215 Shares 6822 views

Środki z mrówki w kraju – problem

Zakup strefie podmiejskiej, ludzie nigdy nie myśleć o tym, że mogą być narażeni na szereg trudności, które przynoszą mieszkańcom jego kadencji. Będą bez wątpienia przyniesie bezcenną przyrodę, ale blisko bliskości z osobą przynosi wiele niedogodności do ostatniego. Dlatego konieczne jest, aby zrozumieć, za pomocą stosowania mrówki w kraju.


Mrówki, istnieje ponad pięć tysięcy gatunków, żyją w koloniach utworzonych, które mogą pomieścić tysiące owadów. Rodzina jest kierowany przez kobietę, a reszta – to mrówki mające na celu zapewnienie jej wygodną egzystencję z larwami pracy.

Aktywacja mrówek jest w maju, gdy dopiero zaczyna się rozwijać pierwsze rośliny, które powodują mrówki się dużym zainteresowaniem. W poszukiwaniu schronienia na budowę domu, wiele mrówki osiedlać na terenach podmiejskich, przynosząc ogromne szkody dla otaczających roślin: kanał na owocujących drzew i krzewów jagodowych, soków owocowych i nasion. Chodnik mrówka zjada korzenie i pędy kapusta, rzodkiewka, ziemniaki, i tak dalej. D., a także pomóc zapobiec jego działań destrukcyjnych można zaradzić jedynie na mrówki w ogrodzie.

Część żywności jest mrówki spadzi ogród i ogród mszyc, najbardziej złośliwy. I mrówki uważnie pilnować mszyce armii przed wrogami, oglądając muchy, chrząszcze i inne ofiary, które zagrażają i przeciągnij mszyc na młodych pędów dla rozmnażania i rozprzestrzeniania się.

Walka z mrówkami nie jest łatwe, ale możliwe. Środki z mrówki w kraju jest stosowany jako substancja chemiczna i folku. środki chemiczne, oczywiście, są skuteczne, ale aplikacja na własnej ziemi jest nie do przyjęcia dla niektórych kierowców i ich ulubione zwierzęta. Leki „anteater”, „Miracle Hercules” i inne inteksidy skutecznie uporać się z owadami, ale używać ich często nie jest całkiem rozsądna.

Remedium ludowa dla mrówek ogrodowych w kraju charakteryzuje się ludzkości w stosunku do natury. Można podjąć próbę wykopać gniazdo mrówki, a następnie przenieść do pojemnika i delikatnie poruszać poza działki, oczywiście, im dalej tym lepiej, najlepiej, oczywiście, być przypisane do lasu. Drzewa muszą być wolne od mszyc, to wystarczy, aby pozbyć się owadów. Z ciągłym mrówek funkcji życiowych mogą wiązać pnia gazy lub waty nasączonym w roztworze karbolowego. Jest również możliwe, aby nasmarować obwodu pnia pierścień o szerokości 10 cm, z mieszaniny oleju lnianego i sadzy, smoły bliżej ziemi lub posypać torfu stworzyć zaciemnienie. Spróbuj traktować grunt wokół mrowiska i ścieżki przepływu tych kompozycji: w szklance oleju roślinnego – jedną głowę czosnku. Można strzałka czosnek zimowy wtyczkę do gniazdka w mrowisko. Mrówki nie tolerują ostre zapachy i opuścić to miejsce.

Jako środek mrówki w kraju, można użyć słodką przynętę. Boraks lub kwas borowy z miodem (cukier), wlano do płytkiego pojemnika i umieścić w miejscach, w których mrówki, uważając, aby nie zatruć wpełzły zwierzęta. Możesz być objęte czapce, pozostawiając szczelinę dla przejścia owadów. Mieszanina powinna być okresowo zmieniane na świeże, a kiedy zniknąć mrówki pozostawić na 2-3 dni do kontroli.

Środki z mrówki w kraju przedstawiono w wielkiej obfitości, a które z nich wybrać, aby zdecydować działkę gospodarze ogród.