326 Shares 4123 views

VideMoney: opinie. VideMoney – ankiet

Wśród szerokiej gamy miejsc dla życia może być trudne dla początkujących, aby rozpoznać fałszywe zasobów. Ten aktywnie korzystać internetową-master, którzy czerpią zyski z naiwności użytkowników poszukujących źródła dochodu. http://videmoney.su www, opinie, które są bardzo popularne w sieci codziennie przyciąga dużą liczbę nowych użytkowników, którzy poszukują stabilnego źródła dochodu w sieci. Jednak za piękny opis projektu leży zwykle oszukańcze sieć skierowanie. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o internetowych ankiet VideMoney i jak naprawdę zacząć zarabiać w sieci.


Co jest VideMoney?

VideMoney www pozycjonowany jako źródło zarobkowania badań społecznych. Istota projektu polega na tym, że użytkownicy są dostarczane z filmów promocyjnych wyświetlić, a następnie zaproponował, aby zrobić krótką ankietę. badania zależy od zawartości tej historii jest oglądany film. Co do zasady, pytania mają charakter ogólny i nie zawiera żadnych szczegółów. Dla każdego przeszedł system poll obiecuje użytkownikom premię pieniężną w wysokości od 15 do 50 rubli. Ponadto, twórcy projektu obiecują użytkowników zarabiających więcej niż 300 rubli dziennie i dar w wysokości 150 rubli do rejestracji.

Program Partnerski VideMoney

Oprócz wyświetlania reklam przez użytkowników projektodawców VideMoney.com, których opinie można znaleźć na wielu forach można zarobić program skierowania. Innymi słowy, trzeba zaprosić ludzi do projektu na ich związek partnerski. System obiecuje zapłacić 15% skierowań zarobków. Takie projekty często rozkręcić tylko poprzez programy partnerskie, ponieważ webmasterzy nie muszą wydawać pieniędzy na reklamę projektu. Dla nich to jest zrobione przez samych użytkowników, rozkładanie opinie sieciowych.

Videmoney obiecuje swoim klientom comiesięczne nagrody i konkursy dla dużej liczby przyciągnęły skierowania. Dla wszystkich osób zaangażowanych w skierowania przez odsyłającym należy przenieść 19 rubli.

Czy to możliwe, aby zarobić na projekt VideMoney?

Recenzje Videmoney stronie pokazują, że projekt nie wykorzystać wszystko. Nie ma nic skomplikowanego tego dnia po prostu, aby zobaczyć krótkie filmy i odpowiedzieć na pytania. Tak, i zaprosić kilku przyjaciół w projekcie, który będzie w stanie zapłacić kilka minut dziennie, a nie będzie trudne. Dlatego media społeczne mogą spełniać wiele linków spam, zachęcanie do nowych członków do udziału w projekcie.

Jeśli uważasz, że warunki UNESCO, 10 zaproszeni użytkownicy wywołującej otrzyma 190 rubli. W związku z powyższym, dochód 100 skierowanie będzie 1900 rubli. Jeśli dodać do tego sumę 300 rubli dzienny dochód z oglądania reklam, miesiąc wychodzi około 12.000 rubli. Zgadzam się, bardzo atrakcyjną perspektywą dla zysku, który wymaga tylko kilka minut dziennie. Jednak każdy, kto próbował przynajmniej raz wycofać pieniądze zarobione z projektu na elektronicznej portmonetki WebMoney, w obliczu tego samego problemu.

Jak wypłacić pieniądze z projektu?

Wypłacić pieniądze z witryny VideMoney niemożliwe, nawet po osiągnięciu minimalnej wysokości 1000 rubli. Pomimo faktu, że w kwestionariuszu profilu wskazany elektroniczny WMR-torebkę , a można stworzyć aplikację do płatności, pieniądze będą nadal wisi w systemie, jak wiele opinii powiedzieć. Videmoney obsługa ignoruje wszelkie pytania użytkowników, którym nie pozostaje nic, jak tylko wycofać się z projektu w poszukiwaniu tego dochodu.

Debiutanci w przychodach internetowych nie zawsze zdają sobie sprawy, że pieniądze są w sieci nie mogą gromadzić się łatwo i prosto. W celu osiągnięcia 12.000 rubli miesięcznie w sieci, trzeba codziennie wydać co najmniej 5-6 godzin, robiąc miejsce administracyjnego lub realizacji zamówień w pisaniu artykułów. To właśnie założyciele nielegalnego wykorzystania zasobów dla własnej korzyści.

VideMoney.su opinii użytkowników:

W liczne fora i opinie stron internetowych można znaleźć niepochlebne komentarze na temat projektu VideMoney. Pozytywne opinie mają tendencję do pisania początkujących, którzy chcą uzyskać więcej polecenie skierowania do stabilnego dochodu. Rozpoznać ten rodzaj spamu jest możliwe poprzez uderzenie slogany z wielkimi obietnicami wysokich zysków. Jednak ci, którzy nie mogli wypłacić ani grosza z projektu, pozostawiając tylko negatywne opinie.

VideMoney – to prawdziwy przykład oszukańczej zasobu, uznają, że tylko doświadczonych użytkowników. Dowodem na to jest nie tylko ocena najniższa wśród internautów, ale brak internetowym certyfikacji portmonetek elektronicznych i informacji zwrotnej komunikacji z administracją projektu.

Inne strony Ankiet

Pomimo złej reputacji badań miejscu VideMoney istnieją projekty społeczne, na których naprawdę można zarobić. Na przykład, witryna płatne badania „anketki”, która konsekwentnie płaci swoim użytkownikom zarabiać pieniądze w ciągu ostatnich kilku lat, o czym świadczą liczne opinie. VideMoney, w przeciwieństwie do „anketki”, taka reputacja nie może się pochwalić.

W „anketki” skierowany jest do przedstawicieli różnych kategorii obywateli. To może uczestniczyć nikogo do zarabiania pieniędzy i do dzielenia się swoimi opiniami na temat marek. Pieniądze zarobione można uzyskać w zwykłym przekazem pocztowym lub wydać je na konkursach internetowych z renomowanych sklepów internetowych.

W jaki inny sposób można zarabiać w Internecie?

Zarobki w internecie – to codzienna ciężka praca. Dlatego nie wolno nam myśleć, że istnieją proste sposoby, aby zabezpieczyć stabilny i wysoki dochód.

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów dochodów online jest copywriting. Doświadczeni copywriterów zarabiać na swoich kreacjach od 10 do 20 tysięcy rubli miesięcznie sprzedając artykuły na specjalnych giełdach. Oczywiście, aby stworzyć przedmioty sprzedaży posiadające wiedzę potrzebne doświadczenie. Ale można go zdobyć poprzez wykonywanie prostych poleceń za symboliczną opłatą.

Nieco bardziej prosta wersja copywriting – Opinie dochodów z miejsc, w których ludzie podzielają opinie na temat różnych produktów i usług. W przeciwieństwie do copywriting, na takich stronach, można napisać artykuł język mówiony i otrzymać premię pieniężną widzenia opinii innych użytkowników. Zaletą tego rodzaju dochodu jest to, że z biegiem czasu opinie zyskują widoki i przynieść jej autor stały dochód pasywny.

Niektórzy ludzie zarabiają program skierowanie Całość Usługi reklamowe (osłony łożysk i listonoszy). Istotą zarobków w tym przypadku w świetle zalyuchaetsya płatnej reklamy i odbierania procent skierowań do pracy.

Najbardziej stabilny i rentowny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie – tworzenie własnej strony internetowej. Zarobki w tym przypadku opiera się na reklamy, linki i informacje o firmie. Jednak dla rozwoju miejscu może potrwać kilka miesięcy, podczas copywriting, można zacząć zarabiać już teraz.