623 Shares 8832 views

Seria „Przeklęty Paradise”: aktorzy i role

Jak strzelać pokaz zaimponować nowoczesny publiczność? Może iść do księżyca, albo bierzemy życie poważnego i szanowanego magnata? Wszystko było nadal i pall. Być może to jest tak dobrze przemyślane twórców serii „Przeklęty raju”. Aktorzy w tym projekcie NTV „oświetlone” dobrze znany, ale nie tak dobrze znane, tak że ich praca zrobili na sumieniu, działając w ryzykownej filmu o życiu i koleje instytucji elitarnych o świadczenie usług seksualnych.


pomysł

Żyliśmy na kciuku, cierpią z powodu rutyny i skarżą się na problemy, ale często, w obliczu rzeczywistego zawirowań, przerażona okrucieństwem i nieprzewidywalności współczesnym świecie. W serii „Przeklęty Paradise” aktorzy nawet nie oczekują, że niektóre sceny są tak brutalne i szczerze realistyczne. Projekt został stworzony specjalnie dla kanału NTV. Działka jest dramatyczna, ale zbliżone do rzeczywistości. Fabuła toczy się wokół pięknej młodej, ale nieszczęśliwych dziewcząt, które z różnych powodów są zmuszane do prostytucji.

Co? W jaki sposób? A kto?

W 2008 roku ukazał się w serii „Przeklęty raju”. Aktorzy niemal natychmiast zyskał popularność, choć sam był rozpoznawalny Evelyn Bledans. Podeszła do niejednoznacznej roli „mama”, kochanki burdelu, ale jednocześnie prostą kobietą i matką. Ona ma swój własny świat – do „przeklętego raju.” Aktorzy otwarty w nowym projekcie. Na przykład, Maxim Drozd – niegrzeczny i dziwne, ale typowy mężczyzna, ukochana bohaterka Bledans i jego podwładny, szef bezpieczeństwa Cain. Najbardziej charakterystyczną rolę dostał dziewcząt gry „robotników” elite burdel. To Julia Beretta, Anzhelika Agurbash, Olga Zeiger, Julia Uchitkina i inni. Zostali zobowiązani do przestrzegania dobrej kondycji i zagrać dosłownie na granicy wulgarności i urody.

Rola i podstawowa idea

W pierwszym sezonie 48 odcinków 45 minut. Seria chwyta i zanurza się w, co sprzyjało przeraźliwy i rzeczywistą ścieżką dźwiękową. Po udanym debiucie reżysera Igora Korobeynikov mającej na kolejne dwa lata później po kręcenia projektu „Przeklęty Paradise-1”. Aktorzy zmienili w tym samym czasie tylko w części. Oh był bardzo dobry skład. Zaczęło się po prostu miejsce w pobliżu Moskwy, luksusowy domek, gdzie pracował pod przykrywką, ale popularne w pewnych kręgach burdel dla znaczących klientów. W tym momencie, aby wykonać jakąkolwiek zabronionego rozpaczliwe pragnienie. Teren otoczony jest wysokim płotem, bezpieczeństwa, kamery wszędzie. Dziewczyny tu na różne sposoby, w większości przypadków nie są już wybrane. Ktoś ukraść z ulicy, podczas gdy inni już dawno zdobył w prostytucji, a inni po prostu miał pecha, by zadowolić ważnym miastem „stożka”. Niektóre z dziewcząt spada do burdelu jako nieletni. Spełnienie pragnień specjalizuje „Przeklęty raj”. Jeśli ktoś nagle zachoruje lub umrze z powodu sadystycznej klienta, administracja nie ponosi żadnej straty.

Dziewczyny regularnie dostarczać za granicą. Zwłaszcza w cenie dziewicy. Burdelu ma wszelkie warunki do życia w złotej klatce: lekarz, stylista, kucharz, spa. „Mumia”, dziewczęta młode, piękne, głęboko żonaty, ma dzieci. Mój mąż nie jest, ale odpowiedzialny kochankiem.

Kryzysy i katastrofy

Dziewczyny regularnie działać i generować dochód w gotówce, ale niektórzy krewni uznany za zaginionego. Pokazuje zainteresowanie policji. Rola odgrywana przez czynnik ludzki i, oczywiście, miłość. Katarzyna Iwanowna zakochuje się w Cain, który jest zazdrosny, a więc powoli usuwa dziewcząt, które może zniszczyć związek. Ona ma syna, którego była w ciąży. Syn chce się ożenić, ale matka decyduje się pytanie: Kobieta sprzedawane za granicą, po aborcji. Burdel w końcu wziąć szturmem, w którym Kain zabił chroniąc Kate. Wyzwolone dziewczęta nie radość ich wolności, Kate i wszyscy czekają na więzienie. Aktorzy z serialu „Przeklęty Paradise” (Evelyn Bledans i Maxim Drozd) zwanej na planie ogólnym interesie, bo każdy czekał na rozwój ich relacji w realnym życiu. Powieść jednak nie nastąpiła, aktorzy wyjaśnione po prostu: „Nie ma żadnego interesu w przelotnych związków i seksu w stajni”.

Główna fabuła

Wszystko zaczyna się od zniewolenia Anuta pseudonimie Scarlet Flower – delikatnej dziewczyny, która została sprzedana za długi własnej matki. Annie odmawia służyć zamożnych klientów, a to wyrzucony z pędzącego samochodu. Znaleziono ojciec dziewczyny – Mikołaja, który szuka dla niej i zaatakowali na szlaku. Aby sprawdzić swoje podejrzenia, a miejsce pobytu jego córką, on wprowadza w „Paradise” przyjaciela i siostra Marina. W serii „Cursed Paradise” aktorzy i role nie zawsze są rozdzielane w zależności od stanu. Tak, całkowicie niespodziewanie otrzymała główną rolę Olga Zeiger, blondynka z minimalnym doświadczeniem i wygląd lalki. Jej archiwum tylko dwie role w serii, ale główną rolę. Jej ojciec grał Nikita Salopin, aktor o wiele bardziej solidne podstawy pracy w filmie i teatrze. Na ekranie widać było Nikita Salopin protekcjonalny stosunek do dziewczynki.

Główna linia miłość

Kain i Kate do końca pierwszego sezonu zwrócili dużą część publiczności na jego stronie. Ludzie zaczęli aktywnie korzenia dla takich pięknych i namiętnych złych i życzę im szczęścia. Bledans w tamtym czasie był za ponad dwudziestu ról filmowych, ale planie komedii i reputacja mocno zakorzenione clown. Udało jej się przekształcić w ścisłej, silnej, twardej i pasji „mama” burdelu. Jedyną słabością – ulubione ochroniarz, dla których ona nawet zaczęli usuwać rywali. On z kolei wydaje się łamać prawo powodu. Słaba wymówka, ale pod koniec Cain umarł, zamykając Katya. Maxim Drozd doted pojawi się w drugim sezonie i wziął sobie przerwę od Kaina. Ale publiczność nie jest łatwe, a znak musiał wrócić do Nieba „Damned 2”.

Bez względu na kinie

Nie zawsze hit „Przeklęty Paradise” aktorów. A rola piosenkarka otrzymała, a nawet członkowie innych zawodów. Obraz prostytutka Marina dostał Julia Beretta, były wokalista grupy „Strzałki”. Odlew wszystkim uderzyło bajce „Kruk i lis,” to czytać, że Julia występował w Gruzji. W jej Skarbonka wiele ról w filmach i znaków całkiem udanej kariery solowej. Rola Belli otrzymał Anzhelika Agurbash, filmografię, które jeszcze nie, a kilkanaście ról, ale udało jej się umieścić prywatnego program rozrywkowy. W serii „Przeklęty Paradise” aktorów (zdjęcia prezentowane na stronie), przynajmniej niektóre, spadły nawet bez odlewania. Na przykład, Tarzan (Sergey VPGlushko), które łączą się grać w kilku etapach z Agurbash.

Kontynuacja opowieści

Tłumaczenie udany sprawiło predefiniowane strzelania serii „Damned Niebo 2”. Aktorzy i rola prawie nie zmieniło. Pozostał jeszcze Kaina, który niemal zabił pod koniec zeszłego sezonu. W nowym projekcie, więcej romansu i ekscytujące sprawy, koncentrujące się na Kate i nowy high-end burdelu gospodyni – Margot. Ostatnio odtwarzane Marina Kudelinskaya, aktorka teatru „Satyricon”, który chwycił pierwszą główną rolę w bardzo trudnym jak „mama” burdelu. Jest zaangażowany także w radiu i telewizji. Z ostatnich ról Kudelinskuyu może być postrzegane w serii „Stażyści” i „chop”. Marina odgrywa bardzo udany biznes kobieta, która stara się zapobiec Katya o przywrócenie gospodyni burdelu. Jej techniki i niska przebiegły i Kate na przestrzeni lat więzienia zmieniło, stało się bardziej miękkie i wypełnione miłością. Ona staje się jeszcze trudniejsze, gdy ofiara jest zadeklarowana Cain. Musimy działać w sposób wróg. Na przykład, z powrotem w biznesie Alik, które podjęło świata przez byłego miłości. aktywnie intrygować zakręty, aw toku narracji otwiera nowe twarze i nowe młode gwiazdy ekranu.