529 Shares 8299 views

Jak zrobić pole do kwiatów z własnymi rękami?

Jeśli chcesz, aby pole dla kwiatów z własnymi rękami, trzeba najpierw upewnić się, że dostępne miał wszystkie niezbędne materiały i narzędzia. Jako odpowiedni roztworu za oczywiście drewna. Wielkość i kształt można odebrać na własną rękę, parametry te będą zależały nie tylko od preferencji, ale także od lokalizacji budynku.


Przygotowanie materiałów i narzędzi

W celu dokonania pole dla kwiatów własnymi rękami, będzie musiał Elektryczna wyrzynarka, strugarka, szlifierka, młotek, śrubokręt, kwadratowy, taśmę mierniczą i szczypce. Z braku układanki, można użyć piły. Jednak praca w tym przypadku będzie produkować trochę bardziej skomplikowane, a proces ten będzie dłuższy. Projekt zostanie wybrany w zależności od dostępności odpowiedniego sprzętu, jeśli trzeba pracować ręcznie, najprostszym sposobem byłoby zrobić prosty prostokątny lub kwadratowy pola. Natomiast jeśli jest dostępny elektronarzędzie, pozwala wprowadzać żadnych wzorów. Skrzynka na kwiaty z rąk mogą być wykonane z kawałków OSB, sklejki i różnych szyn i płyt. Grubość ta musi być równa 10 mm i więcej. W celu leczenia i ochrony powierzchni materiału przed negatywnym wpływem owadów i mikroorganizmów należy przygotować antyseptyczne kompozycję. Drewno będzie wyglądać bardziej atrakcyjne, jeśli jest w leczeniu plam, ale pasuje i każdy inny preparat koloryt. Mocowanie części mogą być czyszczone za pomocą śrub, gwoździ lub kleju. Dość często, kreator wykorzystuje tylko dwie metody mocowania.

pudełko technologia produkcji dla kwiatów

Jeśli zdecydujesz się pole dla kwiatów z własnymi rękami, w pierwszym etapie jest użycie szerokość desek wynosi 20 cm. Spośród nich będzie trzeba wyciąć do obrabianego przedmiotu, to będzie trzy długie elementem, który trafi do boku i na dole. Natomiast dwa pozostałe zostaną wykorzystane na końcach. Ostatni powinny być nieco szerszy niż na dole. Różnica będzie grubości ścianki bocznej. Szczegóły mają być przetwarzane do samolotu, a następnie duży papier ścierny. Wzdłuż krawędzi otworów musiały być wiercone, 4 powinny być umieszczone w pustych końcowych, podczas gdy trzy pozostałe – w bok.

Cechy konstrukcyjne zespołu

Kiedy produkowane skrzynek kwiatowych balkon własnymi rękami, że podczas montażu boki i dno konieczności użycia śrub o długości równej 50 milimetrów. Dopiero potem można przystąpić do instalowania elementów końcowych. Po kwiatów pojemnik jest składany, powierzchnia może być szlifowane za pomocą manipulacji danych papierem ściernym. Drewniane pudełko musi być impregnowane w ostatnim etapie za pomocą antyseptycznym składu, nie powinniśmy zapominać, albo na jednej stronie, podczas gdy na zewnątrz produkt może być pokryty plamą, jest idealny do tego celu i emalią lub lakierem.

Dokonywanie kwietniki z palet

Balkon kwietniki własnymi rękami mogą być wykonane z palet. Aby to zrobić, trzeba zdemontować starą stać na osobne części, paski powinny być ostrożnie podważyć za pomocą ściągacza paznokci. Jeśli chodzi o elementy złączne, a następnie usunąć je z jest konieczne kleszcze. Jeśli dostępne są uszkodzone i zgniłe listwy, muszą zostać usunięte. Ogólnie rzecz biorąc, z tych produktów jest około dziesięć odpowiednie tablice. Drewno będzie trzeba przyciąć do odpowiedniej wielkości, a następnie czyszczenie za pomocą papieru ściernego ściernego. W następnym kroku, można zamontować górną ramę i dolną podstawę. Obie części muszą być przymocowane panele boczne, to powinno być wykorzystywane do paznokci. Wzory pomoże zamaskować stawów. Teraz mistrz może rozpocząć prace wykończeniowe przy użyciu farb i lakierów.

polecane przez projektantów

Jeśli zdecydujesz się zrobić drewnianą skrzynkę na kwiaty z własnymi rękami, zewnętrzna powierzchnia może być zaprojektowane z pomocą drewna Spili. Może to być grube gałęzie lub deski, które wyglądają jak płotem. Na dole potrzebę wzmocnienia nóg, które powinny być wykonane z prętów. Pozwoli to zapewnić wentylację i ochronę drewna w dobrym stanie.

Kwiatów powinna znajdować się w doniczkach z tworzywa sztucznego, ale alternatywnie sadzenia roślin bezpośrednio w samej skrzynki mogą być użyte. Wstępnie trzeba położyć na dnie filmu, zrobiwszy to wysysa.

Alternatywny przykład realizacji do wytwarzania pola

Przed dokonaniem pole do kwiatów własnymi rękami, mistrz musi ostrożnie podchodzić do kwestii wyboru materiału. B może być stosowany taki jak Battena, którego szerokość jest równa 10 cm. W celu przeprowadzenia prac trzeba z tego samego zestawu surowców. Wybierając wysokość kontenera, można wybrać parametr równy 40 cm. Po deski są połączone ze sobą w narożach można ustawić bary. Jeśli zamierzamy posadzić w tych skrzynkach winorośli, wtedy trzeba zapewnić wsparcie. W tym celu, wąskie paski należy wyciąć, a następnie obniżyć siatkę, która musi być przymocowana do skrzynki już wykończone od wewnątrz.

wniosek

Te mistrzowie, którzy chcą, aby skrzynek na kwiaty własnymi rękami z drewna, konieczne jest, aby zastanowić się nad każdym szczególe, zwłaszcza w odniesieniu do wytrzymałości konstrukcji. W przypadku korzystania z niskiej jakości drewna suszonego, po pewnym czasie budynek będzie zmienić jego oryginalnych wymiarów liniowych. Dlatego ważne jest nie tylko zgodne z technologią pracy, ale również wybrać dobre rzeczy. Próbka może być stosowany jako materiał wszystkiego, co można znaleźć w jego garażu lub szopie. Ze starych kawałków codziennym życiu może mieć również coś bardzo ciekawego. Jednak trzeba zadbać o komfort roślin.