814 Shares 2349 views

Telefon Fly Tech EVO 4: Cechy i opinie

Co to Fly EVO Tech 4? Ten smartfon został zaprojektowany przez inżynierów i projektantów praktycznie ta sama firma została zaprezentowana światowej publiczności w 2014 roku. Faktycznie, w tym samym czasie został zwolniony po przejściu przez zapowiedzi i ambitnej kampanii reklamowej. W tym artykule nie będziemy rozumieć, czy menedżer firmy PR był w stanie podnieść swój rating na skutek sprzedaży nowego smartfona, ale po prostu zrobić to nie jest bardzo duży, ale mimo to użyteczny przegląd. Więc zacznijmy.

Telefon Fly EVO TECH 4: Specyfikacje

Firma opublikowała nowe stworzenie, dostarczając jej wielu przydatnych elementów, dobrej wersji systemu operacyjnego, jak również stosunkowo mocnym nadzieniem sprzętowej. Jaki sprzęt zainstalowany wewnątrz „EVO Energy 4”?

Być może, w pierwszej kolejności należy zauważyć, że jest to system operacyjny. Jako jej praca podwaliny Phone OS „Android” w wersji 4.4.2 (tak zwane „Kitkata”). Na drugim miejscu na wyświetlaczu wagi koszt smartphone. Jest wykonany w technologii IPS. „Co cię tak bardzo ważne?” – można zapytać. To bardzo proste. Matryca wykonana w technologii IPS różni się tym, że nie ma jak szkodliwy wpływ na wizji człowieka. Oznacza to, że jeśli masz do dyspozycji urządzenie z dobrą rozdzielczością i odpowiednim wyświetlaczem, pozwoli to bez większego stresu wystarczająco często i długo, aby czytać teksty z ekranu urządzenia.

Jeśli mówimy o wyświetlaczu urządzenia, należy zauważyć, że jest ona równa przekątnej 5 cali. Cóż, dodać jasność obrazu i kilka słów na rozmiar. To – HD rozdzielczości. Jako inny sprzęt napełniania telefon jest ustawiony procesor MTK 6582 M. To składa się z 4 rdzeni pracujących z częstotliwością zegara 1,3 GHz (i faktycznie pomyśleć wcześniej o tej samej częstotliwości i mają nasze komputery). zbudowany również w smartfonie, jeden gigabajt krótkoterminowej (aka) pamięci RAM.

Wysokość wewnętrznej pamięci nieulotnej jest 8 GB. To nie jest tak dużo, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka, jako procent systemu i zajmuje drugie. Ale jeśli właściciel telefonu chce, może zakupić dodatkowe wymiennego nośnika pamięci i zainstalować go. Obsługuje karty MicroSDHC aż do 128 gigabajtów.

„Fly EVO 4 Energia” współpracuje z dwóch kart SIM. W tym przypadku, 3G Internet można uruchomić na nich w tym samym czasie.

Główną zaletą urządzenia

Napełnianie telefon nie jest złe, i słusznie. Jednak większość ekspertów zgadza się, że decydującym czynnikiem w przypadku smartphone „Fly EVO Energy 4” nie jest farsz projektanci sprzętu i urządzeń badawczych projektu, a mianowicie cena. Na terytorium Federacji Rosyjskiej, oficjalna cena telefonu to około sześć tysięcy. Urządzenie dostępne jest w sprzedaży w salonach telefonii komórkowej łączności.

Rozmiary i wymiary

Oczywiście, smartphone „Fly EVO Energy 4” odnosi się do odpowiednich urządzeń z segmentu budżetowego. Jednak budżet nie miał oczekiwaną wpływ na wygląd telefonu. "EVO Energy 4" wygląda naprawdę cool, piękny i dostojny. W modelach wyposażonych w wyświetlacz 5-calowy, jest bardzo oczekiwane wymiary i rozmiary. Można powiedzieć, że są typowe przekątnych.

Właściciele telefonu wielokrotnie podkreślał, że jest bardzo trwałe, niezawodne i wygodne w dłoni. Powiedzieć coś złego o niej nawet język nie włącza. Tak więc, jeśli słów przejść do figur, wymiary smartphone może być wyznaczony jako 140,5 x 73 x 9 mm. Masa urządzenia nieznacznie przekracza znacznik 150 g (dokładniej – 154). Tutaj, oczywiście, inżynierowie są błędne. Taka masa, w opinii wielu użytkowników jest nadmierne. Należy zwrócić uwagę na takie szczegóły nie jest to na pierwszy rzut oka, ale od pierwszego dotyku kontaktu na pewno.

Co jest bardziej wygodny w przenoszeniu

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń, jak to ma miejsce w przypadku innych urządzeń. Wear „Fly EVO Energy 4” jest możliwe i za obcisłe ubrania i wolny jak w kieszeni dolnej iw górnej. Nie złe dopasowanie do transportowania telefon i torby. W związku z tym właściciel telefonu jest dostępny całkowicie wolną rękę, jak to się mówi.

Opcje

W oknie, otrzymasz po zakupie telefonu, można znaleźć oprócz Fly EVO TECH 4 typu wymiennego akumulatora. Jego pojemność wynosi dwa tysiące mAh. Również pochodzi z adapterem, który ma być używany do podłączenia urządzenia do sieci i rozpocząć ładowanie. Aby zsynchronizować urządzenie z komputerem PC lub laptopem znajduje się podwójne kabel. Z jednej strony – USB, z drugiej strony – microUSB. Komponenty obejmuje przewodowy zestaw słuchawkowy stereo. To, oczywiście, nie bije słuchawki, ale jeszcze zejść. Aha, i logiczny wniosek z tego wszystkiego będzie karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.

projekt

Wiele urządzeń produkowanych w krajach azjatyckich mają podobny wygląd. To samo obserwuje się w przypadku smartfona „Fly EVO Energy 4”. Ponieważ produkcja wystaje błyszczącego tworzywa sztucznego. Dostatecznie odporny na uszkodzenia mechaniczne, należy zauważyć. Ale jest jeden szczegół, który wyróżnia ten model spośród szarej masy jej podobnych urządzeń. To jest tylna obudowa telefonu. Czy kiedykolwiek widziałeś polerowanego metalu? Jeśli nie, to masz szansę! To była jego struktura, kolor, konsystencja naśladuje tylną pokrywę naszego smartfona.

Niemniej jednak, korzystanie z błyszczącego plastiku, pomimo pozornie wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, nie jest szczególnie korzystna. Dla właściciela telefonu w pierwszej kolejności. Chodzi o to, że w miarę upływu czasu, pokrywa z pewnością pojawią się odciski palców, rysy i zablokowany obszar. To nieuchronnie, pytanie jest tylko w czasie, który jest czas, aby przejść. Nawiasem mówiąc, drukuje szybko pojawiają się na przedniej części pojazdu, na jego wyświetlaczu. Równie szybko gromadzi się i pyłu.

montaż

Żadne roszczenia do urządzenia według tego wskaźnika i nie może być. Absolutnie wszystkie części pasują dokładnie biżuterię. Tylna osłona (jak również wszystkich innych elementów składowych) nie skrzyp. Nie ma luzów.

Controls. panel przedni

Istnieje duża liczba różnych czujników. Oczywiście, w środku znajduje się ekran, który ma pięć-calowy. W górnej, lewej niego oko jest bardziej z przodu aparatu. Zeby to główny głośnik, przeznaczony do komunikacji głosowej. Pod ekranem – typowy dla przycisku systemu operacyjnego „Android”. Domyślnie, podświetlenie nie jest aktywna. Można zauważyć jedynie, gdy istnieje dotykowe przyciski dotykowe.

Smartphone Fly EVO TECH 4. Przeglądy właścicieli

Ludzie, którzy kupili tę jednostkę, określiła główne wady i zalety telefonu. Wśród negatywnych cech były słabsze niż główny głośnik. Jeśli nie jesteś fanem słuchawek przewodowych, urządzenie będzie mieć w tym planie jest mało prawdopodobne, aby zadowolić. W szczególnie hałaśliwych środowiskach będzie jeszcze trudniej zauważyć przychodzącego połączenia głosowego, a nie coś, że wiadomość tekstowa. Druga negatywna cecha była kamera. Jakość wideo przechwytywania zdjęć i, szczerze mówiąc, nie jest zadowolony. Ekran nie jest bardzo wysokiej jakości, co stwarza szczególne problemy podczas oglądania obrazu z określonego kąta. Mówiąc wyraźniejsze kąty widzenia w telefonie nie jest najlepsza.

Zwróćmy się teraz do świadczeń. Wśród nich jest na tyle wysoka, jakość montażu urządzenia. Poluzowanie zostanie wykryty, części pasują dokładnie. Program jest zbudowany od samego początku ogromną ilość różnych przydatnych programów. Który, nawiasem mówiąc, nie może nie podobać. Ponadto, telefon działa z dwóch kart SIM. Bardzo dobrze nadaje się dla ludzi biznesu, należy zauważyć.