99 Shares 6095 views

Instrukcje na temat „co robić, jeśli chory”

Nudności – to zjawisko dość powszechne i dowiedzieć się, co zrobić, jeśli czujesz się chory, musisz dowiedzieć się o przyczynę jego wygląd. Może to być wahania ciśnienia, ICP, ciśnienie śródczaszkowe, stres lub lęk, jak również ciąża, nadwrażliwość na niektóre leki, banalnej kaca. Aby dowiedzieć się przyczyny choroby, należy wziąć pod uwagę każdy z nich oddzielnie.


Po pierwsze, osoba może wymioty z powodu zbyt wysokiego lub zbyt niskiego ciśnienia. Ten nudności jest inny i wydaje się całkowicie w dowolnym momencie. W tym przypadku, w tył głowy poczuł nieprzyjemne i długotrwały ból, często pulsujący. Kiedy nastąpi zmiana ciśnienia, towarzyszą im skurcze naczyniowe, więc usunięcie tych objawów powinni otrzymywać leki przeciwskurczowe, takich jak Pas ciężarem, lub spazgan spazmalgon. A w przypadku silnej presji powinny Eleutherococcus, tsitramon lub wypić mocną kawę. Terminowe działanie tych leków pomoże unormować ciśnienie krwi i zapobiega nieprzyjemnym nudności.

Co zrobić, jeśli chory przed przyjściem miesięcy? Sytuacja ta nie powinna być powodem do poważnego niepokoju. Jak syndrom jest obecny w większości kobiet i jest częstym przedmiesiączkowego objawem. Co mogę zrobić dla nudności w takich przypadkach? Konieczne jest uciekanie się do otrzymania witamin i minerałów kompleksy wapń i magnez, jak to jest w ciągu tego okresu korpus zaczyna wymagać ich w większej ilości niż zwykle. Taki brak tych minerałów objawia się napady nudności i ogólne złe samopoczucie, osłabienie. Dlatego konieczne jest, w tych dniach, w celu zwiększenia zużycia mlecznych produktów zawierających wapń , jak pieczywo, która zawiera magnez. Nie zbędne Wakes i witaminy B.

Są chwile, kiedy nie wymiotuje rano, którym towarzyszą nieprzyjemne odczucia osłabienia i zawrotów głowy. Takie objawy są wynikiem zwiększonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego. Co zrobić, jeśli chory w takich sytuacjach? Pierwszym etapem jest skonsultować specjalisty i może przejść głowicy ultradźwiękowej, w celu określenia przyczyn ciśnieniem. Najprawdopodobniej jest to spowodowane wzrostem woda i sól równowagi organizmu. Jeśli diagnoza zostanie potwierdzona, lekarz może przepisać odpowiednie leki, takie jak leki moczopędne i Panangin i posiadać odpowiednie leczenie. Dobra pomoc w tej sprawie oraz receptur tradycyjnej medycyny, są bardzo proste i naturalne, nie wymagają pomocy lekarskiej i działać szybko i jest nieszkodliwy dla organizmu. Jeden dobrym środkiem w tym przypadku, na przykład, w nocy pić szklankę kefiru lub niesłodzony jogurt. Jak również pomaga usunąć płyn spożywane w nocy z zielonym jabłkiem. Obowiązkowa zasada, gdy takie leczenie jest wyeliminowanie z diety słone, tłuste, pikantne i wędzonych produktów spożywczych.

W życiu zdarzają się sytuacje awaryjne, gdy trzeba pełną koncentrację i towarzyskość, ale niecałą godzinę organizm nie chcą nas słuchać i działać zupełnie inaczej. Co zrobić, jeśli chory w sytuacjach stresowych? Wystarczy usiąść i odpocząć, nie panikuj, bo z tej sytuacji, istnieje kilka prostych, a jednocześnie bardzo skuteczne wyjścia. Dla tych, którzy wiedzą, czego się spodziewać od ciała w takich przypadkach powinno być przeprowadzenie krople waleriany i przy pierwszej chęć powąchać otwarte bańki, najpierw jedną, a potem drugą dziurkę. Jeśli objawy pojawiły się nagle i spada pod ręką nie jest obecny, można poczuć zapach świeżego plasterka cytryny. Ale co, jeśli czujesz się chory, ale nic, aby pomóc? A potem nie rozpaczaj, jest jedna bardzo potężne narzędzie natychmiast usuwa wszelkie odruchy wymiotne. Aby to zrobić, trzeba najpierw mocno nacisnąć na małe opuszkach palców, a następnie w punkcie środkowym między wargi i podbródek.

Co znaleźliśmy na mdłości, ale co zrobić, jeśli ciężkich wymiotów? Ta sytuacja jest bardziej poważna i mówi o poważnym zatruciem organizmu. W takich okolicznościach nie powinno samoleczenia i należy natychmiast wezwać pogotowie, a ponadto konsultować z lekarzami. Jedyną rzeczą, która zaleca, aby dać pacjentowi w tym przypadku bez zwłoki – jest, aby pić dużo płynów, jak podczas ciężkie wymioty występuje odwodnienie.