882 Shares 8165 views

Bavarian bilet, który jest ważny? Co to jest bilet Bawarii?

Turyści, którzy planują podróż do Niemiec, powinno się gruntownie przygotować się do podróży, należy rozważyć dostępne opcje, aby zaoszczędzić pieniądze. Jednym z najlepszych rozwiązań dla przemieszczenia wewnętrznego wygląda bilet bawarskiej. Co jest dokumentem podróży? Przez jaki okres czasu jest nadal aktualna? W niektórych przypadkach, można uciec się do jej stosowania? Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania w niniejszym artykule.


Co jest dokumentem podróży?

Zgodnie z przepisami prawnymi obowiązującymi w Niemczech, podróży środkami transportu publicznego w całym kraju bezpłatnie przysługuje wyłącznie dzieciom, które nie osiągnęły wiek 6 lat. Inne kategorie obywateli musi zakupić bilety. Jednak dorośli mają dobrą okazję, aby zapisać w organizacji podróży w niemieckim transporcie publicznym. Mówimy o tzw biletu Bawarii.

Niemiecki koncern kolejowy od dawna zajmuje się produkcją dokumentów podróży, znanych jako Laender-biletu. Obecność takich biletów znacznie łatwiej i taniej podróżować komunikacją miejską w środkowej części kraju. W każdym okręgu, Niemcy mają swój własny odrębny bilet bawarskiej.

Zakup takiego dokumentu podróży umożliwia wielu ruchów na szerokiej gamie pojazdów bez konieczności zapłaty opłaty. Po nabywania biletu bawarskiej, można przejść do różnych miast bez dodatkowych kosztów w czasie. Jednak kupując takie produkty powinny rozważyć kilka ważnych punktów, które będą mówić dalej.

Bavarian bilet, który jest ważny?

Począwszy od nazwy dokumentu podróży, to łatwo się domyślić, że ma ona zastosowanie głównie na terytorium Bawarii ziemi. Aby ocenić zakres obszaru, na którym można poruszać się za pomocą środka, wystarczy użyć widoku mapy District.

W rzeczywistości, nie tylko Bawarskie miejsca przeznaczenia są w ramach biletu. Dokument podróży jest ważny, a w niektórych terenach sąsiednich. Tak więc, kupując bilet Bawarii w Monachium, można przejść do Salzburga w Austrii. W tym ostatnim przypadku konieczne jest, aby dostać się do niemieckiego transportu publicznego, jako bilet Bawarii będzie bezużyteczny w przepływie środków finansowych, które należą do Austrii.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zakresu dokumentu podróży, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową organizacji Deutche Bahn. Jednak wszystkie informacje są dostępne w języku niemieckim i angielskim.

Bilet Bavarian-Bohemian

Jest to specjalna, ulepszona wersja dokumentu podróży. Zaprojektowany uważany za bilet na podróż do Czech Czech. To jest ważne, gdy odwiedzają takie znane kurorty jak Krumlov i Karlowe Wary.

Aby zapłacić za bilet Bavarian-Bohemian będzie miał trochę więcej. Jednak rozwiązanie to wygląda rozsądne, ponieważ za pomocą jednego dokumentu podróży będzie można podróżować do Czech i wrócić do Niemiec. Jedyną wadą obecnego rozwiązania jest brak okazji, aby odwiedzić Pragę.

Transport na co można jeździć za pomocą biletu Bawarii?

Jak wspomniano powyżej, dokument podróży jest specjalna oferta niemieckiego koncernu kolei. Nie jest zatem zaskoczeniem, że najbardziej efektywnie używać go za organizację podróży pociągiem.

Bilet jest ważny bawarski daleko Nie wszystkie pociągi. To nie może być wykorzystywane do przejazdów pociągów szybkobieżnych. Po tym wszystkim, nie są wyższe ceny, w porównaniu do transportu, który zapewnia połączenie lokalne.

A wszystko zabieram jakie są rodzaje transportu objętych pomocą reprezentacji:

  1. Miejski transport publiczny: tramwaje, trolejbusy. Oprócz pojazdów turystycznych.
  2. Linia metra oznaczenie metra.
  3. Pociągi oznaczone S-Bahn.
  4. Który jest ważny bilet na pociąg Bawarii? Przede wszystkim to nie jest wysoka prędkość pociągów bliskie i dalekie odległości, która jest oznaczona RE lub RB.

Na co publicznego transportu nie są objęte dokumentem podróży?

Aby nabyć bilet w Monachium Bawarskie bezużyteczne w przypadku, gdy planowany ruch pociągów na oznaczonej D, IC, ICE, EC. Poruszać się z pomocą oszczędnych środków nie wyjdzie i wyrazić autobusy, w szczególności w zakresie transportu, które powinny być na lotnisku. Jedynym wyjątkiem jest autobus, który jedzie z lotniska, znajduje się w Memmingeme. W tym przypadku, oszczędności w czasie podróży będzie 2,5 euro za pasażera.

Nie ważny bilet bawarski dla tras turystycznych, transportu, który jest własnością prywatnych firm. Jest bezużyteczny i kabel samochodów. Podczas lądowania na każdym transportu, które nie jest własnością gminy miejskiej, muszą kupować oddzielnych dokumentów podróży.

czas trwania

Planując podróż z Monachium do Norymbergi w Bawarii biletu lub wyjazd do innego popularnym turystycznym, warto pre-sort, przez dłuższy czas taki dokument pozostaje ważny. Naturalnie, że nie działają na zegarze. Aby przejść z nim można za darmo tylko od 9 rano do 3 rano w dni powszednie.

W święta, które jest tradycyjnie obchodzony w Niemczech, bilet uaktywnia się o północy. Wyjątkiem jest Dzień Pokoju, który obchodzony jest na 8 sierpnia. Jeśli liczba spada w dzień powszedni, dokument podróży zaczyna się, jak zwykle, od 9 rano.

bilet noc

W przypadkach, gdy planowane jest podróżować komunikacją miejską tylko w godzinach wieczornych, jest korzystne, aby uciekać się do zakupu specjalnego różnorodne dokumentu podróży dla „nocnych marków”. Akcja reprezentowane bawarski rodzaj biletów rozpocznie się od 18 po południu, a kończy o godzinie 6 rano następnego dnia. Jego koszt na osobę wynosi 23 euro. Maksymalna liczba pasażerów, którzy podlegają dokumentem podróży jest pięciu pasażerów. Jednak dla każdego z nich będzie musiał zapłacić dodatkowe 5 euro.

W niektórych przypadkach korzystne jest uciekać się do takiej decyzji? Na przykład, staje się wygodne, gdy chcemy zorganizować wycieczkę z Monachium do Salzburga przez bilecie Bawarii. Ponieważ takie posunięcie zajmuje dużo czasu, to jest bardziej racjonalne przeprowadzenie w ciemności. Bavarian bilet poręczny noc w Norymberdze, jeśli tu planowane, a następnie powrót do Monachium.

Gdzie kupić bilety?

Istnieje kilka wygodnych opcji do nabycia takiego dokumentu podróży. Najbardziej przystępne cenowo rozwiązanie – zwrócić się do stacji kasjera.

Ponadto, można dokonać zakupu maszyn elektronicznych oznaczonych Deutsche Bahn. Umieszczony ostatni w niemal wszystkich niemieckich stacji. Można je znaleźć na lotniskach. Korzystać z urządzenia, aby kupić bilet jest bardzo prosta. Na jego pokładzie są klucze z napisami, które wskazują rodzaj podróży. Aby zakupić bilety Bawarii ma klucz prywatny. Jak najszybciej wybrać żądaną ikonę, urządzenie poprosi o żądanej daty podróży i dokonać niezbędnej ilości. Pod koniec procedury kupujący zostanie wydany bilet i poddać się.

Bavarian zakup biletu przez 3 dni, dłuższy lub krótszy okres ważności na oficjalnej stronie Deutsche Bahn. W tym przypadku trzeba określić z wyprzedzeniem o żądanej daty podróży, liczbę pasażerów i grup pracowników. Dane te będą musiały wypełnić odpowiednie linie standardowego formularza zamówienia na stronie dokumentu podróży. Kupując bilet w internecie nie musi być w Niemczech. Aby przeprowadzić operację można zaprogramować, natomiast w każdym innym zakątku świata. Jedyną rzeczą, która będzie musiała zadbać o to jego własny druk.

cena emisyjna

Ile kosztuje bilet Bawarii? Aby zapłacić za dokument podróży podczas zamawiania na stronie Deutsche Bahn będzie mieć około 29 euro. Stacje kasjer taka sama forma będzie kosztować 31 euro. Czasami możliwe jest kupić u konduktora w pociągu. W tym ostatnim przypadku trzeba będzie zapłacić około 32 euro.

Ostatecznie, należy rozumieć, że stopa nie jest stała. To może być zwiększona w zależności od zmiany polityki przewoźnik.

Wymagania w stosunku do zakupu biletu

Po przejęciu dokumentu podróży jest wymagane, aby jego własne nazwisko lub osoba do niego dane, które zapewnią transport. Jeśli taka informacja nie jest zapisywana w formie, będzie musiał to zrobić bezpośrednio w obecności pracownika służby kolejowe przy wchodzeniu na pokład lub przewóz monitorowania. Trudność polega na tym, że aby zrozumieć, co wymaga kontroler, przy nieznajomości języka niemieckiego, to może być dość trudne. Dlatego nieprzestrzeganie tego warunku z góry może być nieprzyjemne, a nawet konfliktów.

Podczas sprawdzania Bawaria kontrolerzy biletów niemiecki często wymagają od pasażerów, aby zapewnić legitymacje, dane, z których muszą być zgodne z informacjami wpisanego w formie dokumentu podróży. Pokaż swój paszport lub prawo jazdy będzie mieć człowieka, który był zaangażowany w wypełnieniu bilet.

Jeśli podróżujesz za pomocą takich środków będzie grupa w przypadku transportu do nabywcy, na formularzu będą musieli podać imię i nazwisko osoby, która będzie kontynuować podróż do końcowego punktu docelowego. Powiedział chwila jest niezwykle ważne, ponieważ kontrola może nastąpić na każdym etapie transferu.

rabaty

Bilet bawarski daje możliwość nie tylko pójść na nieograniczonej liczbie transportu określonym czasie, ale również otrzymywać dodatkowe rabaty. W szczególności, niniejszy jest to możliwe, aby zmniejszyć cenę wizytą do obiektów kulturalnych i rozrywkowych. W niektórych przypadkach, koszt może zostać zmniejszona o 50%. Dowiedzieć się o tej możliwości zaleca się podczas logowania do wszelkich muzeów, centrów wystawowych i lokali rozrywkowych w Niemczech.

Co to jest liczba pasażerów ma prawo do przejazdu na bilecie?

Bilet Bawarii umożliwia transfer środkami transportu publicznego, maksymalnie pięciu osób. Ponadto, z pomocą rodziców, dziadka lub babci i opiekunowie mają prawo do transportu bezpłatnie nieograniczoną liczbę dzieci w wieku poniżej 14 lat. Pod działaniem bilecie również uzyskać zwierzęta.

Konkludując

Tak więc okazało się, że bilet jest Bawarski, który działa w oparciu o dokument podróży, aby znaleźć odpowiedzi na inne pytania. Na koniec warto zauważyć, że odwoływanie się do nabywania takich narzędzi jest zalecana dla turystów, którzy planują odwiedzić maksymalną liczbę miast w Niemczech i zobaczyć całe mnóstwo atrakcji przez ograniczony okres. Biletów znacząco obniżyć koszty środków jak w organizacji transferów niezależnych podróży i grup.