707 Shares 7741 views

paluszki ziemniaczane z serem, smażone na patelni

Co może być bardziej pyszne smażone ziemniaki nadziewane produktu mlecznego? Powstaje pytanie to na ludzi, którzy robią obiad paluszki ziemniaczane z serem i ziołami. Jest to szczególnie zauważyć, że ta oryginalna potrawa wymaga minimum czasu i prostych składników.


Pyszne ziemniaczanej sztyfty z serem: przepis

Wymagane produkty:

  • Bulwy świeżych mała; – 6 sztuk.
  • gatunki serów (korzystnie przejmują holenderskim i rosyjskim) – 200 g;
  • duże jajko – 2 szt;.
  • Mąka z pszenicy lub kukurydzy – 2 duże łyżki;
  • panierka – 110 g;
  • sól jodowana – dodaj do smaku;
  • pachnący czarny pieprz – kilka szczypty;
  • koper, pietruszka świeżo zebranych – 1 pęczek;
  • Rafinowany olej słonecznikowy – 180 ml (brytfann).

przetwórstwo warzyw

Aby paluszki ziemniaczane z serem rumiane na patelni szybko głównym produktem jest wymagane gotować w łupinach. Do tego świeżego bulwy należy dokładnie przemyto zanurzono we wrzącej solonej wody i gotować do miękkości około 25 minut. Zatem pożądane jest, aby upewnić się, że nie rozpadnie się podczas obróbki cieplnej. Gdy ziemniaki są miękkie, jest on zobowiązany do ostygnięcia, wyjąć cienką skórkę i pokroić na duże tarce.

Sposób wytwarzania podstawy

paluszki ziemniaczane z serem to nie tylko gotowane bulwy, ale również 2 jaja kurze i pszenicy (dostępny kukurydza) mąki. Składniki te są niezbędne, aby proces smażenia hamburgerów Nieprawidłowo zapełnione zawalił i uzyskać szczelną i dobrze utrzymanym kształt. Tak więc, wymienione produkty powinny być dodawane do startych ziemniaków, dalsze masy aromatu pieprz i sól, a następnie miesza się dobrze.

kursy formacyjne

paluszki ziemniaczane z serem wykonana dość łatwo. W tym celu konieczne jest, aby pomieścić dużą łyżka 1,5 masowe ślepego tych zaleceń wydłużonego ciastko (w przybliżeniu grubość 1 cm) i umieścić w środku brusochek twardego sera. nabiał zaleca się posypać świeżą posiekaną pietruszkę i koperek. Następnie podstawa jest wymagane, aby owinąć się nadzienia całkowicie wywinięcie, a następnie zwinąć w bułce tartej. Przez analogię wykonywane wszystkie inne półprodukty.

obróbka cieplna

paluszki ziemniaczane z serem, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, powinny być gotowane na patelni z mało oleju. W czasie na patelni smażone 7-8 brusochkov. Po ich dolna część będzie różowo, wszystkie kije muszą być natychmiast odwrócić, za pomocą szpatułki. Zabieg ten nie tylko sprawiają, że danie smaczne i chrupiące, ale również przyczynić się do zmiękczenia nadzieniem serowym.

Jak wnieść na stół

Patyczki z ziemniaków, sera i warzywa powinny być obecne osoby jako smaczne i lekkie przekąski w gorące lub ciepłe. Również do tego dania zaleca się zastosować krem sos, pikantny ketchup, majonez niskotłuszczowy lub pomidorowy.