709 Shares 3628 views

Muzeum Wysocki Taganka historii, obiektów, opinii

Vladimir Semenovich Wysocki – postać w sztuce jest niejednoznaczna. Na to jest wiele osób mówił i pisał w jego imieniu zrobił sławę. Życie poety, kompozytora i wykonawcy nie była gładka. W czasach sowieckich, każda linia pieśni Wysockiego przeszły ścisłą cenzurę, ale to nie przeszkodziło rozprzestrzeniania swoich piosenek dla całej Unii. Rozległ się z każdego okna kochał całą muzykę, co było niebezpieczne, aby słuchać, ale nie sposób było nie usłyszeć. Muzeum Wysockiego Tagance – odzwierciedleniem bezwarunkowej miłości ludzi do swojego idola. Obserwuje się również tendencję epoki.


powołanie muzeum

Dom-Muzeum Włodzimierza Wysockiego Tagance – to nie tylko wystawa eksponatów związanych z życiem znanej osoby. Jest kulturalny i naukowy ośrodek, gdzie kontynuował swoje badania i poszukiwania nowych faktów, które odzwierciedlają epokę i kreatywność Wysockiego. Vladimir Semenovich był odbiciem wszystkiego, co się dzieje w kraju, i nie mógł milczeć o tym, co nie odpowiadało wszystkich patriotów ojczyzny.

Historia muzeum

W sprawie utworzenia miejsca pamięci, które będą utrzymywać pamięć Wysockiego, mówił zaraz po jego śmierci. Myśl ta jest nie tylko teatr, gdzie Władimir Semenovich działało, ale znawcy jego talentu, obrzucali litery odpowiednie władze.

W 1987 roku otworzył konto charytatywny, który otrzymuje środki od klientów i pieniądze na organizację niezapomnianych wieczorów i konferencji na temat aktora i artysty. W roku 1988 grupa robocza z dwudziestu ludzi, został stworzony przez, które obejmowały znany ludziom naszych czasów.

Aby stać się pierwszym dyrektorem został uhonorowany P. M. Leonow. Wysocki Muzeum w Tagance podjął pierwszą kampanię w dziesiątą rocznicę śmierci poety. Eksponaty w przypadku braku oddzielnego budynku, były wystawiane w sali Funduszu Kultury Radzieckiej, a potem sowieckiej epoki.

Centrum-Muzeum Włodzimierza Wysockiego Tagance wreszcie otwarty w 1992 roku. Na jej czele od 1996 roku jest synem słynnego aktora, poety, kompozytora i wykonawcy, Nikita Wysocki.

salach muzeum

Ściany muzeum są trzy pokoje, które są wymienione w liniach songwriter. Cała kolekcja obejmuje ponad tysiąc eksponatów. Powstaje główną kolekcję w 2000 roku. Podczas prac w muzeum została opublikowana osiemnaście książek i albumów, mówiąc nam o życiu i twórczości Włodzimierza Wysockiego.

Pierwszy pokój: „Jestem wszystkim w świecie …”

W tej sali ma eksponaty, które odzwierciedlają karierę sceniczną Władimira Wysockiego. Wszystkie kostiumy, który kiedyś grał aktor w telewizyjnym materiale filmów i innych rzeczy związanych z kreatywnością, wystawiane na początku ekspozycji.

Druga sala: „Jego utwór”

W tych murach Wysocki domu i pojawia nieskrywaną. Zabawki, które pochodziły z dzieciństwa, listów i projektów wiersze ujawniają go jako osobę, a nie jako bryła kultury Radzieckiego. To również przechowywane rekordy, zbiory dzieł autora i wspomnienia o nim, które zostały wydane w okresie od 1980 do 2000 roku.

Trzecia sala: urząd Vladimira Vysotskogo

Pokój ten odtwarza atmosferę pracy poety z jego mieszkania w małej Gruzji, gdzie spędził pięć lat swojego życia (1975 do 1980). Skromne umeblowanie mieszaniny domowego wyrobu mebli i cennego drewna wskazuje na oryginalność i tożsamość osoby, który to zrobił. Hala ta została otwarta w 2008 roku.

muzeum galeria

Wysocki Taganka Muzeum ma galerię, która nosi nazwę piosenek Sam Brooks Od Stelmacha „Marathon”. W murach tego budynku odbywają się wystawy młodych utalentowanych artystów, zarówno grupy jak i indywidualnych.

Jego działalność galerii rozpoczęła się w 1997 roku i do tej pory nie ma analogów, jak działa w oparciu o muzeum, co jest rzadkością. Teraz, w tej sali wystawa sztuki sztuki i fotografii.

Działalność teatru i sali koncertowej

Vladimir Semenovich można sobie wyobrazić działalność teatralną, więc lokalizacja sali koncertowej Muzeum jest dobrze założony. Pokój może pomieścić sto trzydzieści osób.

Na scenie teatru i sali koncertowej są młodzi utalentowani artyści z ich indywidualnych projektów. Oprócz koncertu, istnieje program teatralny. Na scenie są inscenizacji scenariusze Wysocki o nim.

biblioteki muzeum

Od Muzeum Wysockiego Tagance – jest kulturalny ośrodek badawczy, biblioteka została wyposażona w nim, aw nim – czytelnia. Pojawił się w 1994 roku jako zbiór prac naukowych. Biblioteka skupia ponad pięćdziesiąt tysięcy dzieł Wysockiego, materiałów archiwalnych z jego krewnych i przyjaciół poety. Dla wielbicieli autora okazją do zapoznania się ze wszystkimi pracami w ścianach czytelni.

Niezwykłe księgarnia

Wysocki Muzeum pokazuje nie tylko wystawy i prowadzi działalność edukacyjną i badawczą, ale oferuje również swoim gościom kupić nagranie piosenki i książki o swojej pracy. Albumy i badania naukowe ujawniają tajemnice osobowości Wysockiego, które mogą być bardzo pouczające dla swoich fanów i ludzi, którzy nie posiadają wiedzę w tej materii.

Opinie użytkowników

Muzeum zdjęć Wysocki Taganka które można zobaczyć w tym artykule znajduje się w Niżnym Tagansky impasu, 3. Można tu dostać, pozostawiając na stacji metra „Taganskaya” (pierścień). Wystawa czynna jest codziennie z wyjątkiem niedzieli i poniedziałku, od jedenastu do osiemnastu godzin.

Nic więc dziwnego, Muzeum Wysockiego Tagance ma tylko pozytywne opinie, jak jego zespół – to nie tylko pracownicy, ale grupa inicjatywa ludzi o podobnych poglądach, który jest duszą fan ich potomstwa. Ważną rolę odgrywa fakt, że stały reżyser urodził się syn kapitana piosenki artystycznej.

Wysocki Muzeum w Tagance – to miejsce jest godne uwagi każdego mieszkańca stolicy i gości miasta.