526 Shares 8139 views

Mitsubishi Galant VIII – Affordable klasy samochód

Mitsubishi Galant posiada najnowszej generacji amerykańskich korzeniach. Poprzednia wersja była postrzegana schłodzić część naszych współobywateli. Po restyling samochód pojawił się w zupełnie innej formie.


Najistotniejsze korekty zaszły w tylnej technologii oświetlenia i dekoracji wnętrza samochodu, ponieważ to, co spowodowało wiele krytyki ze strony dziennikarzy, jak i kierowców. konstrukcja maszyny – to kwestia gustu, ale jakość wykończenia i izolacji akustycznej z samochodu klasy biznesowej jest najważniejsza.

Mitsubishi Fatygant VIII ma niezwykłą gładkość, ignorując zarówno małych i stosunkowo dużych nieprawidłowości. Torów i niezauważone przez to urządzenie.

Takie gładkość jest bardzo ważne na torze. Mitsubishi Galant 8 czuje pewni obrotów koła przy ostry nawet przy prędkości 120 km / h. Dotyczy to również zły stan dróg.

Na jakościowej nawierzchni drogi samochód zachowuje się dość wygodne nawet podczas gwałtownych manewrów z prędkością 150 km / h. Taki tryb wysokiej prędkości jest dość wygodne dla kierowcy i pasażerów.

Mitsubishi Galant VIII wyposażona jest dokładne i wysokiej jakości hamulce, które są w stanie zatrzymać samochód bez pecks lub opuszcza linię. Pedał hamulca jest stosunkowo łagodny i łatwo dozowany. Podstawowa konfiguracja tego modelu wyposażona jest w system anti-lock hamowania (ABS) oraz elektroniczny system wspomagania hamulców dystrybucji (EBD).

Dwa-tonowy samochód przyspiesza całkiem pewnie Mitsubishi S4 2.4 MIVEC. Silnik jest bardzo „ciągnięcie” i daje pewność kierowcy zarówno w ruchu miejskim i na torze. Jednak dźwięk silnika, 5 tysięcy obrotów nie można nazwać przyjemne.

Należy zauważyć, że Mitsubishi Galant VIII przyniesie więcej przyjemności do swojego właściciela na leniwe przejażdżki. W połączeniu z elastycznym silnika łączy się sprawdzonego automatyczną przekładnię z elektronicznym sterowaniem i zdolność do ręcznego przełączania systemu transmisji.

Według sprzedawców i inżynierów, Transmission „dostosowane” do stylu jazdy właściciela samochodu po następnym uruchomieniu silnika. Przełożeń dla przekładni jest tak dobrana, że czas zmiany biegów jest bardzo trudny do ustalenia, nawet przy dużym przyspieszeniu.

Ogólnie rzecz biorąc, jazda na tym samochodzie są tylko przyjemne doznania. Wynika to głównie ze względu na zawieszenie wysokiej jakości, reakcji przepustnicy i silnika.

Przy tym wszystkim warto byłoby się spodziewać, wzrost zużycia paliwa, ale Mitsubishi Galant VIII nie jest wyjątkiem w tym względzie. Całkowicie wypełniona w zbiorniku o 67 litrów wystarcza tylko na 600 kilometrów, czyli zużycie paliwa wynosi 11 litrów na 100 km w jeździe mieszanej.

W środowiskach miejskich, liczba ta będzie znacznie większa, ale tor ruchu, z prędkością przelotową 120 km / h, silnik będzie się palić do 9 litrów na sto kilometrów.

Samochód wyposażony jest w wewnętrznym obwodzie poduszki, klimatyzację, tempomat, siedzenia kierowcy moc, a właz i innych przydatnych atrybutów.

Jedną z najważniejszych kwestii, że zainteresowanie potencjalnych nabywców jest cena samochodu. Jest to około 25 tysięcy dolarów, co jest dość niski koszt dla klasy biznesowej samochód.