824 Shares 7648 views

hotele w Kemer

Kemer – poezja nad morzem, w górach i upajające powietrze Morza Śródziemnego. Tutaj trzysta dni w roku słońce, cała reszta to tylko ciepłe i przyjemne. Średnia temperatura w miesiącach letnich w tym ośrodku około 27 stopni Celsjusza, w zimie termometr oraz poniżej dziesięciu nigdy nie spada.


Dziś Kemer – jeden z najbardziej popularnych turystycznych miast Turcji. Znajduje się czterdzieści kilometrów od Antalyi.

Homer twierdził, że mieszka tu Chimera – mityczne zwierzę, rzygać płomienie. Mit ten wydaje, i przyczyniło się do nabycia gminy swoją nazwę.

Lokalne atrakcje – to wielka plaża, krystalicznie morze, wspaniałe dania kuchni śródziemnomorskiej. Ciche zatoczki z doskonale czystym i czysta woda, skały, lasy sosnowe, lasy Naranjos przekształcone Kemer raj zaskakującą jedność z naturą i spokój. Został on stworzony, aby zapomnieć o zgiełku codziennego życia i pozostawić w zakurzonym mieście codziennych problemów

Ośrodek ten jest stosunkowo młody, jego historia sięga prawie dziesięć lat. Od wioski rybackiej stało się rozwinięte miasto z pełną infrastrukturą. Kemer luksusowe hotele, restauracje, centra rozrywki dać gościom wszelkie niezbędne warunki do dobrego wypoczynku.

hotele w Kemer są rozrzucone na obrzeżach miejscowości. Różnią się one od poziomu usług dla siebie: tutaj można znaleźć niewielki, rodzinny pensjonat i luksusowy klub pięciogwiazdkowy.

Dwa główne plaży Kemer: gont miejskich i piasek i żwir o nazwie „Moonlight”. Tutaj znajdziesz piękną przystań, która zatrzymuje jachty Picture-biały.

Obszar ten ośrodek składa się z kilku obszarach: bardzo Kemer, Göynük, Beldibi, Tekirova, Kiris i Camyuva.

W rankingu hoteli w Turcji, Kemer jest jednym z czołowych miejsc. Prawie wszystkie hotele tutaj mają wysoki poziom, ale istnieją inne, które po prostu nie mogą konkurować. hotele 5-gwiazdkowe Kemer zdolne imponuje, którzy odwiedzili w Europie i Ameryce nawet doświadczonych podróżnych. Ten hotel klasy preium, który szczyci się ceniona ponad wszystko.

Jeden z ich przedstawicieli – Hotel Club Phaselis HV1. Z miasta jest on usuwany przez pięć kilometrów. W tym eleganckim hotelu około pięćset pokoje. Zupełnie naturalne dla Turcji, hotel posiada własną plażę, gdzie leżaki, materace i ręczniki bezpłatne wypoczynek. „All inclusive” jedzenie na słynnym systemie. Hotel oferuje gościom różnorodne rozrywki: basenami, zjeżdżalniami, pracy animacji, teatr letni, dyskotek i wszystkich możliwości sportowych ze sprzętem wynajmu.

Nie mniej imponujące Kemer Klub Zigana HV1. Ten hotel znajduje się w Beldibi. Był szczególnie lubił Rosjan za wysoki poziom usług i rozwiniętej infrastrukturze.

Innym dobrym przykładem odmiany zwanej „hotele w Kemer” –

Fame Residence Kemer. Znajduje się tuż przy brzegu morza. Ten hotel jest cudownie gościnni, choć ma tylko 246 pokoi. Ponownie, prywatna plaża, „all inclusive” i kompleks restauracji i rozrywka w najlepszym tureckiej tradycji.

Co do zasady, turyści są zainteresowani nie tylko plaże i morze. Złapany w fantastycznej Morza Śródziemnego, chciałbym zobaczyć jakiś dowód tej opowieści. Po tym wszystkim, historia Turcji ma ponad sto lat i wpływa subjects bogactwa.

Nie daleko od Kemer, zaledwie kilka kilometrów, są ruiny miast starożytnego okresu. Dowiedzieć się o historii i kulturze Kemer może być park rozrywki Yoryuk. Odwiedzenia Parku Narodowego Kemeri, aby nasladits piękno lokalnej przyrody. Jednak możliwości wycieczki najlepiej jest powiedzieć miejscowych przewodników, których usługi oferuje hotele Kemer.