791 Shares 6960 views

mowy skanowania i czynniki powodują. Skanowanie mowy dziecka

Kiedy lekarz mówi do swojego pacjenta niektóre (lub jego rodziców), że istnieje osoba odwiedzająca go intonować, najczęściej jest to konieczne, aby wyjaśnić, co rozumie. Termin mało zrozumiałe nawet piśmienny osobę, to sobie wyobrazić, że ten śpiew. Tymczasem wyraził objawem bardzo poważny i wykrywanie wymaga szczegółowej i multi-kierunkową ankietę.


Co jest mowa Skanowanie

Zaburzenia mowy przez lekarzy wykazały ogromną kwotę. Ale członkowie społeczeństwa będą pamiętać bezceremonialny wyjątkiem jąkania i zadziorów. Ale śpiewanie to jeden z trzech najczęściej. To nie jest trudne do zidentyfikowania niż Lisp. Człowiek z śpiewanie mowę powiedział bardzo powoli, niemal recytując. Słowa są dosłownie sylaby, w podobny sposób dzieci czytać książki na ABC. Cechą charakterystyczną tego słowa i monotonii, choć może być odwrotny sytuacji, gdy pacjent rzeczywiście odróżnia każdą sylabę wyraźny akcent lub intonację.

Dlaczego ludzie krzyczą

mowy skanowania często występuje u osób z patologicznymi zmianami w móżdżku lub ściśle związane z innych części mózgu. Jest również uważany za objaw bardzo charakterystyczne dla stwardnienia rozsianego. I im bardziej postępuje, tym bardziej wyraźna wada.

Często skandowali występuje po udarze mózgu. Prawie zawsze – w przypadku krwawienia zlokalizowane w półkulach mózgowych, bezpośrednio w pniu mózgu. Krwotok, pochodzenie urazowe w wyniku urazów głowy często wiąże się również wygląd śpiewów.

Takie zaburzenia mowy może być wynikiem zatrucia ołowiu i związków rtęci.

Leczenie jest zawsze poprzedzone identyfikacją przyczyn dlaczego nie intonował ją. I leczenie mające na celu ich eliminacji, a to jest skoordynowane z wielu wąskich specjalistów: lorom, otonevrologa, neurofizjolog, neyrookulistom i innych.

dzieci intonować

Nieco inaczej jest w przypadku dzieci. Pola mowy dziecka mogą być spowodowane nieprawidłowym ciąż (niedotlenienie płodu, zatrucia, zwłaszcza na początku, Rh-konfliktowych). Możliwe czynniki jego wystąpienia uznane urodzeń uraz i zamartwicy w urodzeń wcześniaków i silnym stopniu tzw zheltushki noworodków. Wpływ wielu czynników ryzyka można wyeliminować, jeśli zidentyfikowane mowy przeszkodę we wczesnych stadiach.