826 Shares 4549 views

Co farba może rozjaśnić włosy bez żółknięcie? Najlepszy rozjaśnienie farbowania włosów bez zażółcenia (opinie)

Zmiana koloru włosów dla kobiet – to coś więcej niż tylko zmianą wizerunku. Ta zmiana nastroju w życiu. Więc jak często brakuje nam światło i jasność, czasami chcesz dodać jasność na swoje odbicie w lustrze. Barwienie blonde – jeden z najbardziej popularnych sposobów, aby ustawić nastrój i pozytywne zmiany.


Czasami jednak sytuacja jest zachmurzone ze względu na fakt, że kolor nie jest taki sam, jak myśli. Malowanie na blond – dość skomplikowanej procedury, bez względu na rodzaj i kolor włosów. W zależności od wyjściowego kolor blond może uzyskać żółte lub czerwone zabarwienie. Ten całkowicie niepożądany i nieatrakcyjne wynik mógłby poważnie zwilżyć radość zmian.

Na szczęście rynek kosmetyki teraz, istnieje wiele produktów o blond włosach. Szampon, pianka lub rozjaśnienie koloru włosów bez żółknięcia nie tylko pozbyć się żółtego zabarwienia, ale również zachować kolor przez długi czas.

Trudności w malarstwie

Zażółcenia pojawia się z powodu obecności pewnych pigmentów w włosów, które stanowią naturalny kolor. Zastosowanie farby koloru blond nie w pełni malować te pigmenty. Szczególnie na ciemnych włosach, pojawiają się one w różnych odcieniach żółtego. Jako wymywanie z tuszem, zażółcenia widać więcej.

W związku z tym, przed barwienia włosów musi odbarwienie i niszczą pigment, który nadaje zażółcenie.

Co określa wygląd zażółcenia

Oczywiście, łatwiej jest uniknąć żółknięcia niż pozbyć się go na już farbowanych włosów.

Pojawienie żółtych odcieni na włosach w pierwszej kolejności ze względu na jakość farby. Co farby, aby rozjaśnić ciemne włosy bez żółknięcia, trudno powiedzieć, należy również stosować inne sposoby. Jednakże, oprócz koloru, istnieją inne ważne czynniki, które wpływają na ostateczny kolor włosów, na przykład:

 • Naturalny kolor włosów, a także ich struktura i ilość pigmentów.
 • Ogólne zamki zdrowia, brak suchych końcach.
 • farbowanie włosów w przeszłości.
 • Przestrzeganie zasad przy malowaniu.

Rozjaśniacz

Dla wyjaśnienia włosów , istnieje wiele różnych narzędzi, które można wykorzystać w domu. Wiele marek produktów do pielęgnacji włosów mają osobną linię, która pokazuje produkty, które pomogą uczynić piękne kolory blond bez żółci i zachować kolor. Najczęstszymi narzędzia są:

 • Wyjaśnianie farby.
 • Wyjaśnianie spraye i żele.
 • Tonowanie pianek.
 • Farbowanie szampony.

Jednak wybór środków spowodowane jest nie tylko pragnienie, ale również źródło danych do włosów. Przed zakupem oznacza, że trzeba uważnie badać skład i funkcje aplikacji produktu.

Co oznacza, wybierz

Farby nadają włosom pożądaną barwę i utrzymać przez długi czas. Ale trzeba starannie wybrać odcień, myśląc co farby, aby rozjaśnić włosy bez żółknięcia. Rekomendacje kobiety specjaliści zgadzają się, że najlepszym sposobem, aby wybrać kolory bez żółknięcie popiołu chłodne odcienie kolorów. malować zaletę, że można go używać na naturalnych włosach dowolnym kolorze. Jednakże wybielaczy zawartych w farbach, na przykład, amoniak, może spowodować uszkodzenie włosów.

Na naturalne blond włosy lepsze wykorzystanie mniej traumatyczne środków, takich jak szampony koloryzujące. Nie zawiera nadtlenek wodoru i amoniak włosów niebezpieczne. Są one nieco rozjaśnić włosy i eliminują żółty odcień. A także pomóc kolorowe loki, które ostatecznie nabyte zażółcenie. Z drugiej strony, każde działanie szamponu nie jest stabilna, to zmyć po upływie kilku tygodni, w zależności od częstotliwości mycia włosów.

Pianki, żele, spraye są również środki powierzchniowo czynne. mogą rozjaśnić tylko jeden lub dwa odcienie. Jednak nie może być lepiej nadaje się do jasnych włosów. Nie szkodzi strukturę loków, ale raczej, aby pomóc im połysk i gładkość. żele odcień są użyteczne do wydania spalonego efekt włosów. Efekt trwa dłużej niż w przypadku pianek. Spraye działają na zasadzie stopniowego wyjaśnienia. Po nałożeniu na lakier do włosów zaczyna działać na interakcji z promieni słonecznych. W wyniku nabycia włosom piękny połysk.

Co do malowania rozjaśnić włosy bez zażółcenia

Istnieje wiele farb wysokiej jakości, które dają dobre rezultaty. Jednak ostateczny kolor zależy w dużej mierze na włosach. Istnieje wiele produktów, które okazały się być dobre strony. Więc co rozjaśniania włosów bez barwnika żółci lepiej?

Profesjonalne farby i pół-profesjonalny

 • BBCOS Biały Meches wybielający.

Rozjaśniacze do włosów dla pełnego wyjaśnienia działa dobrze nawet w bardzo ciemnych loków. Jednak ich nie zranić, ze względu na łagodne działanie składników w wybielaniu. Gama produktów marki jest również uzupełnione specjalnym Rozjaśniacze do korzeni.

 • Goldwell Silklift.

Ten kompletny system Brightening składa się z trzech elementów, mianowicie proszki rozjaśniające, intensywny jon surowicy i kondycjonujących. Efektywnie radzić sobie z żółci, bez uszkadzania włosów, ponieważ nie zawiera amoniaku. Jednak oczekuje się wyłącznie w profesjonalnych salonach jego stosowanie. Zastosowanie technologii oraz dobór kolorów farb i innych elementów jest bardzo ważne, aby przestrzegać poprawnie. Z tego powodu nie zaleca się spróbować samemu. W takim przypadku, efekt nie jest gwarantowana.

 • Królewski Igora 10-4.

Profesjonalne barwnik rozjaśniania włosów bez żółci, które można kupić tylko w specjalistycznych salonach i sklepach internetowych. Jest to dość proste w użyciu i dostępne dla nieprofesjonalistów. Sugerują, że wynik barwienia farby zawsze przewidywalne i odpowiada odcień w palecie. Najważniejsze – jest, aby wybrać odpowiedni odcień dużej palecie kolorów, które są prezentowane w linii marki. Farba ta jest również nasycony, a zatem trwały.

Farby do użytku domowego

 • Casting Creme Gloss L'Oreal.

Nadaje się bardziej naturalne loki światło jak rozjaśnienie koloru włosów bez żółknięcia. Opinie potwierdzają skuteczność środków i naturalnych kolorach. Paleta kolorów jest bardzo duża, można wybrać odpowiedni ton. Farba odporna, a włosy po nim jasne i błyszczące.

 • Kolor & Shine Garnier.

Farba do delikatnego rozjaśniania włosów nie zawiera amoniaku. Ona jest dobra w nadając im piękny intensywny kolor blond. Ze względu na brak amoniaku, nie istnieje ryzyko uszkodzenia włosów. Ponadto, istnieje wiele naturalnych składników, które pomagają wzmocnić i poprawić kompozycję do farbowania włosów.

 • ESTEL Deluxe.

To zyskał popularność w ostatnim czasie jako dobry rozjaśniania koloru włosów bez żółknięcia. W linii tej marki, istnieją różne narzędzia do farbowania, oświetlenie i tonujące włosy, aby dać stabilny i intensywny kolor blond. Włosy są błyszczące, a kolor utrzymuje się przez długi czas.

 • Color Matrix Sync.

Farba ta jest jednym z najbardziej starannością. Ze względu na brak amoniaku w składzie, jednakże może jedynie rozjaśnić włosy kilka odcieni. Dlatego nadaje się raczej, właściciel naturalnych loków światła. Jednak to nie jest gwarantowane do opuszczenia zażółcenie włosów farbowanych. Dla tych, którzy chcą wziąć ostrożny, nie uszkodzić włosy, ale dobrej zabarwienia, Matrix – najlepszy barwnik rozjaśniania włosów bez żółknięcia.

 • Blond Ultime Schwarzkopf.

W linii tej marki jest wiele produktów, które pomogą zakupić piękne blond kolor i pozbyć się żółtego, na przykład, spraye i klimatyzatorów. Są one szczególnie skuteczne na włosy nie jest bardzo ciemny. Farba jest też dość skutecznie poradzić sobie z żółci, ale tylko w palecie 8 odcieniach, które nie jest łatwo wybrać kolor. Konieczne jest również, aby być ostrożnym, gdy farbowanie włosów z Perm. Wynik może być nieprzewidywalne.

Procedura wyjaśniania włosy

Zalecenia dotyczące różnych włosy mogą być różne, a to najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Co dobre farby rozjaśnia włosy bez zażółcenia zależy od koloru, faktury, obecności wszystkich przekrojów obu. Jednakże istnieją ogólne zasady, które są wspólne dla większości.

 • Dla tych, którzy mają naturalne rude włosy lub barwiona w tym kolorze, trzeba odbarwić włosy przed barwieniem. W przeciwnym razie, uzyskać kolor nie będzie działać bez żółknięcia. Zwłaszcza tych, którzy korzystają z naturalnych barwników takich jak henna.
 • Brunetki jeszcze trudniejsze do osiągnięcia odpowiedniego koloru blond. Wyjaśnienie i odbarwienia zagwarantowane jest traumatyczne dla włosów, ponieważ jest konieczne, aby przemyć kilka warstw pigmentu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby stopniowo kolor włosów kilka odcieni jaśniejszy. Więc mniej zniszczone, a kolor będzie bardziej intensywny i nie żółknie.
 • Naturalnie blond włosy mogą być w kolorze blond, prawie bez ich uszkadzania. Jednak w celu uniknięcia żółknięcia, lepiej jest wybrać odcienie platyny i popiół.

Zalecenia przed malowaniem

Przeciwwskazany do farbowania włosów w każdym kolorze, o ile są one uszkodzone. Kolor światła, a przede wszystkim podkreślić, suchość bolesność zawinięcia, a po drugie, wyniki barwienia mogą być nieprzewidywalne. Tak więc, po trwałej włosy mogą nagle odpowiedzi na wybielanie. Również na loki, nad suszone na słońcu, trzeba rozpocząć malowanie z ostrożnością.

Podczas barwienia farby z amoniakiem lub nadtlenek nie wolno używać metalowych przedmiotów. Ich współdziałanie z farbą może dać niepożądany wpływ na włosy.

Innym ważnym zaleceniem jest używać tylko czystej wody podczas spłukiwania farby. Rdza może zepsuć nawet najbardziej dobry wynik.

Z zastrzeżeniem zasad, jak również przy użyciu dobrej barwnik rozjaśniania włosów bez żółci, która jest właściwie dopasowane do charakterystyki włosy, można osiągnąć dobry wynik w barwieniu w domu.