291 Shares 4304 views

Seria "911": maść do spoin

Maści serii "911" są w przybliżeniu 40% złożone z ziół leczniczych, a dokładniej z ich wyciągów. Ponadto, preparaty zawierają oleje tłuszczowe i olejki eteryczne. W chwili obecnej skuteczność takich leków została udowodniona w badaniach klinicznych Centralnego Szpitala Klinicznego Rosyjskiej Akademii Nauk.


Rheumalgon 911: maść

Ten lek jest kosmetycznym nowoczesnym środkiem zaradczym, stosowanym głównie jako składnik kompleksowego leczenia pewnych chorób mięśni i stawów. Kiedy warto użyć leku z serii "911"? Maść pomaga pozbyć się takich dolegliwości jak:

 • Dna;
 • Arthroza;
 • Osteochondroza;
 • Zapalenie okrężnicy;
 • Zapalenie stawów.

Właściwości maści

Jakie są właściwości preparatu "Revmalgon 911"? Maść działa uspokajająco, przeciwzapalnie i rozgrzewająco. Ponadto, lek może zmniejszyć obrzęk tkanek, wzmacnia stawów. Kompozycja lecznicza doskonale stymuluje krążenie krwi. Lek działa bardzo delikatnie. Wnika głęboko w tkanki i rozgrzewa się od wewnątrz nie tylko mięśnie, ale także bóle stawów. Jeśli chodzi o działanie uspokajające, osiąga się dzięki olejkom eterycznym z cedru, jałowca, eukaliptusa i jodła w istocie.

Jak używać

Tak, jak stosować maść "911". Instrukcje dotyczące stosowania leku Rheumalgon są dosyć proste. Specjaliści zalecają stosowanie leku do dotkniętego obszaru do trzech razy dziennie. W tym celu użyj małej maści. Zastosuj związek, po czym delikatnie masuj ruchy.

Podczas stosowania tego leku nie zapominaj o przeciwwskazaniach. Lek powinien być odrzucony przez osoby cierpiące na indywidualną nietolerancję na którykolwiek składnik preparatu. Ponadto stosowanie maści jest zabronione w leczeniu chorób u dzieci w wieku poniżej dwóch lat.

Maść chondroityny na stawy

Chondroityna jest częścią tkanek chrząstki i więzadeł. Dzięki tej substancji siła stawów rośnie wraz ze ściskaniem i rozciąganiem. Tkanki chrząstki są zdolne do samodzielnego wytwarzania siarczanu chondroityny. Jest składowym elementem stawów i płynu maziowego. W tym przypadku substancja działa jak smar.

Właściwości chondroityny

Czy leki z chondroityną z serii "911" są przydatne? Maść ma wiele właściwości, które są związane z głównym składnikiem. W organizmie chondroityna działa następująco:

 1. To sprawia, że chrząstki bardziej sprężyste, a także wzmacnia ich właściwości amortyzujące.
 2. Ogranicza aktywność tych enzymów, które niszczą tkanki łączne.
 3. Eliminuje w stawach przewlekły ból, który jest spowodowany procesami zwyrodnieniowymi i zapalnych.
 4. Aktywuje regenerację tkanki chrząstki.

Lek jest często stosowany, gdy:

 • Zapalenie stawów;
 • Arthroza;
 • Osteochondroza;
 • Zapalenie okrężnicy;
 • Gout.

Główne właściwości maści

Lek z chondroityną ma pozytywny wpływ na zdrowie stawowe. Przecież ten lek ma wiele właściwości, wśród których:

 1. Działanie przeciwzapalne.
 2. Regeneracja tkanki chrząstki.
 3. Zmniejszenie stóp zmian zwyrodnieniowych.
 4. Odbudowa powierzchni chrząstki stawów i kręgosłupa.

Jak prawidłowo używać leku

Jak więc zastosować lek z chondroityną z serii "911"? Preparat ma na celu określenie pewnych chorób stawów. Jednak sposób jego stosowania nie zależy od dolegliwości. Zastosuj lek w celu czyszczenia skóry. Musisz wykonać ruchy masażu. Ma to zapewnić, że maść łatwo i szybko wchłania się do głębokiej tkanki.

Nałożyć lek kilka razy dziennie w bardzo cienkiej warstwie. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego, jeśli są uszkodzenia skóry, na przykład otarcia lub otwarte rany. Podczas kupowania należy rozważyć przeciwwskazania. W tym przypadku maść "911" z chondroityną nie może być stosowana przez osoby cierpiące na indywidualną nietolerancję na jeden ze składników leku.