804 Shares 5695 views

Krem Krem białko: przepis. Białko krem gotowanie śmietaną

Jak wiadomo, kremów, które mają dobry smak, najwięcej kalorii i plastyczność są wykorzystywane do dekoracji ciast. Wytwarza się je przez ubijanie, tworząc w ten sposób puszyste masy. Jedyną wadą jest fakt, że są one łatwo psujących się, więc trzeba z nich korzystać w pewnym określonym czasie po przygotowaniu. W tym samym czasie przygotować je w ilościach, które nie potrzebują pozostawiają pozostałości. Przechowywać produkt w chłodnym miejscu, a produkty, w których są one stosowane, należy natychmiast użyć.


Kremy są różne. Dziś będziemy rozmawiać o tym, co jest krem białko (krem), przepis będzie pokazany jest poniżej. Tak więc, kremy białkowe są bardzo lekkie i puszyste, są one wykorzystywane wyłącznie do napełniania i zewnętrzne wykończenie pieczenia. Rozważmy kilka sposobów na przygotowanie tego produktu.

Białko śmietany (wodzie)

Składniki: sześćset pięćdziesiąt gramów cukru trzysta dwadzieścia pięć gramów białka, dwadzieścia cztery gramów proszku waniliowy, dwieście gramów wody.

Przygotowanie: Sposób №1

Aby przygotować krem białek (kremem), którego zdjęcie jest załączony, trzeba wody i cukru zagotować, sprowadzają się do jednej trzeciej, usuwając pianę. Tymczasem ubij białka aż do czasu, aż masa zwiększa sześciokrotnie, muszą one tworzyć gęstą pianę. Następnie, w dużo gorącego syropu wlewa, ciągle ubijając, umieścić wanilię. Krem nadal bije na kolejne dziesięć minut. Podczas dodawania białka gorący syrop zakorzenione, więc krem idealny do wykończenia do pieczenia, ponieważ kształt jest zdolny do zachowania dobry. Jeżeli syrop ciepła, końcowy produkt okazuje się zamazane, a jeśli temperatura jest bardzo wysoka, tworzą grudki.

Przygotowanie: Sposób №2

Aby przygotować białko kremem ciasto w ten sposób żądanego białka, najpierw powoli, pokonując przez trzy minuty. Następnie zwiększyć prędkość i śmigać przez kolejne dziesięć minut. Następnie umieścić cukru w małych porcjach, w czasie dziesięciu minut, syropu, wlewając go w cienkiej strumienia (to jest wytwarza się z pozostałą cukru i wody) dodaje wanilii. Przez cały ten czas, nie zatrzymują bitej śmietany, zrób to tak długo, jak pojawi się powierzchnia stabilnego wzorca.

Budyń ze śmietaną i dżemem białka

Składniki trzysta dwadzieścia pięć gramów cukru, sto sześćdziesiąt pięć gramów białka, dwanaście gramów wanilii czterysta osiemdziesiąt gramów dowolnego dżemu.

przygotowanie

Po pierwsze, gotować syrop uvarivaya jego jednej trzeciej. Białka są bita, aby zwiększyć ich objętość sześć razy, dodając stopniowo dżem i wanilii. Bez zatrzymywania się trzepaczką, dodać trochę syropu cukrowego odrzutowych. Dziesięć minut później, krem jest gotowy do spożycia.

Krem białko (krem): przepis na agarze

Składniki: sześć siedemdziesiąt gramów cukru, trzy czterdzieści g białka, pięć g agaru na gram wanilii, szczypanie kwas cytrynowy dwustu gramów wody.

przygotowanie

Agar jest wypełniona wodą i pozostawiono na trzy godziny do spęcznienia. To jest gotowane, dodać cukier i gotować syrop, tak aby sprowadzić do jednej trzeciej. W tym czasie przeniesiono białka do utworzenia stabilnej piany, przez dodanie kwasu cytrynowego. Następnie strumień gorącego syropu wlać i nadal bije na kolejne dziesięć minut. To przygotowanie kremów białka (kremem) otrzymuje się końcowy produkt jest bardziej odporny na odstęp produktów piekarniczych.

Białko krem w łaźni wodnej

Składniki: jeden gram kwasu cytrynowego, dziesięć gramów Cukier waniliowy, Pół filiżanki cukru, dwa białka.

przygotowanie

Białka w połączeniu z cukrem, waniliowy i kwas cytrynowy nieco bitej mieszalniku, aby łączyć wszystkie części. Więcej białka (krem) krem, przepis, którego jesteśmy obecnie rozważa, przygotowuje się następująco: a miska z masą jaj kładzie się na łaźni wodnej i stale bita jej piętnaście minut. Następnie wyjąć z naczynia ciepła i śmigać na kolejne pięć minut, w czasie których krem powinien całkowicie ostygnie. Gotowy produkt może być używany do innych celów.

Białko budyń z sokiem z buraków

Składniki: siedemset gramów cukru, śmieci

ok gramów soku z buraków, pięć gramów kwasu cytrynowego

kwas stu gramów białka oh.

przygotowanie

Aby przygotować białko (krem) krem przepis jest faktycznie bardzo proste, należy wymienić dziesięć procent białka soku z buraków. Ten ostatni z kolei ma wielką zdolność do tworzenia pianki, która zapewnia wysoką jakość śmietanę. Ponadto sok jest naturalnym barwnikiem.

Sok buraczany gotowano przez dwie minuty i oziębia, dodaje się do białka i rytmie, aż mocnego powstawania piany. Następnie dodać kwas cytrynowy i syrop cukrowy (jak gotować, wiemy) i dalej bić dopóki jeszcze nie tworzy się na powierzchni stałego obrazu.

Białko śmietana „Zephyr”

Składniki: dwieście sześćdziesiąt gramów białka, dwieście pięćdziesiąt gramów cukru, pięćset gramów dżem, sto gramów wody, cztery gramy agar.

przygotowanie

Agar umyć i napełnić wodą, zostawić na trzy godziny, aby to spuchnięte. Następnie dodaje się jam i cukru, gotowane wiele jedną trzecią. Białka tymczasem pokonać aż silne tworzenie się piany, mieszanina agaru i jam. Przez cały ten czas białka nie przestanie bić aż do czasu na powierzchni, trwa o kolejne trzy minuty, nie pojawia się stały wzorzec.

Ten krem krem ze śmietaną białka jest stosowana natychmiast po ugotowaniu, gdy jest jeszcze gorące. W przeciwnym razie może stać się galaretowata masa. Sama śmietanka dostaje piękny brązowy kolor z doskonałym smakiem i aromatem.

Wreszcie …

Należy stwierdzić, że stosunek białka i cukru zależy od wielkości jaja i ich świeżości. Tak, zazwyczaj na jedno białko zająć około dwóch łyżek cukru lub proszku. Jeżeli ilość ta ostatnia będzie bardziej pianka ustąpi. Odpowiednich proporcjach daje możliwość zdobycia wspaniałą piankę, która jest dobrze uchwycony bez kremu ważenia. Jest ważne, aby dodać syrop piany białka jest gorąca, tylko wtedy można uzyskać produkt końcowy wysokiej jakości. Jeśli będziemy trzymać się wszystkich zasad i zaleceń, krem zmieni bujnej, lekkie i przewiewne.