94 Shares 6968 views

Dzień teatru

Czy można sobie wyobrazić swojego życia bez teatru? Na przykład, nie wiem! Można dojść do niego nie tak często, ale jest to niemożliwe, aby nie kochać. To nic dziwnego, gdy nasi przodkowie nauczyli się komponować wiersze i być pierwsze prace rozpoczęły że godziny wykazać swoje umiejętności na placach i rynkach. W ten sposób zrodził sztukę, która stopniowo stała się kulturalną ludzką potrzebę, a nawet w końcu pojawił się profesjonalny święto Dzień Teatru.

Wystarczy przypomnieć o wizualnej przykładzie twórczości dramaturga angielskiego Shakespeare. Wszystko, co pisał w tym czasie, w rzeczywistości, w obecnym 21 wieku. Byliśmy wszystkie te same emocje, które są istotne w każdej chwili. Teatr zawsze jest miejsce, w którym wartości ludzkie są przeszacowane: zdrada i szlachetność, chciwość i bezinteresowność.

O podaniu monarchów, którzy opuścili swoje piętno na historii, próbował, i na zasadzie, kiedy to opracowano techniki, a zwłaszcza teatru. Powszechnie znany w historii fakt, że czasami, w czasach ucisku prawdą, że ze sceny scenie język ezopowy zdążyła zaprotestować przeciwko niesprawiedliwej władzy, wyrażania swoich aspiracji i skupić się na istniejących problemów w kraju.

Dwudziesty wiek był naprawdę rozkwit nieporównywalny teatralnej twórczości. wielkie dramaty napisane, że otwarte teatry wszędzie. Do tej pory o kulturze narodu jest oceniana przez ile w konkretnym kraju pracują i otworzyło nowe teatry.

Mummery nie utracił swoją rolę w bieżącym rozwoju technologicznego społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że społeczność międzynarodowa powstała w 1961 roku Dzień Teatru. Odbywa się pod tym samym hasłem – zawsze służyć ludziom. Ta sztuka nigdy nie przestają być istotne, ponieważ jego zadaniem jest konsolidacja wartości duchowych.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru na arenie międzynarodowej są występy w różnych językach. Ogromna część fanów tej sztuki czuć do dziś specjalny nastrój duchowy. Ale nie zapominaj, że każdy dobry moment gra aktora – to nie tylko jego zasługa profesjonalnych, ale także codzienne ciężkiej pracy wielu ludzi: reżyserów, artystów makijażu, techników oświetleniowych, pracowników scenicznych i wielu innych.

Międzynarodowy Dzień Teatru, oczywiście, to święto dla każdego, kto bierze udział w tworzeniu gotowego produktu, który ma możliwość korzystania publiczność. W tym dniu przechodzi liczne uroczystości w dużych i małych pomieszczeń.

Światowy Dzień Teatru obchodzony jest na wiosnę, pełne słońce, dzień w marcu, czyli 27 marca. To święto można nazwać, nie tylko dla profesjonalnych aktorów, reżyserów, projektantów kostiumów, ale także dla publiczności, która na świecie – milionach.

Interesujący jest fakt, że pierwsze występy w Rosji odbyły się pod cara Aleksieja Michajłowicza , i trwał 10 godzin. W tym czasie nikt nie myślał, że z czasem będzie to święto, Dzień Teatru. Pierwszą sztukę wystawił został napisany w języku niemieckim. Umieścić go w języku obcym nie ma sensu, a potem wziął ją przetłumaczyć są podzielone na kilka części. Został on napisany wierszem, ale po przeniesieniu, okazało się, że część została przetłumaczona wierszem i prozą pewnym. Dlatego zdecydowano się odtworzyć kawałek przy użyciu konwencjonalnego dialogu między uczestnikami, ale sukces to była ogromna. To się zaczęło prawdziwy teatr zawodowy.

Światowy Dzień Teatru – znaczący i długo oczekiwany dzień, starannie przygotowane dla niego i go kocham. Szczególnie aktywni studenci szkół teatralnych, gotują „skecze”. Te małe spektakle, które pokazują wszystkie swoje talenty i aspiracje. Oto piękny wiosenny dzień, kiedy wszyscy świętują Światowy Dzień Teatru, i czekamy na nowe kreacje znanych i początkujących filmowców.