645 Shares 3564 views

Dame N'Doye: osiągnięcia kariery

Dame N'Doye – wybitny senegalski napastnik. Gracz tureckiego klubu „Trabzonspor”. W obecnym sezonie na rzecz klubu angielskiej Premier League, „Sunderland”, który przeszedł zgodnie z umową najmu.


Dame N'Doye: biografia

Kolebką futbolu w senegalskiego miasta Thies 21 lutego 1985 r. Występy rozpoczęła w zespole juniorów miejscowego klubu o nazwie „Joan of Arc”. Później został przeniesiony do zespołu bazowego, który grał cały sezon 3. Wraz ze swoimi partnerami zdobył mistrzostwo piłkarskiej Senegalu.

Potem następuje przeniesienie gracza do klubu Al-Sadd „” która odbyła prowadzenie w mistrzostwach w Katarze. Później Dame N'Doye, którego zdjęcie jest przedstawiony w materiale, postanowił podbić Europę. W celu osiągnięcia najwyższego poziomu napastnik często zmieniał kluby, po pierwszym sezonie grał w portugalskiej mistrzostw w „Akademików”, a następnie przeniósł się na rok do greckiego Panathinaikosu „”

Przejście do „Kopenhaga”

Dame N'Doye sukces w Europie i na szczeblu międzynarodowym nie przeszły niezauważone przez kluby z czołowych mistrzostw. W sezonie zimowym 2009. napastnik otrzymał propozycję z „Kopenhaga”. Gracz nie wahał podpisał kontrakt z klubem. Według oficjalnych informacji, umowa pomiędzy liderami „Panathinaikos” i duńskiego mistrza było około 5 milionów euro.

Przez 3 sezony w nowym zespole, Dame N'Doye wykazał się jako prawdziwy lider na polu i poza nią. Odtwarzacz jest w stanie zdobyć tytuł najlepszego strzelca w lidze dwa razy. Ponadto fani futbolu dopuszczone do „Kopenhaga” Gracz Roku. Mówiąc w duńskim klubie Dame N'Doye było pierwsze doświadczenie z gry w Lidze Europejskiej i Ligi Mistrzów.

Na początku sezonu 2012/2013 w lokalnej prasie coraz częściej zaczęły pojawiać się na prawdopodobieństwo przejścia najlepszym strzelcem mistrzostw w innym europejskim klubie.

Kariera w „Lokomotywa”

W lecie 2012 wiele plotek wokół osoby Ndoye zostały potwierdzone. Odtwarzacz został zakupiony z „Kopenhaga” Moscow „Lokomotywa” na 7 milionów euro. Umowa została zaprojektowana przez 3 sezony.

Pierwsza walka z „kolei” do Dame było spotkanie przeciwko „Alania”, która odbyła się w ramach rosyjskiej piłce nożnej 11 sierpnia 2012. Spodziewać się debiutancki gol fanów N'Doye z „Lokomotywa” stało dwa tygodnie. Excel senegalski zespół przybysz szczęście w derbach przeciwko innym „Dynamo” Moskwa klubu.

Dame N'Doye przez długi czas pozostawała główną napastnik klubu, nie pozwalając się wypierać podstawowy skład pozostałych graczy. Dzięki wysokiej wydajności, gracz stał się najlepszym strzelcem zespołu w sezonach 2013 i 2014 roku.

osiągnięcia

Podczas swojego przemówienia w europejskich klubach Dame N'Doye cechował się następującymi osiągnięciami:

  • najlepszych strzelców piłkarskich mistrzostw Danii 2011 i 2012;
  • Gracz Roku 2011 w zespole „Kopenhaga”;
  • najlepszy strzelec „Lokomotywa” w latach 2013 i 2014;
  • wejście do pierwszej 30 hity rosyjski mistrzostwo.

Występy w reprezentacji

Pierwsze zaproszenie do reprezentacji Dame N'Doye odbyła się 09 lutego 2011 w przeddzień meczu z Senegalu drużynie Gwinei. Spotkanie zakończyło się pomyślnie dla debiutanta. Senegal wygrał z wynikiem 3: 0, a on podpisał N'Doye trafia piłką w bramkę groźnego przeciwnika.

W lecie 2012 roku, Lady został zaproszony do zespołu kraju Olimpijskiego. trenerzy zespołu są po prostu w poszukiwaniu stos do przodu do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Jednak nie był przeznaczony do zaprezentowania talentów sportowych największego forum międzynarodowym. Powodem było pojawienie odtwarzacza szkody w ramach przygotowań do turnieju.