krytycy sukces serii związanej z różnych rzeczy. A przede wszystkim z talentu i życzliwość scenarzysta i reżyser, którego tandem był w stanie przeniknąć do serc widzów. Ciekawa historia, dla których jest to niemożliwe, aby przeżyć, otoczone piękną balladę Cyril Zhandarova przypomniał udaną kinowej diament. słusznie stają się „Nadzieja jako świadectwo życia.” Aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, ciepło mówił o pracę. I chociaż seria zawiera niewielką ilość gatunku czasu ekranowego każdy dzień zdjęciowy był długi czas w ich pamięci.

Kirill Zhandarov wydaje się być stworzony do tej roli. Los lub szczęście, ale obraz Andrew Mitiaeva cierpi z powodu poczucia winy, dostał się do niego. Urodził się w Petersburgu w rodzinie, nie związane z zawodu aktorskiego, jego przyszłość Kirill widoczne w normalnym świetle – nie marzył o podboju ekranie, ale pragnienie scenie dała się we znaki i młody człowiek naukę w Akademii Sztuki. Rola debiut w serii mają jasno: Zhandarov wielki dla melodramatów, ponieważ jego pierwsze filmy ze stali „Nadal kocham …” i „Milkmaid z Hatsapetovki”. W 2009 roku pojawił się w filmie „oddychają ze mną”, a następnie w „Short Course szczęśliwego życia” i „Biała gwardia”. Są to tylko niektóre z pamiętnych zdjęć z Zhandarova. Jego rekord toru zawiera ponad czterdzieści projektów, z których niektóre są zajmowane przez filmach pełnometrażowych. I, oczywiście, jak zauważył jego fanów ze względu na okazję, aby pokazać się w całej okazałości talent zajmuje szczególne miejsce „Nadzieja jako świadectwo życia.”

Seria obejmuje utalentowanych aktorów Anastasiya Panina. Dostała nie mniej skomplikowany i ciekawy obraz dziewczynki, przezwyciężyć przeciwnych uczuć. Prace w tym filmie dla aktorki nie jest debiutem. Nastia rozpoczął karierę w epizodzie w filmie „tylko raz …”. Jej filmografia obejmuje takie filmy jak „recepta na szczęście”, „The Last Confession”, „Drop the World”, „Narzeczona na zamówienie.” Anastasia łączy strzelanie z pracy w teatrze Puszkina. W 2014 roku pojawił się w kanale TV series STS „Fizruk”. Panina mąż – słynny aktor Vladimir Zherebtsov.

Wiele big-name gwiazdek bawiące drobnych znaków, było miejsce w serii „Nadziei jako świadectwo życia.” aktorzy projektowe obejmują Olga Volkova i Yuri Nazarowa, który odegrał dyrektor prywatnej rezydencji i dziadek Nadi bohatera. Za weteranów kina domowego z wielu wybitnych ról, zakorzenione w odległych latach 60-tych ubiegłego wieku. Olga Volkova, najbardziej znanym z roli babci, córki „tatusia”, a Jurij Nazarov – o roli dowódcy Armii Czerwonej Emelyanov z „adiutant Jego Ekscelencja”. Dla „Nadziei …” stały się naprawdę przyjemne serii dekoracji.

Ze względu na duży zakres czasu narracyjnego oraz potrzebę wspierania znaków, wielu artystów zostali zaproszeni na pokaz „Nadzieja jako świadectwo życia.” Aktorzy obejmują liczbę gwiazd, poczta pokazać swój udział:

  • Alain Iwczenko (opiekun na pokładzie).
  • Timothy Tribuntsev (ojciec głównego bohatera).
  • Ekaterina Kisten (matka głównego bohatera).
  • Natalia Kalatay (Masza, przyjaciel Szkoła głównego bohatera).
  • Irina Duca (matka głównego bohatera).
  • Polina Lunegova (w tej roli głównego bohatera w dzieciństwie).

Prawo do szczęścia

Film „Nadzieja …” harmonijnie łączy nienawiść i ból, separację i skruchę, nagrody na koniec Nastia długo oczekiwany szczęścia. To szczęście – ironia. Może być ukochana osoba odpowiedzialna za śmierć jej ojca, którego ona przez wiele lat był uważany za głównego wroga? „Dlaczego nie?” – odpowiedź widzowie, którzy obserwowali pokaz. Nikt nie jest wolny od takiej nieoczekiwanej miłości wzajemnej. Ale każdy zasługuje na szansę , aby być szczęśliwym.

Aby uzyskać informacje o tym, jak sprawa może okazać życie, zmienić postawy i z pomocą krewnych do rozpoznawania błędów z przeszłości, powiedz tej serii. Aktorzy i rola w filmie „Nadzieja jako dowód życia” osobisty przykład pokaże, co to jest – aby nauczyć się żyć na nowo.