499 Shares 5086 views

Wiza do Egiptu

Wiza do Egiptu, do obywateli Rosji wydane po przybyciu na lotnisko. Wizyta Wiza do Egiptu można uzyskać w dowolnym punkcie na granicy. Pre dokument ten wydawany jest w wydziałach konsularnych egipskiej ambasady w Moskwie.


procedura wydania wizy w dniu przyjazdu w Egipcie jest bardzo proste i nie zajmie dużo czasu. Paszport naklejki wizowej turystyczny jest wklejony warte 15 $. Przy wjeździe do kraju z dzieckiem wpisane w paszport, wiza nie jest wypłacane. Jeśli dziecko ma własny paszport, ale również wymaga $ 15 naklejkę.

wiza turystyczna Egipt jest wydawane w dniu przyjazdu do trzydziestu dni od daty wjazdu do kraju. Jeśli potrzebujesz przedłużenia wizy przez kolejne 30 dni, może zostać przedłużony w agencji Biuro Podróży w miejscu pobytu.

Wiza turystyczna na ukraiński, rosyjski, Bałtyk i obywatele białoruscy mogą pozostać w Egipcie do 2 miesięcy.

Zgodnie z prawem egipskim, za pobyt w tym kraju po zakończeniu okresu ważności wizy jest zestaw kary $. 17 Kara jest płatna w momencie wyjazdu do ojczyzny.

W tym przypadku osoba z wiza wygasła, nie może startować na loty z Szarm el-Sheikh i Hurghady. Powrót do domu, są one zaplanowane wyłącznie lotów z lotniska w Kairze.

Wiza do Egiptu na przejściach granicznych lądowych lotniskowych lub wydane następujące dokumenty:

  1. Paszport z okresem ważności wynosi co najmniej sześć miesięcy od daty przyjazdu do kraju.
  2. Imigrant karta Visa, wypełnione w języku angielskim.
  3. Potwierdzić rezerwację w Egipcie lub zaproszenie od gospodarza (opcjonalnie).

Jeśli mówimy o potrzebie wizy do Egiptu dla Rosjan podczas ponownego wjazdu do kraju, jest to wymagane, można również dostać w dniu przyjazdu w Egipcie. W ciągu tygodnia, cudzoziemcy przybywający w Egipcie należy postawić znak w paszporcie do operacji policyjnej. Ta formalność jest rozliczana łatwo w hotelach, które oferują tę usługę dla swoich gości.

Sinai wiza wydawana turystom bezpłatnie po przyjeździe w South Sinai. Okres jego ważności – 15 dni. Wiza ta można uzyskać na lotnisku w Sharm el-Sheikh, na granicy z Izraelem – Przejście graniczne Taba Nuweiba – Seaport. Należy zauważyć, że przyjazdów turystycznych do kraju Izraela, są wydawane tylko na wizę Sinai, ale jeśli planowaną podróż do Egiptu, trzeba najpierw wydać egipskiej wizy w ambasadzie.

Synaj, aby otrzymać wizę, należy poinformować o tym w dniu przyjazdu. W tym przypadku, należy pozostawić posiadacze Synaj Południowy takich wiz nie są uprawnione. South Sinai zaczyna się u wybrzeży Sharm el-Sheikh Taba i obejmuje Góra Mojżesza i klasztor Santa Catarina.

Wiza do Egiptu, do obywateli Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Mołdawia i Uzbekistan wydane w konsulacie w Egipcie. W dniu przyjazdu wizy nie są wydawane. Ponadto obywatele Uzbekistanu i Białorusi muszą mieć paszport pieczęć Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zezwalającej podróży za granicą.