410 Shares 6437 views

Top risovalka dla "Android"

W dzisiejszym artykule rozważymy najlepszą risovalka dla „Android” przez użytkownika. Aplikacje te są w stanie rozjaśnić nudny wieczór lub włączyć zwykłego hobby w stałej aktywności. Ale po pierwsze, patrzeć na to, co to są te programy.


Risovalka dla Android komórkowych – są to specjalne aplikacje, które są wykorzystywane do tworzenia obrazów. Pozwalają one przekształcić swój telefon w prawdziwym płótnie artystycznym. Ale w tym samym czasie do Państwa dyspozycji będzie wiele dodatkowych funkcji, które nigdy nie będą realizowane w realnym życiu. Zmiana rozmiaru i rodzaju pędzla, gumki, odzysku, odwołania i wiele więcej jest zawarte w tych sprytnych edytorów graficznych. Twoja uwaga jest najbardziej popularny program, narzędzie do rysowania dla „Android”.

nieskończony Painter

Program posiada prosty i intuicyjny kontroli. Ale pod tą prostotą kryje się ogromny potencjał. Zostaniesz poproszony o wybranie z Bole 20 różnych rodzajów szczotek. Specjalne narzędzia „Rysunek” pozwala na wykonywanie dokładnych i wyważony obraz. Jest to zdolność do pracy natychmiast stworzyć sześć warstw. Następnie, są one połączone w jeden obraz. Jeśli chcesz edytować już wykonany rysunek, Nieskończony Painter Program pomoże Ci w tym. Można na przykład zrobić zdjęcie z aparatu lub wybrać zdjęcie z galerii.

SketchBook Komórka

Ta edycja jest jednym z najbardziej popularnych telefonów na risovalok dla „Android” platformy. Program oferuje Ci wiele różnych narzędzi, skryptów i funkcji. Jest możliwe, aby jednocześnie pracować z sześciu różnych warstwach. Ta aplikacja jest idealny do tworzenia zarówno prostych i złożonych obrazów. Twórcy edytora do łatwego zarządzania wszystkimi instrumentami umieszczonych na dole. Różnią się one w ich poszczególnych ikon.

Doodledroid

Czasami nie ma ochoty myśleć i tworzyć żadnych skomplikowanych rysunków. Doodledroid aplikacja stworzona do takich właśnie sytuacjach, gdy trzeba narysować szybki szkic lub zwykły obraz. Narzędzia programowe obejmują ciekawą fakturę, szczotkę oraz zestaw różnych czcionek. To narzędzie do rysowania dla Androida różni się od wszystkich innych aplikacji, możliwość korzystania tylko dwa krany. To pozwala wyciągnąć z dwoma palcami w tym samym czasie (rysika). Stwarza to bardzo niezwykłe efekty.

Bord

Bord jest zupełnie inny od pozostałych zastosowań w tej kategorii. W tym programie nie ma warstwy, style, czcionki, kształty i inne narzędzia. Wszystko, co ma do dyspozycji – to kredki, które przypominają ci o swoim dzieciństwie. Ekran zamieni się w coś w rodzaju tablicy szkolnej. Picking up kredek, można zapamiętać rok szkolny. Edytor ten ma ciekawą cechę – odtwarzanie wszystkich poprzednich działań. Oznacza to, że można nagrać cały proces malowania od początku do końca.

drawing Pad

Aplikacja ta składa się z wielu rodzajów ołówki, pędzle, kredki. Remis jak syta. Twój zwykły telefon z tej aplikacji staje się prawdziwym narzędziem dla artysty. Prosto z programu, całe stworzenie można umieścić na portalach społecznościowych.

wniosek

Prezentowane risovalka dla „Android” pomoże Ci bawić i rozjaśnić swój wolny czas. Prawie wszystkie z nich można znaleźć w wolnym dostępie. Jesteś pewny, aby zadowolić tego risovalka dla „android” w szerokim zakresie.