589 Shares 2256 views

Świece „Pimafutsin”: tańsze odpowiedniki

Zakażenia grzybicze skóry i śluzu dostarczyć wiele niedogodności swoich „właścicieli”. Lek przeciwgrzybiczy „Pimafutsin” jest często przepisywany przez lekarzy różnych specjalności w praktyce klinicznej w leczeniu zakażeń grzybiczych, które są powodowane przez grzyby z rodzaju Candida. Spójrzmy na „Pimafutsin” tańsze analogów, które są z powodzeniem stosowane w dermatologii i wenerycznych praktyce.


Farmakologicznych właściwości leku

Główny składnik aktywny „Pimafutsin” (niezależnie od formy wydania) przedstawił natamycyny. Antybiotyk z grupy polienów, ma szerokie spektrum działania przeciwgrzybiczego.
Natamycyna ma jedną funkcję – w stosunku prawie z przypadkami chorób alergicznych, jak również nie zaznaczono skuteczność redukcji z przedłużonym lub wielokrotnego podawania.

Wpływ różnych postaciach leku

Jedną z form uwalnianiu „Pimafutsin” lek – Tabletki (analog tańsze przedstawionej formie tabletki „gryzeofulwina” „”) leki flukonazolu. Takie środki działają skutecznie w jelitach. Wynika to z faktu, że tabletki są zaopatrzone w specjalną powłokę dojelitową, która promuje uwalnianie leku tylko w świetle jelit.

Świece „Pimafutsin” (tanie analog – „natamycyna”) stosuje się w leczeniu infekcji pochwy drożdży przez grzyby są często skuteczne działanie. Po wprowadzeniu czopków dopochwowych dość szybko uległ stopieniu tworząc pienistą masę zawierającą składnik aktywny leku. Masa ta skutecznie powleka błony śluzowej pochwy, szczególnie na jego górnej części, ułatwienie szybkiego wyzdrowienia.

Farmakokinetyka „Pimafutsin” lek

Niezależnie od stosowanej postaci leku lub jego analogów, z użyciem nowoczesnych metod badania nie wykazały zawartości substancji czynnej we krwi lub płynów ustrojowych.
Tak więc „Pimafutsin” tańsze analogi zawierające natamycynę są aktywne, gdy przedmiotem do użytku zewnętrznego lub miejscowego i nie mają wpływu resorpcji.

wskazania

Każda postać dawkowania poszczególnych wskazań. Tabletki „Pimafutsin” stosuje się w leczeniu zakażeń grzybiczych jelitowych wywołanych przez wrażliwe na formach. Dopochwowe Czopki stosowane w leczeniu różnych pochwy spowodowane przez grzyby i śmietany natamycyny – do leczenia grzybic skóry.

Charakterystyczną cechą tego leku to brak jej wpływ na płód, zatem „Pimafutsin” (wiec), tańsze odpowiedniki mogą być z powodzeniem stosowane w okresie ciąży.

Sposoby wytwarzania i stosowania optymalnego dawkowania

W przypadku traktowania chorób grzybiczych jelita przy użyciu formy tabletki leku (zwykle kartę 1. * 4 / d). W tej terapii nie trwa dłużej niż 1 tydzień.

W przypadku traktowania chorób grzybiczych jelita u dzieci w wieku od trzech dawkach pozostaje taka sama jak w przypadku osób dorosłych, ale wielość sposobów jest ograniczona do dwóch razy dziennie. Ze względu na charakter dawki farmakokinetyka natamycyny i częstotliwości dozowania pozostaje niezmieniony dla dzieci w każdym wieku.

W leczeniu grzybiczych zmian chorobowych pochwy zaleca się podawać 1 czopek dopochwowy noc w pozycji leżącej. Ostrożnie i sposób wprowadzania leku głęboko, jak to możliwe. Przebieg leczenia: od trzech do sześciu dni. Leczenie tej choroby powinno być zakończone przed rozpoczęciem cyklu miesiączkowego lub rozpocząć natychmiast po jego zakończeniu.

W przypadku leczenia grzybic skóry w postaci kremu stosowanego w obszarze, od jednego do czterech razy dziennie. Czas trwania leczenia w tym przypadku wynosi około 3 tygodni.

Warto pamiętać, że jeśli lekarz prowadzący wyznaczył „Pimafutsin” (świece), tańsze odpowiedniki można kupić aptek, oczywiście, po konsultacji ze specjalistą. Możliwe jest również, aby dodatkowo skonsultować się z farmaceutą w aptece, chociaż jego zalecenia powinny być traktowane z ostrożnością.

Przeciwwskazania

Ze względu na farmakodynamiki charakter leku w jakiejkolwiek formie jest zasadniczo pozbawione przeciwwskazań. Jedynym przeciwwskazaniem w którym powinien zrezygnować z korzystania z leku jest zwiększona wrażliwość na jeden lub więcej składników preparatu.

skutki uboczne

Przy stosowaniu formy tabletki leku może spowodować zaburzenia przewodu pokarmowego, co przejawia się luźne stolce, nudności. Objawy te są zwykle związane z wystąpieniem leku, to na własną rękę i nie wymagają dodatkowego leczenia.

W przypadku zastosowania w nałożeniu na skórę leku w postaci kremu może powodować swędzenie i pieczenie. Jeżeli objawy te pozostają po dwa lub trzy razy stosowania leku za pomocą to zrezygnować, ponieważ, prawdopodobnie z powodu objawów reakcji alergicznej na lek.

„Pimafutsin”: tańsze odpowiedniki

Biorąc pod uwagę, że „Pimafutsin” substancja czynna jest natamycyna, rynek farmaceutyczny może znaleźć odpowiednio dużą liczbę analogów tego leku. Należy pamiętać, że każdy analogowy „Pimafutsin” tańsze niż oryginał. Wiąże się to zarówno z postaci dawkowania, oraz elementy, które składają się na lek, koszty prowadzenia badań klinicznych w celu udowodnienia skuteczności.

Wymiana iskra „Pimafutsin” tanie analogowe może być wybrany jako „Primafungin” narkotyku. Ponadto, niski koszt analogiem leku będzie „Ekofutsin”. Wśród podobnych analogów leku, zawierających w swym składzie innym niż natamycyny składnik o działaniu przeciwgrzybiczym, można wymienić „gryzeofulwina” (jak niskie agalogi świece „Pimafutsin”) i leku, jako „nystatyna maści”.

wniosek

Preparat „Pimafutsin” analogi tańsze, zawierające w swoim składzie natamycyny są skutecznymi lekami do leczenia infekcji grzybiczych, śluzu grzybów i układ trawienny. Natamycyna jest prawie bezpieczne w użyciu i może być zalecane do użytku przez dorosłych i dzieci. Wybór analog „Pimafutsin” tańsze, należy zwracać uwagę na bezpieczeństwo składników leku, szczególnie jego stosowanie w czasie ciąży. W każdym razie, jeśli używasz oryginalnego leku lub leków generycznych, należy skonsultować się z ekspertem przed zakupem. Ponieważ tylko lekarz może przepisać leki i monitorowanie ich spożycia, aby uniknąć wystąpienia działań niepożądanych.