859 Shares 3028 views

„Comme il faut” – słodycze w zasad etykiety

Wszyscy wiemy, że słodycze – to nie jest trywialny sposób, aby zaspokoić głód, ale coś, co wykracza poza granice tej miejscowości. Jeśli chodzi o smakoszy czekolady przyjemność mieć szerokie pole dla wyobraźni: mała uczta może stać się integralną częścią wieczorem na dobrą książkę i kubek herbaty, miłym dodatkiem do starych znajomych spotkaniu obecni niezapomniany dacie lub niefrasobliwe Prezent bez powód. „Comme il faut” Cukierki najlepiej umieścić w swoich planach, jeśli masz zamiar zaskoczyć bliskich mieć token lub spędzić czas w spokoju.

Każdy produkt marki ma nie tylko niepowtarzalny smak, ale ma również własną koncepcję i oryginalne wzornictwo. Bohaterka z obrazów wykonanych w technice akwareli tradycyjnych, uosabia ideę marki: cukierki za darmo, niezależny, ale w tym samym czasie osoby kobiece i romantyczne. „To jest to” – czyli w dosłownym tłumaczeniu z francuskiego nazwy „Comme il faut” deserów. Czekoladki są dostępne w kilku kolekcjach i mają różne smaki – można łatwo wybrać, co podoba ci. Wyrafinowany box, gdzie każdy cukierek ma doskonałą lokalizację w jednej z kilku oddziałów i nieśmiało chowając się za kilkoma warstwami papieru pakowego, powiedział, że filigranowy się tutaj – to przede wszystkim estetyka.

Kosz cukierków „Comme il faut” objawia się nam jako zbiór owalnym kształcie czekolady z asortymentem fantazyjnymi dodatkami. Owoc jest dostępne wypełniacze (mango, melona Karaiby, pomarańczowy brandy, ananas szampana), nadzienie nakrętka (pistacje, orzechy nerkowca, orzech kokosowy krem), smakuje tiramusu mus czekoladowy i gianduyya. Trzeba też wspomnieć o warstwę nadzienia krem z wafel – spróbuj głosować oryginalny smak deserów „Wafer” kolekcji.

Na sprzedaż można znaleźć duże, średnie i małe zestawy jednej lub więcej odmian czekolady „Comme il faut”. Cukierki o delikatnym smaku i oryginalnej prezentacji zachwyci koneserów wyszukanych prezentów. Na tak ważnej okazji jak Boże Narodzenie i Nowy Rok, firma produkuje rocznie produkuje kolekcje premii słodyczy w opakowaniu Bożego Narodzenia, które są prezentowane w czterech rodzajach. Uroczysty nastrój jest przesyłany za pośrednictwem rozpoznawalnego zakresu Bożego Narodzenia i formy przyjemności – sama skrzynka jest związana z daru jasnej Noworocznym, którą tak długo, aby dostać się z mojego dzieciństwa. Na przedniej stronie widać elegancką Szczęśliwego Nowego Roku i Wesołych Świąt – obraz przypomina pocztówkę romantyczną noworoczne z „Comme il faut”. Cukierki zostaną docenione, bo kto zostały przeznaczone.

Co pchnął Cokolwiek dzisiaj nastrój, mały dodatek w postaci wspaniałego czekolady będzie przyjemny moment, dodać miękkości i komfortu w każdym środowisku. Dla tych, którzy siebie i swoich bliskich, miłość, desery idealnie pasuje pod znamiennym tytułem „Comme il faut”: słodycze zgodnie z zasadami dobrego smaku.