392 Shares 1455 views

Giant Anaconda – drapieżnik na dziko

Dla pisarzy i filmowców ogromne gady są najbardziej ukochani bohaterowie opowieści i horrorów. Informacje na temat tych szczególnych zbyt przesadzone, aby uczynić go bardziej interesujące, aby obejrzeć lub przeczytać.


Wiele mity i legendy nie są poparte wiarygodnymi faktami, spacer po gigantyczne anakondy. Na przykład, węże atakują ludzi, albo że nie będą one w stanie zabić innych drapieżników. Ale tak nie jest. Były przypadki, kiedy gad stał sobie ofiary pumy, jaguary, wydry i krokodyle. Ogromne boa można zobaczyć w ogrodach zoologicznych. Dla nich, budując specjalne terraria poziomych. Są to zbiorniki i drzewa, żeby być w stanie wydostać się z wody. Temperatura i wilgotność są utrzymywane w sposób sztuczny.

Pierwsza wzmianka

Po odkryciu obu Ameryk hiszpańscy odkrywcy po raz pierwszy zetknął się z ogromnego gada – był to gigantyczny anakonda. Wyobraź największe okazy będą widoczne w tym artykule.

WWF zainteresowany tym odkryciem, i zaoferował nagrodę pięćdziesięciu tysięcy dolarów na dostawę gadów długości od pięciu do dziewięciu metrów. W Wenezueli, zastaliśmy około osiem węże, które przekraczają podanych wymiarów, ale w końcu nagroda nigdy nie twierdził.

Miasto Antiocha Hiszpanie znaleźli ogromny wąż. Jego długość wynosi trochę więcej niż sześć metrów, z głową szkarłat i strasznych zielonych oczach. Ludzie giną z włócznią w żołądku, a osoba zobaczył jej płowy.

Również w latach czterdziestych w Kolumbia olbrzymiego Anaconda została znaleziona przez ekspedycję. Wielkość osobnika więcej niż jedenaście metrów, a waga była około dwustu kg.

wygląd

Anaconda – jest to ogromny gad świata. Jego wielkość waha się od pięciu do dwunastu metrów długości i waży około dwustu kilogramów. Nie ma informacji, które można znaleźć boa do czterdziestu metrów.

Olbrzym anakonda wąż ma specyficzny kolor zielony korpus z odcieniem szarym i dwóch rzędach okrągłe lub podłużne plamy, podobne do liczby szachy. I po bokach żółte obrazy, oprawione w czarne koła. Skóra ta pomaga gada pozostać niewykryte pod wodą.

Nie ma na świecie cztery gatunki anakondy – to beniyskaya, Paragwaju i zielona równina. Te węże żyją w tropikalnych częściach Brazylii, Ameryce Południowej, Wenezueli, Kolumbii i Paragwaju w zbiornikach.

Oblicz życie olbrzymich gadów jest bardzo trudne i nie bardzo realistyczny. Czas trwania ich życia w zoo trochę mniej niż trzydzieści lat, ale średnia w terrarium żyć do sześciu lat.

gady życiowe

Anaconda jest najczęściej w bagiennych rzek i jezior Ameryki Południowej. W tych wodach wąż zegarki jego zdobycz, to nigdy nie jest daleko odbiegają od ofiary. Gady są bardzo dobre w kąpieli i nurkowania może być długi czas pod wodą z powodu specjalnych zaworów, które zamykają swoje nozdrza. Gdy sucha rzeka, anakonda w dół rzeki w innym kierunku, lub zakopać w błocie aż pory deszczowej.

Węże dieta składa się z małych i dużych zwierząt, które czają się w stawach, a także zręcznie owu ptaków, ryb i żółwi. W czasie postoju, wąż czeka na swoją ofiarę, a gdy był bardzo blisko, gigant anakonda gwałtownie rzuca się, obejmując produkcję cewek i zaciskając do uduszenia. Po tym dużo otwartych ustach i połknąć całe zwierzę.

rodzaj kontynuacji

Prawie cały czas gad mieszka sam, a jedynie podczas godów, zbierają się w małych grupach. Podczas tego sezonu, zaczyna padać. Mężczyźni uważają kobiety na ziemi przez ich zapach. Kiedy krycia węże zwijają się w kłębek z kilku osób, i publikuje dźwięk szlifowania.

Giant Anaconda nosi młode niewiele więcej niż sześć miesięcy. W tym momencie, to jest prawie dwa razy traci na wadze. Liczba dzieci wynosi około trzydziestu do czterdziestu zmeenyshey o długości jednego metra. Czasami anakonda mogą składać jaja.

Olbrzymi gad

W Ameryce Południowej, zamieszkany przez giganta anakonda zielona. Jest to nazwa węża otrzymał dzięki swoim kolorze i wysokiej rozdzielczości. Jego długość wynosi od pięciu do dziesięciu metrów. Kobiety są grubsze i większe niż mężczyźni, więc łatwo jest odróżnić je od siebie. Cechą charakterystyczną gadów to, że mają bardzo nieprzyjemny i ostry zapach.

Wąż żywi się dzikich zwierząt. Giant Anaconda nie atakują ludzi, ale wręcz przeciwnie, łowienie zapach człowieka, szybko wycofali.

Płazy żyją w stawach, dla nich to jest najbardziej komfortowych warunkach. Kiedy świeci słońce, nie spocznie na plaży lub znajdują się na gałęziach drzew. Podczas anakonda suszę zakopane na dnie stawu, jak również w tym okresie samica niedźwiedzie młode, które rodzą się i natychmiast zaczynają pływać i polować.

Sukuridzhu

W Amazonii zamieszkanej przez olbrzymiego węża zwane anakonda Żołna. Porusza się swobodnie na ziemi, a może pozostać pod wodą przez dłuższy czas. Ten typ jest nazywany Sukuridzhu gady Indian. Ich długość sięga dwadzieścia – czterdzieści metrów, a waga – około pół tony. Indywidualne złoto-zielone, ma brązowe plamy na ciele w postaci wzorów, czerwonawy głowy. Po raz pierwszy tego typu węża znalezione w połowie XVI wieku.

Anakonda je różnych zwierząt, o których będzie w stanie poradzić sobie, głównie bydło. Zapach z gadów, najpierw przyciąga ofiarę, a następnie paraliżuje. Jak również indywidualnych jaskółki całej osoby. Takie przypadki były kilka. Sukuridzhu ataki na ludzi przez pomyłkę, bo pod wodą wąż widzi ofiary nie całkowicie, ale tylko część ciała, lub jeżeli może się wydawać, że chcą wziąć zdobycz.

Z powyższego można wnioskować, że olbrzymia anakonda różni się od zwykłych opisów fabularnych, ale na spotkaniu z gada ciągle trzeba być ostrożnym.