423 Shares 7277 views

Biografia Oleg Jankowski i jego filmy

Biografia Oleg Jankowski zaczyna dzień mroźny zimowy, kiedy w dniu 23 lutego, w rodzinie Marina i Ivana Yankovskih przyszedł trzeci syn. Dziecko o imieniu Oleg. Trudno było w 1944 roku. Aż do 1951 roku rodzina mieszkała w mieście Kazachstanu Zhezkazgan (od 1994 zwany miastem Zhezkazgan). Ojciec Oleg (prawdziwe nazwisko – Yan Jankowski ojciec) – dżentelmen, były oficer Gwardii, kapitan, należała do polskiej szlachty i był dobrze zaokrąglone osoba.


Udało mu się zebrać ogromnie duża w tym czasie biblioteka, a nawet w najtrudniejszych czasach dla rodziny, po jego śmierci, w 1953 roku, jego żona Marina udało się ją uratować. Od dzieciństwa, mimo wszelkich trudności krajowych i finansowych, dzieci otoczony Jankowski inteligentną atmosferę. Matka z domu marzył o zostaniu tancerką, cała moja miłość i cała wiedza zdobyta w jego dorastania przeszedł synami.

W 1951 roku rodzina przeniosła się do Jankowski miasta Saratowie. To właśnie w tym mieście, zmieniając swój oryginalny sen być lekarzem, Oleg wszedł do szkoły teatralnej i w 1965 roku pod kierunkiem nauczyciela Bystryakova A. S. powodzeniem uzupełnia go. Kiedy wkrótce został zapisany w tuszy Teatru Saratowie, Jankowski został żonaty Ludmiła Soren.

Na pierwszy teatru Oleg poobijany małe i niewielką rolę, ale przez szczęśliwy zbieg okoliczności, kiedy teatr był na wycieczce we Lwowie, został zauważony przez znanego reżysera filmu „tarczą i mieczem” Basov Vladimir. A jak nie mógł zwrócić uwagę na młodego, przystojnego i dostojnym Jankowski, arystokratycznej twarzy, która doskonale nadaje się do roli Genriha Shvartskopfa. Rola ta stała się pierwszym w wielkiej serii karierze filmowej. To z filmu „Miecz i Tarcza” rozpoczął twórczą biografię Oleg Jankowski, którego kochamy i kochamy.

Potem był film „Były dwa towarzysze”. Znów sukces! Oleg wystąpił w Andreya Tarkovskogo, Emilia Lotyanu, Mark Zacharow. Genialny aktor Oleg Jankowski biografia ma ponad 83 filmów. Najbardziej ulubionym wśród nich: "To Munchhausen", "Wakacje w snach iw rzeczywistości", "My Sweet and Tender Beast", "zniewalającym Star of Happiness", "Miłość na własne życzenie", "Ordinary Miracle", „Sherlock Holmes i doktor Watson. Pies Baskerville'ów ".

Ogromny sukces na widowni miał obraz oparty na powieści „Dramat na polowanie” (A. P. Chehov) „wypadku polowania”, w którym aktor grał Kamysheva. Film został wydany w 1978 roku i od tego czasu ponad Jankowski ugruntowaną sex tytuł symboli. Jak można nie zakochać się w materiał z filmu, gdzie dźwięki magiczne walc Kamyshev Eugen Doga wykonaniu Olega, krążąc Olenka w sukni ślubnej. Tu jest wszystko: pasja i szlachetność i zdrada, obłuda i – cała skomplikowana sieć ludzkich emocji.

Następnie biografia Oleg Jankowski uzupełniane wspaniały Munchausena. Film „To Munchhausen” na sztuce Grigorij Gorin z tytułem „najbardziej prawdomówny” został nakręcony w 1979 roku. Gra aktora nie tylko sklep, to był wirtuozem! , Nawet po tylu latach na wzmiankę o nazwie pamięci Jankowski usłużnie zarysowane barona Munchausena, ten wielki figlarne dziecko.

Aktor Oleg Jankowski, którego biografia ma tak wiele ról bohaterów-kochanków, przez całe życie pozostał wierny do więzi rodzinnych. Ożenił się raz na zawsze, oni wraz z Ludmiła uprawiane syn Filipa. Tak, oczywiście, były też hobby, powieści, ale po tych wszystkich burz, zawsze wracał do domu, do żony.

Filmy z udziałem Oleg Jankowski zawsze będą hitem wśród publiczności, tak , że taki ogromny talent nie może być wieczne.