417 Shares 2265 views

Nemozol się z instrukcją obsługi


Nemozol dotyczy przeciwrobaczych środków farmaceutycznych. Lek jest pochodną benzimidazolu Produkt karbaminianowy.

Nemozol, instrukcja wskazuje, że selektywnie hamuje polimeryzację beta-tubuliny. W rezultacie cierpią mikroskopijne kanaliki cytoplazmatyczne komórek, które tworzą robaki przewodu pokarmowego. W związku z tym, pasożyty śmierć. Ponadto, pod wpływem Nemozol substancji czynnej różnią się w albendazol reakcje biochemiczne wewnątrz robaków ciała, mianowicie tłumione wykorzystanie glukozy, hamuje syntezę ATP zablokowany granulki transportera wydzielnicze i niektóre inne jednostki strukturalne komórki mięśni nicieni, która prowadzi do ich śmierci ,

Nemozol, instrukcje do świadectwa

Lek jest wskazany do inwazji robaków, nawet z nicieni:

 • z neurocysticerkoza, przyczyną której larwy tasiemce wieprzowe;
 • w bąblowicy wątroby, otrzewnej, raka płuc, które stały się przyczyną psi tasiemiec larwy;
 • kiedy chirurgii w leczeniu torbieli ehonokokkoznyh;
 • glistnicy;
 • trihotsefaleze;
 • ankilostomidoze;
 • enterobioze;
 • necatoriasis;
 • strongiloidoze;
 • opistorhoze;
 • microsporidiosis;
 • toksokarozy;
 • giardiasis;
 • robaczycy mieszane formy.

Nemozol dawkowanie instrukcje

Tabletki nie żuć przed połknięciem. Lek lekarz przepisuje po lub w trakcie posiłku. Tabletki powinny być spłukiwane wodą. Dodatkowe środki terapeutyczne, takie jak przyjmowanie środków przeczyszczających, specjalnie zaprojektowany dieta nie zapewnia.

Zaleca się przeprowadzenie leczenia dla wszystkich członków rodziny. Dawka jest obliczana w stosunku do masy ciała pacjenta, biorąc pod uwagę postać pasożyta.

Nemozol, instrukcje dawkowania dla dzieci w wieku poniżej 2 lat

Gdy wągrzyca, zlokalizowany w mózgu, zalecana dawka wynosi około 15 mg na 1 kg dziennie, obróbka przeznaczona do 8 dni.

Gdy ankilostomidoze, owsicy, glistnicy wymagana ilość leku poltabletki Nemozol „400” oznacza pojedynczą dawkę 200 mg, powtarzającego się po upływie 3 tygodni.

Gdy strongiloidoze lub cestodosis zalecana dawka poltabletki nemozola 400, a następnie 200 mg. Połknięcia tabletkach na dzień 1, czas leczenia jest przeznaczony do 3 dni.

Nemozol 400 dla dzieci w wieku 2 lat i dorosłych

Gdy Echinokokoza neurocysticerkoza pacjenci o wadze 60 kg, zalecana lekarz określa objętość o 400 mg dwa razy dziennie. Pacjenci o wadze 60 kg dawka dzienna jest obliczane według wzoru – 15 mg na 1 kg otrzymanej dziennej normy 2 dawkach podzielonych dziennie. Maksymalna dopuszczalna dawka dzienna zdefiniowano w ilości 800 mg. Lekarz przepisuje leczenie neurocysticerkoza trwającej od 8 do 30 dni. Kiedy zestaw Echinokokoza wskaźnik oblicza się z 3 cykli, każdy składający się z 28 dni. Pomiędzy nimi, zrobić przerwę na 2 tygodnie.

Glistnicy, trihotsefaleze, owsicy i ankilostomidoze pojedyncza tabletka jaskółki 400 mg.

Gdy strongiloidoze cestodosis i przepisać dzienną dawkę 400 mg Nemozola razovo, leczenia przeznaczonego do 3 dni.

Gdy lambliozę Lekarz przepisuje dawkę dzienną 400 mg jeden raz, leczenie jest przeznaczone przez 3 dni. Dawka może być określona w zakresie 10-15 mg na 1 kg. Take 1 raz na dobę, leczenie jest zaprojektowany przez 5-7 dni.

Po ustawieniu toksokarozy dorosłych, dzieci ot14 roku o wadze ponad 60 kg, lek „Nemozol 400” przyporządkowana jednorazową opłatę. O wadze poniżej 60 kg atrybutu 200 mg leku. Dzieciom w wieku poniżej Czternaście obliczona dawka – 10 mg na 1 kg; powitanie przerwa do 2 razy dziennie. Przebieg leczenia jest 7-14 dni.

Nemozol do zapobiegania infekcji robaków nie jest wskazane ze względu na fakt, że lek powoduje wiele skutków ubocznych.

Pacjenci mogą skarżyć się na bóle brzucha, nudności, wymioty, skurcze bóle głowy, zawroty głowy. Sporadycznie obserwowane lekarze oponowych objawów, zahamowanie czynności szpiku kostnego hematopoezy, przejawów granulocytopenia, agranulocytoza, trombocytopenia, pancytopenia.

Oznakowane nieprawidłowości w nerkach, ostra niewydolność nerek, objawy alergiczne jak wysypki i swędzenie. Temperatura ciała może wahać wskaźników lub ciśnienie krwi.